Ryfa Ri

Ryfa Ri

video
dodano: 2021-01-04 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"GRO$$-POL" to mocny numer zapowiadający EP-kę "Elo Polo" Ryfy nagraną wspólnie z producentem Panamą. Artystka porusza w nim temat kobiecych niedoskonałości, których się nie wstydzi, mieszając to bardzo dobrze ze swoim bragga. Tematykę dopełnia ciekawy klip wyreżyserowany przez Elizę Kos.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-27 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Polska scena hip-hopowa doczeka się w końcu po Paresłów kolejnego w pełni żeńskiego składu. WdoWA, Rena oraz Ryfa Ri postanowiły stworzyć zespół, któy wyda wspólny projekt już na początku przyszłego roku.

Tagi:
dodano: 2020-05-17 16:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 6)
Erking, Hades, Laikike1

#Hot16Challenge2 to temat obecnie przodujący w Internecie. Świadczą o tym wyświetlenia i setki nagranych zwrotek. Niedawno informowaliśmy Was, że polski hip-hop zebrał 1 000 000zł na walkę z koronawirusem. Mimo uzbierania tak wysokiej kwoty, na stronie zbiórki regularnie pojawiają się nowe wpłaty, które osiągnęły już kolejny milion. Skoro beef możemy uznać za wygrany, czas przyjrzeć się dokładniej zaprezentowanym gorącym szesnastkom. Po pozytywnych i oryginalnych wejściach tym razem skupimy się na stylistyce. Przed Wami 10 oldschoolowych zwrotek - nie pod kątem wieku ich twórców a brzmienia i klimatu, po które sięgnęli.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-27 22:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ryfa Ri ft. MC Illo - Flejvorro! (prod. Markowy)

Damskie collabo na kanale WCK! "Poznałyśmy się z Mc Illo jakiś czas temu. Lubimy rapować, robimy to nieźle, Dj Lazy One zarzyna cutami! Marek Markowy przegiął z produkcją. Niespodzianka od Santa Bumbapu dla Was, załoga" – poinformowała Ryfa.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-26 14:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W wirze ciągłych kombinacji, w samym sercu hip-hopowej Polski zawiązała się ferajna. Przyjaźń, chęć działania i jego kierunek zostały potwierdzone i utrwalone przez czas. WCK to nie puste logo, to radość z przekonania, że nowy wybór to krok, to świętowanie własnej niezależności, to wsparcie, codzienność i koleżeństwo. To kilka historii splecionych w jedną poprzez wiarę, nadzieję, miłość i chęć dążenia do dobrego i trwania w tym co dobre.

video
dodano: 2018-03-14 19:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Stołeczny kolektyw WCK wydał nowy numer, który promuje nadchodzącą płytę "WCK". Premiera już 23 marca! Zobaczcie, co pokazali Kaietanovich, Kuba Knap, Mada i Ryfa Ri w utworze "Dywizjon 47". 

video
dodano: 2016-06-13 17:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Lekter Records ma przyjemność zaprezentować trzeci singiel z płyty "Black Box" duetu Psychopads. Mocne i inteligentne zwrotki na produkcji Peope położyła warszawska raperka, reprezentantka Diil Gangu - Ryfa Ri. Numer dopełniają cuty i scratche, które wykonał DJ Kaczy. Za brzmienie odpowiada Jan Kwapisz (Beatowsky) ze Studio Nagrywarka. "Splot" promuje album "Black Box", który swoja premierę będzie mieć 15 czerwca 2016.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-28 11:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy trzeci singiel a zarazem teledysk z nadchodzącej płyty „Ze Strychu Mixtape" warszawskiego rapera Beuza. Gościnnie nawinęła Ryfa Ri. Premiera albumu 13 czerwca.

Tagi:
video
dodano: 2016-05-26 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Sprawdźcie drugi teledysk od Ryfy Ri i Pekro promujący ich wspólny album "Miejskie Stery" - po klipie do "Sterów" tym razem wizualizacji doczekał się utwór "Moda". Zajawkowy klip w gronie najbliższych ziomków duetu powstawał rok i stanowi ciekawe, kontrastujące uzupełnienie tego mocno refleksyjnego numeru. Album wciąż możecie zamawiać internetowo za pośrednictwem Hempszopu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-26 22:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Kombinatoryka" to trzeci singiel z najnowszej płyty Polskiej Wersji "Notabene". W utworze gościnnie udzieliła się Ryfa Ri, a bit jest autorstwa Tasty Beatz. Premiera płyty planowana jest na 05.02.2016. Płytę w edycji limitowanej możesz kupić tylko na DistrictArea.

video
dodano: 2016-01-07 16:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Magofin prezentuje klip do utworu “Stery” pochodzącego z albumu Ryfy Ri i Pekro pt. “Miejskie Stery”. Jest to pierwszy klip promujący płytę, którą wciąż możecie zamówić na stronie Hempshopu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-11-14 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Weźmy hipotetyczny obraz dyskusji o polskim kobiecym rapie – oto mamy dwie strony, z których co najmniej jedna będzie się upierała przy stanowisku pt. „no z polskich raperek to tylko Wdowa/Lilu, ostatnio może Ad.M.a, a tak poza tym to bieda”. W tym właśnie momencie ja miałbym wielką ochotę się wtrącić: „ej, stary, a znasz Ryfę?”. No ale w połowie tegoż zapytania dojdzie do mnie, że ze względu na dość skromny jak dotychczas dorobek płytowy (i zgoda, nie wszyscy muszą znać „Puzzle”, bo i poza wąskie podziemie to za bardzo nie wypłynęło) będę zmuszony przyznać: okej, można nie znać Ryfy. Ale proszę wybaczyć, po „Miejskich Sterach” takiej taryfy ulgowej już być nie może. Już nie ma usprawiedliwienia.

Tagi:
dodano: 2015-10-02 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Krążek "Miejskie Stery" jest wynikiem muzycznego spotkania dwóch postaci: warszawskiego producenta Pekro i raperki Ryfy Ri. Podczas pracy nad albumem artyści zajęli się głównie miejskim brzmieniem i tekstami, choć płyta jest niepozbawiona romantyzmu i eksperymentów. Więcej info o muzyce znajdziecie w samej muzyce. Sterami kręcą: Pekro, Ryfa Ri, DJ Gram, DJ Kebs, Kosa, Mr. Ed. Album możecie zamówić na stronie Hempszopu oraz amokrun.com, poniżej znajdziecie też odsłuch całości.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-09-13 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy na imprezę z okazji premiery albumu Ryfy Ri i Pekro p.t. "Miejskie Stery". Imprezę, która odbędzie się w klubie Fugazi uświetnią koncerty artystów z ekip Diilgang i Alkopoligamia, a także masa innych atrakcji. Tego wieczoru będzie miała miejsce także premiera teledysku Kuby Knapa promującego swój najnowszy album.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-08-27 17:25 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty RyfaRi/Pekro "Miejskie Stery". Tytuł utworu to "Yo?!". Bit wspólnie z Pekro wyprodukował Mr.Ed. Na gramofonach DJ Kebs. Premiera płyty planowana jest na wrzesień 2015.

Tagi:

Strony