Popkiller Christmas Party

Popkiller Christmas Party

video
dodano: 2011-02-21 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Na naszym grudniowym Christmas Party mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy pełnoprawny koncert Reno na warszawskiej ziemi. Legenda rodzimego podziemia jest postacią, o której przez długi czas jest cicho, ale jak już uderza to zawsze jest czego posłuchać.

Nie udało nam się ogarnąć wywiadu w klubie z uwagi na to, że zbyt wiele działo się tam zbyt szybko. Jednak co się odwlecze...

Tagi:
dodano: 2011-02-20 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)


Jesteśmy już po koncercie gentlemanów z ShowOff w warszawskim Freshu, więc najwyższy czas zamknąć nasze multimedialne pamiątki z Popkiller Christmas Party, na którym mieliśmy zaszczyt gościć takich artystów jak Małpa, W.E.N.A. i Rasmentalism, Reno, PeeRZet i Dwa Sławy. Przedostatnim (czekajcie na wywiad z Reno, który już jutro!) elementem naszej obszernej relacji jest ponad sto zdjęć, które wykonał dla nas Wojtek Koziara. Jesteście ciekawi co z atmosfery tamtego wieczoru udało mu się złapać w obiektywie?

dodano: 2011-02-17 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)


Koncert Małpy uwieńczył wyczerpujący, ale pełen dobrego undergroundowego rapu wieczór, który mogli przeżyć wszyscy zgromadzeni 17 grudnia we Freshu. Dziś trzecia część występu toruńskiego MC.

dodano: 2011-02-15 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)


Wczoraj obejrzeliście pierwszą tercję grudniowego koncertu Małpy na naszym Christmas Party. Toruński raper razem z Jinxem i Chwiałem odwiedza ostatnio Warszawę regularnie, ale publice w pełni to odpowiada i równie regularnie stawia się, by usłyszeć materiał z "Kilku Numerów O Czymś" w wersji live. Co czeka was w drugiej części koncertu?

dodano: 2011-02-14 23:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 20)


Styl w jakim na polską scenę wszedł Małpa, do dziś jest dla mnie swego rodzaju wzorem, choć "Kilka Numerów O Czymś" nie stanie się już chyba moją ulubioną płytą. Małpa wskoczył z materiałem szczerym, żywym i prawdziwym, co potwierdzał każdy z koncertów, które regularnie gra po Polsce zapełniając sale w dziesiątkach miast. Ilekroć gra, zawsze znajdą się osoby, które przychodzą "na Małpę". Dla tych, którzy przyszli tak na Popkiller Christmas Party oraz dla tych, którzy nie dotarli, a chcieliby zobaczyć - mamy pierwszą część videorelacji.

dodano: 2011-02-13 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)


Zaraz po wolnych stylach od Muflona i Kojota a tuż przed koncertem Małpy przyszykowaliśmy dla obecnych niespodziankę w postaci... Tłustego Kota.

Chcecie zobaczyć jak w krótkim występie zaprezentowali się 2Sty i Kot Kuler?

dodano: 2011-02-12 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 32)


Swoistą tradycją naszych imprez stają się powoli wolnostylowe jamy w przerwie między koncertami, mające na celu dać chwilę oddechu między koncertami, zarazem zapewniając dodatkowe atrakcje.

Tym razem na scenie pojawili się m.in. Muflon, Sosen, Theodor, Solar czy Kojot. Jesteście ciekawi jak wypalił grudniowy freestyle jam?

dodano: 2011-02-11 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)


Reno to żywy dowód na to, że promocja i hajs na nią poświęcony to tylko dodatek, a "dobra pętla broni się sama". Po wielu latach od premiery "Następnego Levelu" dotarł wreszcie do Stolicy, by na naszym Christmas Party po raz pierwszy zaprezentować się warszawskiej publiczności. Dziś obejrzycie drugą połowę jego koncertu.

dodano: 2011-02-10 23:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 30)


Reno to przykład rapera, który potrafił wywołać wokół siebie duże zamieszanie bez wydania albumu zarejestrowanego w choćby przyzwoitej jakości. Mimo to "Następny Level" to rzecz, którą na pamięć znają setki osób w całej Polsce. Każdy gościnny występ tego typa, to wydarzenie dla fanów jego flow, których jest coraz więcej. Myślę, że większość osób, które były na sali na jego popkillerowym koncercie stwierdzi, że to był "dobry czas", bo to, że "lało się bro" to jestem absolutnie pewien.

dodano: 2011-02-09 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)


To zdjęcie chyba dobrze pokazuje, jaki m.in. numer usłyszycie w trzeciej części występu W.E.N.Y., Rasa, Menta i DBT na popkillerowym Christmas Party. Nie ma co więc zbytnio przedłużać, jeśli oglądaliście dwie poprzednie części to wiecie już, że warto rzucić okiem i na tę, bo chłopaki potrafią rozkręcić na scenie niezły ogień.

dodano: 2011-02-08 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 37)


W.E.N.A., Ras, Ment i DJ DBT w trakcie grudniowego Popkiller Christmas Party zaprezentowali nam naprawdę świetne show, pełne przeróżnych patentów, dopracowane, a co najważniejsze pełne energii i rozgrzewające klub do czerwoności. Co dziś was czeka?
dodano: 2011-02-07 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)


"Duże Rzeczy" czyli wspólny projekt W.E.N.Y. i Rasmentalismu nie wszystkim przypadł do gustu, ale nikt nie podważał tego, że to świeże podejście do tworzenia hip-hopu w Polsce. Oryginalność Menta i wyjątkowe style Weny i Rasa zagwarantowały im jednak mnóstwo sympatyków, również w Warszawie, czego najlepszym dowodem jest powyższe zdjęcie i atmosfera, która panowała we Freshu w trakcie ich występu. Ci, którzy byli mają okazję powspominać, ci co zamulili - zobaczyć co stracili.

dodano: 2011-02-06 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)


Wczoraj mogliście się przekonać, jak PeeRZet i Kojot z pomocą DJ-a Hard Cuta rozgrzali widownię zebraną w warszawskim Freshu na naszym grudniowym Christmas Party. Jednak cały występ ciężko było zamknąć w jednej części. Dziś więc druga połowa, a jak wiadomo raperzy najczęściej na koniec zostawiają to, co najlepsze.

dodano: 2011-02-05 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)


Wczoraj zobaczyliście pierwszy akord Popkiller Christmas Party czyli show w wykonaniu Dwóch Sławów, dziś przekonacie się... "jak na ulicy poradziłby sobie król"? Nie nie, przekonacie się jak na scenie Fresha poradził sobie duet PeeRZet & Kojot.


dodano: 2011-02-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)


Po niespodziankowym wprowadzeniu czas na właściwą część imprezy, czyli koncerty czołówki polskiego podziemia, która 17 grudnia zebrała się we Freshu na Popkiller Christmas Party.

Na początek mogliście przekonać się niebanalne i wykręcone poczucie humoru ma łódzki duet Dwóch Sławów... a może za jakiś czas dwóch sław?

Strony