Malik Montana

Malik Montana

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-10 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Sporo ostatnio na naszej scenie beefów, ale jak widać niektóre konflikty są równolegle rozwiązywane. Głośno swego czasu było o iskrzeniu na linii Paluch-GMLL, obie strony nie szczędziły sobie krytycznych komentarzy i mocnych słów. Temat wrócił przy okazji wymiany zdań między Paluchem i Filipem Nowobilskim z kanału Duży w Maluchu - dziennikarz odgryzając się Paluchowi na zarzuty o atencyjność wspomniał, że na jego prośbę usunął z wywiadu fragmenty o Maliku...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-06 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Malik Montana x Dio Mudara - International

Na kanale #GM2LTV ukazał się kolejny teledysk Malika Montany promujący EP nagrane z ekipą producencką Dio Mudara.

dodano: 2018-12-03 20:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejna fala teledyskowych premier. Otsochodzi łączy siły z Rosalie, Bałagane ze Szpakiem, Diox z Malikiem - do tego nowe klipy prezentują Kamil Pivot, Cira, KPSN czy Spinache. W skrócie - jest co oglądać!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-03 19:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

DIOX - SEKS feat MALIK MONTANA (prod. Jacon)

Diox prezentuje kolejny singiel promujący nadchodzący album. W nakręconym w Bułgarii letnim klipie pojawia się też Malik Montana.

dodano: 2018-12-03 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po przerwie wracamy z głosowaniami na płytę miesiąca. Natłok premier i burzliwe dyskusje w ostatnich tygodniach przekonały nas, że warto stawiać co miesiąc swoisty check-point, pozwalający przyjrzeć się wszystkim najświeższych wydawnictwom ostatnich tygodni... Kto w listopadzie urzekł Was najbardziej? Jest z czego wybierać...

video
dodano: 2018-11-27 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Trwa w najlepsze zimowa lawina wydawnicza w polskim rapie, a z nią lawina teledysków. Tę pierwszą śledzić możecie w naszym dziale Premiery Płyt, by nie pogubić się w piętrzących się albumach. Za tą drugą staramy się nadążyć i przedstawić w przejrzysty sposób w dziale Video...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-27 19:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Malik Montana x Dio Mudara - One Night Stand

Na kanale #GM2LTV ukazał się dzisiaj nowy teledysk Malika Montany „One night stand”. Za produkcję kawałka odpowiada norweski zespół Dio Mudara, a klipem zajęła się ekipa Smoła Studio.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-26 20:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W ostatnim czasie nie brakuje na naszej scenie niespodziewanych kooperacji - jedną z nich jest oczywiście zapowiedziana obecność Eldoki na albumie Bedoesa. Czy warszawska legenda pojawi się jeszcze na innym newschoolowym projekcie? Taka kooperacja marzy się Malikowi Montanie.

video
dodano: 2018-10-31 17:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Singiel zwiatuje nową EPkę Malika Montany, "022", która swoją premierę bedzie miała 16 listopada. Klipem zajęła się ekipa Marathon Films, natomiast za produkcję utworu odpowiada norweski zespół Dio Mudara, który ma na koncie współpracę z Frenchem Montaną czy Nicki Minaj.

kategorie:
dodano: 2018-10-18 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pięć miesięcy po premierze świetnie przyjętego albumu „Tijara”, warszawski raper Malik Montana oddaje w ręce słuchaczy kolejny materiał z równie warszawskim tytułem „022”, wyprodukowany przez norweski kolektyw producencki Dio Mudara. Panowie mają na koncie utwory wyprodukowane dla Jadakissa czy Nicki Minaj.

Co ciekawe, za całość brzmienia „022” odpowiedzialny jest Dameon Hughes, który na co dzień współpracuje z Wizem Khalifą, Chrisem Brownem czy Jimem Jonesem. Okładka natomiast to dzieło malarki Uli Kamińskiej. Malik kolejny raz pokazuje, że samodzielne działanie i nie oglądanie się na resztę sceny - z którą jak mówi w jednym z utworów, nie chce być utożsamiany – jest w jego wykonaniu bardzo skutecznym sposobem na wyznaczanie własnych trendów.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-03 17:15 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Osobisty singiel od Malika, zobrazowany klimatycznym klipem autorstwa ekipy Marathon.

video
dodano: 2018-07-28 00:49 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Teledysk do utworu "Teraz i Tu" został opublikowany w piątek i niemal od razu osiągnął drugie miejsce na karcie na czasie w serwisie YouTube. Malika w numerze wspierają Sobota i Yogi, natomiast produkcją zajął się Oster. W klipie możecie ujrzeć Malika w nietypowej roli - został ratownikiem medycznym.

wydarzenie
dodano: 2018-07-25 16:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Za nami 17 edycja giżyckiego Mazury Hip-Hop Festiwalu - najstarszego rapowego święta w Polsce. Dodajmy, edycja którą zapamiętamy przez mnogość koncertowych atrakcji i najwyższą od kilku lat frekwencję - tłumy wypełniły Twierdzę Boyen po brzegi. Sprawdźcie co dokładnie działo się w miniony weekend!

video
dodano: 2018-06-12 00:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 12)

DJ Frodo opublikował nowy singiel z gwiazdorską obsadą! Wśród gości znaleźli się Smolasty, Malik Montana i Young Multi. Sprawdźcie, jak ta niecodzienna formacja sprawdziła się we wspólnym klipie! Utwór ”Mamy to!” został wyprodukowany przez Frodo, natomiast za mix i mastering odpowiada Shimz.

video
dodano: 2018-06-03 15:14 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Do sieci trafił nowy klip, który promuje najnowszy album Borixona - "Mołotow". W numerze "Djengi" gościnnie udzielił się Malik Montana, a beat wyprodukował SecretRank. Sprawdźcie ten teledysk, bo najnowsze wydawnictwo Borixona to konkretny materiał. Po raz pierwszy album rapera znalazł się na pierwszym miejscu na liście OLiS. 

Strony