Sport

Sport

dodano: 2022-09-29 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dzień przed galą Popkillery 2022 Waldemar Kasta pojawił się w specjalnym odcinku Hejt Parku u Krzysztofa Stanowskiego - rozmowa przebiegała wyjątkowo płynnie i ciekawie, cieszyła się też sporym zainteresowaniem internautów, bo obejrzało ją ponad 500 000 osób. Jeśli Wam też podobało się połączenie Kanał Sportowy x Kasta to... będziecie mogli oglądać je regularnie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-25 22:58 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Ostatnio Mata podpisał piłkarski kontrakt z drużyną LKS Tajfun Ostrów Lubelski, grającą w B Klasie - jeśli wydawało Wam się, że to tylko ruch promocyjny, by pokazać się z koszulką to... nic z tego. Młody Matczak zadebiutował dziś w ligowych rozgrywkach.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-25 09:00 przez: Michael Moch (komentarze: 2)

Ubiegłej nocy Action Bronson, gwiazda hip hopu i telewizji kulinarnej zadebiutował w nowej roli. Raper wystąpił na gali Wrestling jako zawodnik! Action Bronson podpisał kontrakt no bump z AEW (All Elite Wrestling) i tym samym zadebiutował w pro wrestlingu na Rampage, w ramach Grand Slam w nowojorskim Arthur Ashe Stadium. 

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Sport, Trap
dodano: 2022-09-24 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pamiętacie "Wavin Flag" K'Naana nagrane na Mundial w RPA? Znów utwór promujący najważniejszą piłkarską imprezę przygotowany został przez rapera - tym razem jednego z najbardziej rozchwytywanych.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-18 14:50 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Kilkudniowe tarcia między raperami i ich obozami zakończyły się wczoraj w oktagonie, gdzie Josef Bratan znokautował Maciasa. Jak się okazuje członek White Widow trafił po walce do szpitala, jednak zdecydował go opuścić.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-17 21:11 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Sportowa rywalizacja stopniowo zmieniła się w mocny osobisty konflikt między raperami i ich ekipami. Josef Bratan i Macias z White Widow zmierzyli się właśnie w oktagonie High League.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-15 21:45 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Początkowo atmosfera między Josefem Bratanem a Maciasem była czysta i sportowa, jednak wczorajsza konferencja przyniosła konflikt, który wydaje się wykroczyć poza ramy samej walki. Ostre spięcie Maciasa z Alberto zarejestrowały kamery, a z obu stron padły mocne słowa.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-14 20:01 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 14)

Atmosfera przed starciem Josefa Bratana i Maciasa na gali High League robi się coraz ostrzejsza. W trakcie trwającej konferencji miała miejsca kąśliwa wymiana zdań między raperami, w trakcie której do stołów podszedł Alberto i zaatakował Maciasa.

kategorie: Polska, Książki, News, Sport
dodano: 2022-09-08 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Przemysław Rudzki powrócił na rynek wydawniczy z książką, która diametralnie różni się od jego trzech poprzednich publikacji. Tym razem autor stworzył dzieło literackie pt. "Bagno. Czternaście historii o ucieczce".

Znajdziemy w nim influencerkę odkrywającą „prawdziwą Polskę”, sfrustrowanego brakiem sportowych sukcesów bramkarza, zdemoralizowaną i niepotrafiącą normalnie funkcjonować bez dostępu do sieci nastolatkę, futbolistę, który przeszedł mentalną metamorfozę dzięki choremu na nowotwór chłopcu oraz uwielbianego przez miliony obserwujących na portalu ElitePunk chirurga, wielokrotnego triumfatora lekarskiej Ligi Mistrzów. Wszystkich bohaterów tych 14 opowiadań autora łączy wspólny mianownik – Bagno, które „może być wszędzie. Małe czy duże wciąga dokładnie tak samo”.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-08-18 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Klub MLKS Olimpia Kisielice ogłosił swojego nowego sponsora strategicznego — rapera Wac Toja!

Tagi:
kategorie: Książki, News, Premiery, Sport
dodano: 2022-07-20 17:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Wiecie, że zawsze lubiliśmy fajne inicjatywy i nie raz zdarzało nam się wspierać ciekawe projekty - szczególnie, jeśli przynajmniej w pewnym elemencie łączyły się z motywem przewodnim naszego medium, czyli pasją do hip-hopu. A że koszykówka i rap przenikały się ze sobą od zawsze, rosnąc wspólnie w siłę i stająć się symbolem popkultury od lat 90-tych aż po obecne czasy, to z akcji takich jak ta jesteśmy szczególnie dumni!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Sport, Trap
dodano: 2022-07-18 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj wieczorem cały okołorapowy Internet obiegły storiesy Lil Pumpa, który wypoczywał w Hiszpanii w koszulce Legii. Jako że mnóstwo osób zastanawiało się skąd ją zdobył i jak łączy się to ze środowym koncertem na CLOUT Festivalu to postanowiliśmy dopytać u źródła i rozwikłać tę zagadkę...

dodano: 2022-07-03 15:54 przez: Redakcja (komentarze: 0)
fot. Magdalena Karp

Co otrzymasz, gdy połączysz środowisko entuzjastów muzycznych ze środowiskiem extremalnych wariatów? Odpowiedź może znajdować się w luźnej produkcji, która została opublikowana na streamingach i kanałach ESAPE.

video
dodano: 2022-05-22 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Dziś to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie - a słyszeliście jak rapuje młody Norweg?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-02-15 16:20 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

W trakcie konferencji Prime MMA, gdzie walczył będzie Sobota miało miejsce spięcie, w którym raper został zaatakowany w głowę.

Tagi:

Strony