Ryfa Ri

Ryfa Ri

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-27 22:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ryfa Ri ft. MC Illo - Flejvorro! (prod. Markowy)

Damskie collabo na kanale WCK! "Poznałyśmy się z Mc Illo jakiś czas temu. Lubimy rapować, robimy to nieźle, Dj Lazy One zarzyna cutami! Marek Markowy przegiął z produkcją. Niespodzianka od Santa Bumbapu dla Was, załoga" – poinformowała Ryfa.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-26 14:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W wirze ciągłych kombinacji, w samym sercu hip-hopowej Polski zawiązała się ferajna. Przyjaźń, chęć działania i jego kierunek zostały potwierdzone i utrwalone przez czas. WCK to nie puste logo, to radość z przekonania, że nowy wybór to krok, to świętowanie własnej niezależności, to wsparcie, codzienność i koleżeństwo. To kilka historii splecionych w jedną poprzez wiarę, nadzieję, miłość i chęć dążenia do dobrego i trwania w tym co dobre.

video
dodano: 2018-03-14 19:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Stołeczny kolektyw WCK wydał nowy numer, który promuje nadchodzącą płytę "WCK". Premiera już 23 marca! Zobaczcie, co pokazali Kaietanovich, Kuba Knap, Mada i Ryfa Ri w utworze "Dywizjon 47". 

video
dodano: 2016-06-13 17:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Lekter Records ma przyjemność zaprezentować trzeci singiel z płyty "Black Box" duetu Psychopads. Mocne i inteligentne zwrotki na produkcji Peope położyła warszawska raperka, reprezentantka Diil Gangu - Ryfa Ri. Numer dopełniają cuty i scratche, które wykonał DJ Kaczy. Za brzmienie odpowiada Jan Kwapisz (Beatowsky) ze Studio Nagrywarka. "Splot" promuje album "Black Box", który swoja premierę będzie mieć 15 czerwca 2016.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-28 11:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy trzeci singiel a zarazem teledysk z nadchodzącej płyty „Ze Strychu Mixtape" warszawskiego rapera Beuza. Gościnnie nawinęła Ryfa Ri. Premiera albumu 13 czerwca.

Tagi:
video
dodano: 2016-05-26 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Sprawdźcie drugi teledysk od Ryfy Ri i Pekro promujący ich wspólny album "Miejskie Stery" - po klipie do "Sterów" tym razem wizualizacji doczekał się utwór "Moda". Zajawkowy klip w gronie najbliższych ziomków duetu powstawał rok i stanowi ciekawe, kontrastujące uzupełnienie tego mocno refleksyjnego numeru. Album wciąż możecie zamawiać internetowo za pośrednictwem Hempszopu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-26 22:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Kombinatoryka" to trzeci singiel z najnowszej płyty Polskiej Wersji "Notabene". W utworze gościnnie udzieliła się Ryfa Ri, a bit jest autorstwa Tasty Beatz. Premiera płyty planowana jest na 05.02.2016. Płytę w edycji limitowanej możesz kupić tylko na DistrictArea.

video
dodano: 2016-01-07 16:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Magofin prezentuje klip do utworu “Stery” pochodzącego z albumu Ryfy Ri i Pekro pt. “Miejskie Stery”. Jest to pierwszy klip promujący płytę, którą wciąż możecie zamówić na stronie Hempshopu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-11-14 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Weźmy hipotetyczny obraz dyskusji o polskim kobiecym rapie – oto mamy dwie strony, z których co najmniej jedna będzie się upierała przy stanowisku pt. „no z polskich raperek to tylko Wdowa/Lilu, ostatnio może Ad.M.a, a tak poza tym to bieda”. W tym właśnie momencie ja miałbym wielką ochotę się wtrącić: „ej, stary, a znasz Ryfę?”. No ale w połowie tegoż zapytania dojdzie do mnie, że ze względu na dość skromny jak dotychczas dorobek płytowy (i zgoda, nie wszyscy muszą znać „Puzzle”, bo i poza wąskie podziemie to za bardzo nie wypłynęło) będę zmuszony przyznać: okej, można nie znać Ryfy. Ale proszę wybaczyć, po „Miejskich Sterach” takiej taryfy ulgowej już być nie może. Już nie ma usprawiedliwienia.

Tagi:
dodano: 2015-10-02 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Krążek "Miejskie Stery" jest wynikiem muzycznego spotkania dwóch postaci: warszawskiego producenta Pekro i raperki Ryfy Ri. Podczas pracy nad albumem artyści zajęli się głównie miejskim brzmieniem i tekstami, choć płyta jest niepozbawiona romantyzmu i eksperymentów. Więcej info o muzyce znajdziecie w samej muzyce. Sterami kręcą: Pekro, Ryfa Ri, DJ Gram, DJ Kebs, Kosa, Mr. Ed. Album możecie zamówić na stronie Hempszopu oraz amokrun.com, poniżej znajdziecie też odsłuch całości.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-09-13 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy na imprezę z okazji premiery albumu Ryfy Ri i Pekro p.t. "Miejskie Stery". Imprezę, która odbędzie się w klubie Fugazi uświetnią koncerty artystów z ekip Diilgang i Alkopoligamia, a także masa innych atrakcji. Tego wieczoru będzie miała miejsce także premiera teledysku Kuby Knapa promującego swój najnowszy album.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-08-27 17:25 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty RyfaRi/Pekro "Miejskie Stery". Tytuł utworu to "Yo?!". Bit wspólnie z Pekro wyprodukował Mr.Ed. Na gramofonach DJ Kebs. Premiera płyty planowana jest na wrzesień 2015.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-06-05 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Zapraszamy do sprawdzenia pierwszego singla duetu RyfaRi/Pekro "R!" promującego ich najnowszy album "Miejskie Stery". Artyści wyszli na przekór oczekiwaniom młodej publiczności oferując na swojej płycie ciężki, prawdziwy hip-hop. Dosadne rymy, bujające bity i przekaz pachnący ulicą trafią do waszych uszu na przełomie czerwca/lipca.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-05-11 18:01 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

DobryKoncert, Flash Bang, Bebzacze oraz HipHopHeadz.pl zapraszają na koncert aspirujący do miana hip-hopowego wydarzenia roku w stolicy. Legendarny raper z Brooklynu, czyli Afu-Ra zagra w Warszawie! Powiązany z Gang Starr Foundation raper współpracował z takimi artystami jak: Jeru the Damaja, M.O.P., Royce da 5'9", DJ Premier czy z GZA. Aktywny na scenie od 1994 roku. Jego dorobek muzyczny na dzień dzisiejszy zamyka album "Body of the Life Force 2", wydany w 2012 roku. Nie będzie to koniec dyskografii artysty, ponieważ obecnie pracuje wraz z producentem PF Cuttin i legendarnym artystą reggae z Jamajki - Sizzlą, nad nowym albumem "The Master Chef", którego premiera planowana jest na rok 2015.

dodano: 2014-10-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie zebraliśmy nowe luźne numery od Karwana, Żyta Tostera, Sisty Flo, Neile, Emtesa i DJa Owata, odrzuty z najnowszej płyty HST, nowe teledyski od Karima, Sativy, Maciosa i Erade, a także utwory z nadchodzących projektów od Manifesta, Dondiego, Gibky'ego, Morala i Fusa.

Strony