Young Igi

Young Igi

video
dodano: 2018-04-15 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Swoją trasę koncertową Buzi Tour będący świeżo przed maturami Young Igi zakończył w najlepszy możliwy sposób - wyprzedając warszawską Proximę, którą wypełnił swoimi fanami po brzegi. W piątkowy wieczór wsparli go także Malik Montana, Zeamsone czy Przyłu a my mamy dla Was video z udziałem pierwszego z gości - wspólne wykonanie hitowego "Deszczu Banknotów" oraz fragment niepublikowanego jeszcze singla Malika pt "Mufasa"...

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-09 23:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Tegoroczna odsłona Mazury Hip-Hop Festiwalu nabiera line'upowych rumieńców - kolejnymi artystami będą Bedoes i Young Igi! Dołączają oni tym samym do już potwierdzonego grona w składzie: Quebonafide, OSTR, Kali, Kękę, Paluch, Donguralesko, Dwa Sławy, Otsochodzi, Szpaku, Malik Montana, Kuban.

Tagi:
video
dodano: 2018-03-23 02:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 8)

Na oficjalnym kanale DJ Frodo pojawił się teledysk do piosenki "Piątek", w której udzielił się także Malik Montana, Young Igi, P.A.F.F. czy Mr. Polska. Holenderski twórca jeszcze niedawno opowiadał nam o kulisach produkcji. Sprawdźcie efekty!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-20 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Mr. Polska to na holenderskiej mapie gwiazda znana z szalonych muzycznych kolaży i mieszania gatunków w mocno wykręcony sposób. Spytaliśmy go jak ocenia polską scenę i jakie różnice rzucają mu się w oczy między tym, co dzieje się muzycznie w Polsce i Holandii - sprawdźcie co miał nam do powiedzenia.

video
dodano: 2018-01-25 21:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Gorące collabo dwójki, która ewidentnie jest na fali - oto Igi i Malik z "Deszczem banknotów".

video
dodano: 2018-01-04 18:38 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 5)

Kolejna godzina, kolejny klip! 4 stycznia to zdecydowanie dzień, gdzie przed snem będzie można zrobić mały przegląd klipów. Tym razem wjechało nowe wideo od młodego kota. Young Igi puszcza w eter track o nazwie "Pies" i zaznacza, że 2018 rok może należeć również do niego - my wiemy natomiast, że na wiosnę dostaniemy jeszcze 3 klipy, nowy materiał i kilka luźnych singli.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-31 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drugi legalny album Otsochodzi pt "Nowy Kolor" wzbudził w środowisku wiele dyskusji - zarówno zawarty tam materiał i single, jak lista gości. Teraz swoją opinią co do gościnnego udziału Pezeta w singlu "Aha" podzielił się Young Igi, jedno z największych odkryć mijającego roku...

kategorie:
dodano: 2017-12-30 15:13 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Pochodzący z Gdyni Young Igi to jedno z największych objawień ostatnich miesięcy, błyskawicznie zyskujący uwagę słuchaczy poprzez swoje rozśpiewane melodyjne flow gęsto podlane autotune'em. W ubiegłym tygodniu 17-latek wypuścił swój pierwszy solowy materiał pt "Trappist", który można już w całości odsłuchać na YT.

Tracklista:
01 Actavis
02 Patrzysz Się (feat. Pikers)
03 Podaj Ogień Mi
04 Patek Philippe
05 Inimaniminimanimo
06 Jedyne Co Potrafię
07 Mówiłaś
08 Pozdrowienia (feat. Pikers)
09 Młody Kot
10 Bankroll

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-11-10 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W ubiegły weekend do Trójmiasta nadciągnęła świeża muzyczna fala. W gdańskiej Protokulturze na scenie pojawili się Young Igi i Pikers, Leh oraz Bambo The Smuggler z ekipą Recidivist, a w klubie nie brakowało zarówno ludzi jak i energii. Sprawdźcie naszą fotorelację!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2017-11-01 22:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Świeża fala nadciągnie w sobotę do Trójmiasta. W gdańskiej Protokulturze czeka Was mocne koncertowe uderzenie, a pytanie "czy leci z nami pilot" nie będzie tej nocy obowiązywać...

Chcecie znaleźć się na koncercie Young Igiego, Pikersa oraz Leha? Mamy dla Was bilety!

W konkursie do wygrania 2 wejściówki! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "W hymnie jakiego festiwalu mogliśmy usłyszeć Leha" - dwie pierwsze osoby, które przyślą poprawne odpowiedzi wygrywają. Wyniki w piątek.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-10-30 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Świeża fala nadciągnie w sobotę do Trójmiasta. W gdańskiej Protokulturze czeka Was mocne koncertowe uderzenie, a pytanie "czy leci z nami pilot" nie będzie tej nocy obowiązywać... Patronujemy i polecamy!

Tagi:
dodano: 2017-08-07 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Pochodzący z Gdyni Young Igi to jedno z największych objawień ostatnich miesięcy, błyskawicznie zyskujący uwagę słuchaczy poprzez swoje rozśpiewane melodyjne flow gęsto podlane autotune'em. W ubiegłym tygodniu 17-latek wypuścił swój pierwszy solowy materiał pt "Trappist", który można już w całości odsłuchać na YT.

Tagi: