W.E.N.A. i Rasmentalism na żywo na Christmas Party - część trzeciaTo zdjęcie chyba dobrze pokazuje, jaki m.in. numer usłyszycie w trzeciej części występu W.E.N.Y., Rasa, Menta i DBT na popkillerowym Christmas Party. Nie ma co więc zbytnio przedłużać, jeśli oglądaliście dwie poprzednie części to wiecie już, że warto rzucić okiem i na tę, bo chłopaki potrafią rozkręcić na scenie niezły ogień.

mm
JAK USŁYSZYSZ MÓJ WOLAK NA OSIEDLACH........!!! :D
joly
jezeli ras powiedzial ze reno sie opierdala i wydaje plyte co 8 lat, wiec wychodzi na 2011 :D no nie pierdolcie. W sumie podobno karwan bedzie mial od niego jakis bit na nowa plytke, no i jest w ankiecie na kemp. oram sieeeee a wena i ras jak zawsze rozpierdol.
Anonim
Teraz czekamy na wywiad z Reno i wideo z jego koncertu.
Sameer
al pacinoByłem wizdiałem. Klub studio krk, gural kasta pezet małolat. Gural to się zrobił taki gimbus wg mnie. Myślałem, że zajebiście się na nim pobawie, ale kurwa chyba już dojrzałem na tyle by widzieć jego pajacowanie. Pezet, Małolat może nie jest to pierwsza liga ale na koncercie przy tych gorylach to trzymali fason w chuj! A kurwa złote maski chyba z 3 razy leciały żeby zdążyli nagrać ujęcia. Zła droga!Komentarz 24 marca 2010 @
kiełba
Tylko jeden typ zrozumiał żart Rasa z Reną :D
Anonim
reno i rena 2 inne osoby...
Latricia
That's cleaerd my thoughts. Thanks for contributing.
Brahim
The wine made us do it! ;) Hahn Meritage and SLH Pinot Gris, Twisted Oaks 2006, The (young) Spaniard, Savanah Chanelle RR Pinot Noir ANd Penfolds Grandfathers Tawny. Oops Now I am making me trhisy!
kml
RAS wpadaj do Zamościa!!!!!!!!!
Elo
Byłem na koncercie i muszę powiedzieć, że W.E.N.A. i Ras rozpierdolili system, a przy Salutuj wszyscy oszaleli co widać :)
,,,
nie działa mi :(
Daszek
6:03 ras: nie wpierdalaj się między przejścia! wudoe: ale ja to lubię. ras: wiem... hah
Susy
Nie czekać na coś się zmieniało się na lepzse zmieniają one same siebie. Patrząc wstecz na '06 tylko sprawi, że depresję. Przestań szukać negatywnych do '07 Gorzej sobie wyobrazić w twoim umyśle, tym gorzej będzie. Jesteś w siedzeniu kierowcy. Zdecyduj, gdzie chcesz iść i jaką drogą będzie można podjąć, aby się tam dostać.
Fofito
rzucił emze stary, wiesz, że .. i są pomarszczone. Oni nie mają być pomzasrczona. biec do sklepu świeże te lub te w puszkach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>