Wojna o Wawel

Wojna o Wawel

dodano: 2014-11-30 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Za nami intensywny wolnostylowy weekend a zarazem finały dwóch największych turniejów freestyle'owych w kraju. W piątek zmierzyli się finaliści Wojny o Wawel, w sobotę natomiast ósemka finałowa WBW. Kto zwyciężył w jednej i drugiej batalii?

wydarzenie
dodano: 2014-11-15 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Eliminacje do Wielkiego Finału Wojny o Wawel 2014 zgromadziły rekordową w skali wszystkich imprez freestylowa liczbę zawodników występujących na jednych eliminacjach. Do finału awansowali: Filipek, Szyderca, Ymcyk, Spartiak, Wodzu, Er, Biznes i Alias Blekaut.

Wielki finał WOW odbędzie się już 28 listopada w krakowskim klubie Rotunda, a poza wymienioną wyżej ósemką, koncerty zagrają donGURALesko i Pokahontaz!

dodano: 2010-09-27 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Minęły już dwa dni od naszego Chrztu, ale wciąż jesteśmy w szoku jak dobrze wypaliła impreza. Efekt finalny znacznie przerósł nasze oczekiwania i dał nam mocnego kopa na rozpęd, uruchamiając od razu masę kolejnych pomysłów - także tych koncertowych.

Jedną z głównych gwiazd sobotniego wieczoru był legendarny wrocławiak Jot, który razem z DJ-em Pstykiem i szalejącym na scenie Kościeyem dał wam pół godziny najlepszego wrooclyńskiego luzu.