Sarius

Sarius

video
dodano: 2020-12-23 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W dzień premiery "Ikony" Tau prezentuje animowany klip do numeru "Sahara", w którym gościnnie udzielił się Sarius.. Teledyskiem zajął się Wolfhead. Co ciekawe, numer sampluje "All I Need" Lee Fieldsa, którego użył również Travis Scott w przełomowym kawałku "Antidote".

Tagi:
dodano: 2020-12-14 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mimo, że rok dobiega końca, wytwórnia Palucha szykuje dla fanów jeszcze jedno, specjalne wydawnictwo. "CHROM" to wyjatkowy mixtape DJ Taek'a i DJ Vazee'a, na którym usłyszymy wielu reprezentantów BOR Crew z Paluchem, Sariusem czy Gedzem na czele.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-01 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niecały tydzień temu, raper na swoich social mediach opublikował tajemniczy post z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Jak pisał raper, informacja ta pozornie może wydawać się nieistotna, jednak z czasem nabierze znaczenia. Najprawdopodobniej będzie miało to związek z nadchodzącym projektem Sariusa, ponieważ wczoraj wystartowała strona o wymownej nazwie anitbear.pl, na której trwa odliczanie, które zakończy się 8 grudnia.

Tagi:
dodano: 2020-12-01 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Radomski producent Tytuz nadchodzi z mixtapem "SUPER UNDERGROUND", na którym znajdziemy czołówkę polskiej sceny, lokalną reprezentację Radomia, czy zagranicznych gości. Wydawnictwo powstawało przez ostatnie dwa lata, a całość swoimi scratchami okrasił DJ Radzion. Mixtape promują dotychczas dwa numery, w których udzielili się m.in. Sarius czy KPSN.

video
dodano: 2020-11-30 18:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Świeczki na rzece" to kolejny singiel z kompilacji Step Records "Prima Sort". Tym razem na tracku spotkali sie reprezentant Stepu, Intruz oraz szef Antihype, Sarius. Za produkcję tego emocjonalnego numeru odpowiada PSR.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-13 14:13 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niedawno wiele spekulacji wzbudziło odejście Kobika z BOR Records. Raper przeszedł do Warner Music Poland, zakładając przy tym nowy kanał. Wczoraj ukazał się pierwszym singiel na owym kanale zapowiadający EP-kę Kobika, "PHANTOM EP". Za produkcję kawałka "Pesos" odpowiada Cheez, natomiast gościnnie udzielił się w nim Sarius.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-28 18:11 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kolejnym gościem, który dołączył do obsady "To nie jest hip-hop. Rozmowy III" jest Sarius, uzupełniając tym samym towarzystwo m.in. Palucha czy Rahima. W fragmencie promującym książkę Sarius poruszył wątek swojej niezależności artystycznej oraz na co pozwala mu teraz jego staż na scenie.

video
dodano: 2020-10-22 13:06 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Złość" to numer promujący film "Asymetria" Konrada Niewolskiego. Za mocną produkcję odpowiada HVZX, natomiast klipem zajęła się ekipa Distort Media.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Raper na swoim Facebooku ogłosił aukcję "2000 rzeczy w dobrym celu", w której każdy może wziąć udział. Do wylicytowania będzie kolekcja długopisów niedawno zmarłego wujka artysty. Nagrodą dla tego, kto da najwięcej, będą wspólne 24h z Sariusem, a pieniądze z aukcji zostaną w pełni przeznaczone na cele charytatywne.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-09 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Utwór "Żyj jak chcesz", w którym udzielają się Sarius, PlanBe, Kali, Klaudia Szafrańska, BARANOVSKI, Kuba Więcek i Jakub Józef Orliński, to ostatni singiel powstały w ramach akcji Pepsi Taste The Beat. Za produkcję tradycyjnie odpowiedzialny jest Sir Mich. Ośmioro artystów, reprezentujących różne gatunki muzyczne, spotkało się by wspólnie przygotować singiel niosący pozytywny przekaz w tych trudnych czasach.

video
dodano: 2020-10-03 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Bard" to nowy, spontaniczny numer Sariusa, który nie zapowiada żadnego projektu, a jest hołdem dla Gienka Loski, który miał dograć się do numeru "Powiedział mi ktoś" z płyty "Wszystko co złe". Niestety śmierć artysty i zwycięzcy pierwszej edycji X Factor pokrzyżowała te plany. "Bard" powstał we współpracy z Sir Michem i Grzegorzem Skawińskim. Klipem do utworu zajęła się ekipa zaniemovie.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-10-02 14:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Sportowa marka PUMA odpaliła serię video quizów RapGame, w których wzięli udział znani polscy artyści ze świata rapu. W pojedynkach naprzeciwko siebie stanęli: Otsochodzi x PlanBe, Sarius x Deemz oraz Qry x Trill Pem. Raperzy (i producent) musieli stawić czoła nietypowym, zaskakującym pytaniom i wykazać się refleksem niczym szybka i zwinna puma. Gospodarzem programu został Piotr Rogucki, tym samym debiutując w roli prowadzącego. Format RapGame przenosi nas o 20 lat wstecz, przywracając pamięć o wydarzeniach i zjawiskach związanych z wczesną epoką Internetu.

video
dodano: 2020-08-14 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Nigdy sam” to druga, po hitowym „Tam gdzie Wy” (Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe), muzyczna odsłona projektu Pepsi Taste The Beat. Produkcją ponownie zajął się Sir Mich, a do współpracy zaprosił skład, który powstać mógł wyłącznie w ramach tej platformy.

dodano: 2020-07-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mimo wielu przeciwności uda nam się spotkać jeszcze w tym miesiącu! Musieliśmy zmienić plany, dopasować się do nowej rzeczywistości, a przede wszystkich uwzględnić restrykcje nowego reżimu sanitarnego" - napisali organizatorzy krótko po niedawnych ogłoszeniach nowych wytycznych dotyczących wydarzeń kulturalnych. Tak więc Rap Stacja Wolsztyn zagra po raz piąty z rzędu, będąc jednym z niewielu festiwali tego lata!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-03 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sarius wspominał już w swoich social-mediach, że wykorzystał przerwę od koncertów na detoks organizmu oraz prace nad nową muzyką - teraz zapowiada co dokładnie czeka fanów na nowym albumie.

Tagi:

Strony