ReTo

ReTo

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Teledyskowa gorączka nabiera tempa - wczoraj coś dla siebie znaleźć mogli chyba wszyscy. Fani eklektycznej poszukującej starej szkoły dostali video od Abradaba, fani klasycznych brzmień Hemp Gru z Erosem, fani nowej szkoły Beteo z ReTo, fani osobistych emocjonalnych rapsów Patera, fani soczystych skreczy DJ-a Ace'a a fani muzycznych abstrakcji i kombinacji - collabo Tuzzy z Don Poldonem. I nie tylko.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Beteo ft. ReTo - Meow (prod. Loren) [official video]

Pierwszy legalny album Beteo - "NOWY POP" trafił na rynek blisko 1,5 miesiąca temu. Dziś na kanał SBM Label trafił kolejny klip promujący album - "Meow" z ReTo. Stylistyczna mieszanka dwóch newschoolowych flow w numerze łączy się z przebojową melodią w refrenie. Za surowy, czarno-biały teledysk do kawałka odpowiada ekipa ToMaSens. "Meow" to piąty kawałek z płyty, który doczekał się teledysku, a wcześniej ukazały się również znajdujące się na "NOWY RAP EP" single "Złoty sikor, złoty wisior" oraz "Buziaki mama".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-12-02 12:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pierwszym numerem ReTo, który odbił się w podziemiu szerszym echem był wypuszczony w 2015 "Minotaur", pełen bezkompromisowych linijek odnośnie polskiej sceny. Pojawił się tam też wers "Daj majka tu, zabierz go tym z SLU/ umarł król niech żyje król, niech dinotopię strzeli ch**/ szacunek mam do weteranów/ szacunku brak jak j**iesz fanów/ jak rapy grasz dwadzieścia lat, bez żadnych zmian to ch** Ci w anus". Do linijek odniósł się w 2017 Peja pojawiając się gościnnie w numerze "Booyaka" KaeNa. Przy okazji wczorajszego koncertu w Poznaniu ReTo miał okazję porozmawiać z Peją, po czym przeprosił za te słowa oficjalnie na scenie!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-25 22:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Tatuaże z henny” z gościnnym udziałem ReTo to szósty singiel promujący drugie oficjalne wydawnictwo Guziora zatytułowane “EVIL_THINGS”. Album ukazał się na rynku 8 czerwca 2018 roku i uzyskał status złotej płyty.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-09-19 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wakacje niby za nami, ale w Trójmieście nadal gorąco - newschoolowa fala uderzy w Gdańsk już w ten piątek! W klubie Protokultura zaprezentują się Young Igi, ReTo, Guzior, Smolasty i Duchu - a my mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-09-17 13:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wakacje niby za nami, ale w Trójmieście nadal gorąco - newschoolowa fala uderzy w Gdańsk już w ten piątek!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-07-11 23:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Pierwsze collabo Quebo i ReTo przyniosło ponad 50 000 000 odsłon - mowa o hitowym "Half Dead". Czy sukces zostanie powtórzony? Sprawdźcie "Sorry Dolores" czyli nowy klip promujący dopiero co wydany album ReTo "BOA".

Tagi:
video
dodano: 2018-07-05 13:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kanał QueQuality prezentuje najnowszy teledysk do utworu Filipka “Życie jest piękne”. W numerze gościnnie udzielili się ReTo i Natalia Trocewicz. Jest to kolejny singiel, który promuje nowe wydawnictwo milickiego rapera - "Rozdział Zamknięty". Produkcja leżała w rękach PSR. 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-06-16 01:36 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Raper z podwarszawskiego Piastowa wraca z kolejną, legalną, długogrającą płytą. „BOA” ukaże się nakładem New Bad Label. Na trackliście znalazło się 15 kawałków, z czego 5 numerów jest z gośćmi takimi jak Quebonafide, ZetHa, Guzior, Avi, Louis Villain i Jano PW.

Tagi:
video
dodano: 2018-06-14 19:52 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

ReTo wypuścił do sieci kolejny klip promujący najnowsze solowe wydawnictwo "BOA". Premiera krązka planowana jest na 29 czerwca, natomiast już teraz możecie obejrzeć teledysk, który serwuje nam ubiegłoroczny Młody Wilk. Produkcją nowego kawałka jest SecretRank. 

Tagi:
video
dodano: 2018-06-09 15:20 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Nowy klip od przedstawicieli SB Maffiji! "Pressing" to nowy utwór, w którym udzielili się Lanek, Białas, a także ReTo! W nagraniach do teledysku wzięli udział fani raperów. Artyści utworzyli na Facebooku wydarzenie, zapraszając na plan słuchaczy w piłkarskich koszulkach - koniecznie sprawdźcie efekty! A co Was napędza do tańca? 

Tagi:
dodano: 2018-05-31 22:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po tym gdy ostatni singiel "UA" osiągnął rekordowo szybkie 10 000 000 odsłon w karierze ReTo raper z Piastowa postanowił odpalić preorder i podać więcej szczegółow.

Tagi:
video
dodano: 2018-05-20 13:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Siarczysty beat, niepokorny tekst oraz…wyróżniające się na polskiej scenie hiphop odwołania do klasyki włoskiej literatury! Teledysk również wykorzystuje klimat średniowiecznej Italii, zestawiając go z urbanowym wizerunkiem Aviego, Louisa i ReTo. W kawałku „Dante” gościnnie udziela się ReTo (NewBadLabel), którego można usłyszeć na trackach: „Bossman”, „Papierosy”, czy „HalfDead”.

video
dodano: 2018-05-08 15:44 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 12)

ReTo rozpieszcza fanów kolejnym utworem, który promuje nowy album. „UA” to drugi po „rrcum” singiel promujący nowy, solowy album ReTo pod tytułem „BOA”. Wytwórnia zapowiada, że niedługo pojawi się więcej informacji na temat krążka.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-04-20 16:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj prezentowaliśmy Wam fotorelację z wypadu Borixona, ReTo i Żabsona do Barcelony - dziś mamy jej główny efekt, klip do wyprodukowanego przez Kubiego Producenta "Weedbangera"!

Strony