Polska

Polska

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-23 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ta międzypokoleniowa współpraca wywołała wczoraj niemały szum, elektryzując zarówno starszych, jak i młodszych fanów hip-hopu. Obu raperów skomentowało tę kooperację na swoich profilach instagramowych, nie szczędząc miłych słów.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-23 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Weteran poznańskiej sceny nie próżnuje, a wręcz przeciwnie - jest w ciągłym gazie. Niecały miesiąc po wydaniu "Black Album" dowiadujemy się, że to nie ostatnie wydawnictwo Peji w tym roku. Raper zapowiedział projekt "AR 15", a na swoim Instagramie odpowiedział na parę pytań, ujawniając garść szczegółów dotyczących materiału.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-23 14:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Zagadka rozwiązana. Ciekawa promocja powiązana z nagraniami wiadomości tekstowych oraz alerty "OSTR", które otrzymywali ludzie, będący kiedyś klientami Asfalt Shopu, okazała się być zapowiedzią sequela wydanego w 2013 roku "HAOSU". W nocy na serwisach streamingowych pojawił sie pierwszy singiel z projektu, "Illuminati", a teraz otrzymujemy do niego klip, w którym mamy okazję zobaczyć mnóstwo nawiązań do różnych teorii spiskowej. Wraz z jego premierą opublikowano parę szczegółów związanych z wydawnictwem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-23 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ero dołącza do obsady trzeciej części "To nie jest hip-hop. Rozmowy", w której znaleźli się już m.in. Paluch, Rahim czy DJ 600V. W opublikowanym fragmencie wywiadu członek JWP opowiedział, czym jest dla niego hip-hop oraz co wniósł do jego życia.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-23 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po wielu aferach i kolejnym rozpadzie MOBBYN, szum wokół Belmondo ucichł, a sam raper przestał byc tak aktywny w social mediach. Przedwczoraj jednak Młody G urządził live'a na swoim Instagramie, na którym opowiedział o swojej nadchodzącej EP-cę, szczegółowo opisując wszystkie kawałki. Raper odpowiedział również na parę pytań widzów, w tym mówiąc co myśli o Sentino, z którym kiedyś współpracował.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po świetnie przyjętej "Bohemie", Gedziula wraca z kolejnym, dawno zapowiadanym projektem "Stamina". Wraz ze startem preorderu płyty otrzymaliśmy emocjonalny singiel "Wenflon", w którym gościnnie udzielił się Paluch. Numer wyprodukował sam Gedz, natomiast klip wyreżyserował Adrian Obręczarek.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 15:58 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

“Rejs” to trzeci singiel promujący album “40% Miłości” duetu Rzeźnik x Jarosh. Tym razem artyści zabierają nas w najczarniejszą ze stron tematu, wokół którego poruszamy się przez cały album, czyli alkoholizmu.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 15:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"NIE RATUJ MNIE" to kolejny singiel promujący album "PLANET PLANEK". Numer został wyprodukowany przez NoTime'a, a klip wyreżyserował Kornel Trombik.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Dziś w nocy informowaliśmy was o pojawieniu się płyty "Gdzie jest Eis?" na streamingach wraz z remiksem "Najlepszych dni", w którym udzielił się Bedoes. Teraz otrzymaliśmy oldschoolowy klip do tego remiksu, jasno stylistyką nawiązującą do oryginału. Ruszył również preorder reedycji płyty w dwóch wersjach.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 13:06 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Złość" to numer promujący film "Asymetria" Konrada Niewolskiego. Za mocną produkcję odpowiada HVZX, natomiast klipem zajęła się ekipa Distort Media.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wytwórnia Bonusa ogłosiła start preorderu pierwszego wspólnego wydawnictwa, zatytułowanego po prostu "Ciemna Strefa Mixtape", na którym pojawią się wszyscy członkowie Ciemnej Strefy - włącznie z Bonusem, który przebywa aktualnie w więzieniu. Wczoraj otrzymaliśmy pierwszy singiel z projektu, "Parkour", w którym udzielili się Bonzo, Plus i Czerwin TWM. Numer wyprodukował Wowo, a teledyskiem zajęła się ekipa Digital Damage

dodano: 2020-10-22 00:46 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

"Gdzie jest Eis?" to jeden z klasyków polskiego hip-hopu, którego cena na rynku wtórnym sięga astronomicznych kwot, jak na cenę za płytę CD, a jedynym źródłem z którego można było posłuchać płyty, był nieoficjalny odsłuch na Youtubie. Przed chwilą to się zmieniło, za sprawą wylądowania płyty na serwisach streamingowych, a wraz z nią... remiksu "Najlepszych dni", w którym swoją zwrotkę nawinął Bedoes.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-21 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po niespełna pół roku od dobrze przyjętego albumu "Hope For The Best", VNM przypomina o swoich skillsach. Na kanale DeNekstBestTV można już obejrzeć i posłuchać 120 linijek położonych na energetycznym bicie DrySkull’a. Całość została nagrana i sfilmowana w tym samym momencie wraz z krótką fabułą, która ma za zadanie wprowadzić słuchacza w klimat najnowszego albumu artysty - "EXIT2020" z premierą zaplanowaną na 11.12.2020r.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-21 17:32 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"SMUTNA OKOLICA" to trzeci singiel, zapowiadajacy nadchodzący album Dudka P56, "DWA ŚWIATY VOL.2". Gościnnie wystąpiło w nim trzech reprezentantów ulicznej sceny: Hinol z Polskiej Wersji, Ryjek BEZIMIENNI i Kafar Dix37. Podkładem zajał się Zawias.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-21 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ruszyła II edycja formatu Rap & Cognac, w którym udział wzięli: Mr. Polska, Sarius oraz Rosalie. W ramach projektu powstały 3 filmy, w których to artyści odpowiadają na prowokujące pytania i testują koktajle na bazie koniaku. Pierwszym artystą, którego video zostało opublikowane jest Mr. Polska. Raper w video zdradza między innymi jaka była jego pierwsza praca oraz kim chciał być, jak był mały.

Tagi:

Strony