ReTo

ReTo

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-19 13:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że ReTo to aktualnie jedna z najgorętszych rapowych ksywek na polskiej scenie, ale jeśli ktoś potrzebował dodatkowego potwierdzenia, to raper właśnie je dostarcza.

Tagi:
video
dodano: 2019-03-10 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

MANSA MUSA - DGE wersja - STAMINA

Solowa wersja numeru, który zwiastuje projekt Donatana i Roberta Lewandowskiego - DON & RL9 STAMINA.

video
dodano: 2019-02-28 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po serii numerów w mniejszych kooperacjach chillwagon atakuje w składzie "pełnego zarządu".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-13 06:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wczoraj publikowaliśmy Wam wywiad z Donatanem, w którym producent zdradził m.in. kulisy projektu tworzonego w duecie z Robertem Lewandowskim - dziś za to pora na pierwszy singiel! W numerze "Mansa Musa" pojawili się donGURALesko, Sitek i ReTo, a sam Donatan zapowiadał, że to mroczny banger, będący zarazem dość osobistym utworem...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-01-29 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

W weekend Internet rozgrzała sytuacja z Bydgoszczy, gdzie ReTo nie zagrał koncertu argumentując to brakiem warunków i wypełnionego ridera technicznego, a przedstawiciele klubu ostro zaatakowali go na scenie. Teraz do całej sytuacji odniósł się Żabson...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-29 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Donatan zapowiada od dłuższego czasu projekt, w którym palce macza także Robert Lewandowski - teraz dowiedzieliśmy się, kto pojawi się w pierwszym singlu...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-01-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nie milkną echa koncertu ReTo w Bydgoszczy - raper nie wyszedł na scenę argumentując to brakiem odpowiednich warunków, organizator i klub wystosowali odmienne komentarze, a temat nie umknął nawet uwadze Pudelka... Całą sytuację opisywaliśmy Wam tutaj. Teraz ReTo jeszcze raz postanowił odnieść się do całej sprawy i sprostować zarzuty.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-01-26 19:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczorajszy koncert ReTo w Bydgoszczy skończył się aferą - raper nie wyszedł na scenę argumentując to brakiem odpowiednich warunków i podczas gdy jeden z organizatorów mówi, że nie ma w tym winy autora "Boa" to klub mocno go atakuje...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kizo feat. ReTo, Borixon - CICHOCIEMNI (prod.APmg)

„Cichociemni to kolejny singiel promujący album Kizo „Czempion”, który ukazał się 13 listopada. Za produkcję numeru odpowiada APmg, a gościnnie pojawili się ReTo i Borixon.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-14 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Album "BOA" był dużym krokiem do przodu w karierze ReTo, generując ogromne internetowe zainteresowanie oraz szybko pokrywając się Złotem. Teraz raper postanowił podsumować w paru słowach mijające 12 miesięcy...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-13 19:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dostaliśmy dwie mocne i niecodzienne kooperacje z polskiej sceny - Bonus RPK opublikował klip do numeru "Zepsuty Klimat" z ReTo i Pezetem a Peja puścił video do zapowiadanego ostatnio regularnie singla "Amber" z udziałem Beteo. Które combo wypadło wg Was ciekawiej?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-13 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Bonus RPK - ZEPSUTY KLIMAT ft. ReTo, Pezet // Prod. Meduza Beats & WOWO.

"ZEPSUTY KLIMAT" to już ostatni singiel i klip promujący solowy materiał Bonusa RPK - Technik Pasjonat, którego premiera odbyła się 09.11.2018r. Gościnnie w numerze pojawili się tacy artyści jak: ReTo i Pezet. Za warstwę muzyczną numeru odpowiadają: Meduza Beats & WOWO. Realizacją klipu zajęła się niezawodna ekipa Digital Damage.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Teledyskowa gorączka nabiera tempa - wczoraj coś dla siebie znaleźć mogli chyba wszyscy. Fani eklektycznej poszukującej starej szkoły dostali video od Abradaba, fani klasycznych brzmień Hemp Gru z Erosem, fani nowej szkoły Beteo z ReTo, fani osobistych emocjonalnych rapsów Patera, fani soczystych skreczy DJ-a Ace'a a fani muzycznych abstrakcji i kombinacji - collabo Tuzzy z Don Poldonem. I nie tylko.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Beteo ft. ReTo - Meow (prod. Loren) [official video]

Pierwszy legalny album Beteo - "NOWY POP" trafił na rynek blisko 1,5 miesiąca temu. Dziś na kanał SBM Label trafił kolejny klip promujący album - "Meow" z ReTo. Stylistyczna mieszanka dwóch newschoolowych flow w numerze łączy się z przebojową melodią w refrenie. Za surowy, czarno-biały teledysk do kawałka odpowiada ekipa ToMaSens. "Meow" to piąty kawałek z płyty, który doczekał się teledysku, a wcześniej ukazały się również znajdujące się na "NOWY RAP EP" single "Złoty sikor, złoty wisior" oraz "Buziaki mama".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-12-02 12:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pierwszym numerem ReTo, który odbił się w podziemiu szerszym echem był wypuszczony w 2015 "Minotaur", pełen bezkompromisowych linijek odnośnie polskiej sceny. Pojawił się tam też wers "Daj majka tu, zabierz go tym z SLU/ umarł król niech żyje król, niech dinotopię strzeli ch**/ szacunek mam do weteranów/ szacunku brak jak j**iesz fanów/ jak rapy grasz dwadzieścia lat, bez żadnych zmian to ch** Ci w anus". Do linijek odniósł się w 2017 Peja pojawiając się gościnnie w numerze "Booyaka" KaeNa. Przy okazji wczorajszego koncertu w Poznaniu ReTo miał okazję porozmawiać z Peją, po czym przeprosił za te słowa oficjalnie na scenie!

Tagi:

Strony