Malik Montana

Malik Montana

dodano: 2019-12-12 17:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Już w tę niedzielę w łódzkim klubie Wytwórnia w ramach koncertu agencji Illegal noise wystąpi czołówka polskich raperów, m.in. Paluch, KęKę czy Żabson. Z tej okazji mamy dla was konkurs na podwójną wejściówkę na owe wydarzenie.

video
kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2019-12-09 19:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Premierę mają dziś dwa rapowe klipy promujące głośne kinowe produkcje - O.S.T.R. wraz z Sebastianem Fabijańskim nagrał singiel do "Psy 3. W imię zasad" (w klipie wystąpił Bogusław Linda), natomiast Malik Montana do filmu "Jak Zostalem Gangsterem. Historia Prawdziwa".

video
dodano: 2019-12-09 19:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Malik Montana - Mitoman / Jak Zostalem Gangsterem (Oficjalny Soundtrack) prod. KD-Beatz & Niza

Singiel promuje film w rez. Macieja Kawulskiego "Jak Zostalem Gangsterem. Historia Prawdziwa"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-10-29 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Na polskiej scenie jeszcze niedawno, wraz z premierą płyty, była ona opublikowana od razu na Youtubie. Z czasem raperzy zaczęli ograniczać ten zabieg, wrzucając pojedynczo i po kolei numery do odsłuchu. W Stanach natomiast przez bardzo długi czas krążki w ogóle nie trafiały na Youtuba, tylko były dostępne wyłącznie na serwisach streamingowych. Malik Montana na swoim Instastory zapowiedział zmianę swojej polityki w tym wymiarze.

video
dodano: 2019-10-11 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Fu, reprezentant starej szkoły, łączy siły z Malikiem, jednym z najbardziej kontrowersyjnych raperów nowej fali. Niecodzienny duet. „Żyj albo umieraj” to utwór promujący Fu Personality. Opowiada o tym, że pomimo problemów i upadków trzeba wstać, iść dalej i robić swoje, nie patrząc na innych.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-09 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Efekt współpracy DMN'a i Malika Montany, czyli zapowiadany od dłuższego czasu singiel "BlaBlaCar", ujrzał światło dzienne. Za produkcje utworu odpowiedzialny jest OLEK, a klip to dzieło ekipy HYPE MEDIA.

video
dodano: 2019-10-03 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po premierze płyty, Malik kontynuuje jej promocję. Tym razem wybór padł na kawałek "Za pasem", który wyprodukował kolektyw Dio Mudara.

dodano: 2019-09-26 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Podczas udzielania odpowiedzi na pytania fanów na swoim Instagramie, Jan-rapowanie wskazał Malika Montanę jako kandydata do zrobienia kariery poza granicami Polski.

video
dodano: 2019-09-18 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

'VVsNike" to utwór promujący płytę "Import / Export", w którym gościnnie pojawił się amerykański raper Lil Toe. Za produkcję odpowiada OLEK.  Najnowszy album będzie miała swoją premierę 27 września.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-12 08:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 3)

Powiedzieć, że to zaskoczenie, to jak nie powiedzieć nic. Im bliżej premiery najnowszej płyty Malika Montany, tym więcej szczegółów dostajemy, a najświeższym z nich jest tracklista krążka. Raper zaprosił głównie gości z zagranicy, natomiast znalazły się też rodzime akcenty, a wśród nich znalazł się sensacyjny featuring Eldo!

kategorie:
dodano: 2019-09-12 02:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Warszawski raper wraca z drugim solowym albumem „Import Export". Jest to następca krążka „Tijara” z 2018 roku. Każdy kto kupuje płytę w ukrytej przedsprzedaży może liczyć na specjalną muzyczną niespodziankę gratis. Co to jest, tego na razie nie ujawniono. Na krążku pojawią się gościnnie m.in. Bonez MC, Milonair, Bedoes, Lil Toe, Haftbefehl, DJ Frodo, K Koke, MAAF, Mr. Polska oraz największe zaskoczenie, czyli Eldo.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-18 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Nie od dziś raperzy namawiają do tego, by płyty kupować bezpośrednio od nich w preorderze - często zachęcając do tego specjalnymi wydaniami, bonusami czy wręcz dodatkowymi EP-kami niedostępnymi w sklepowej sprzedaży. Wszystko przez marże sklepowe, zjadające lwią część ceny. Jednak sprzedaż sklepowa nadal stanowi ogromny segment - czy jednak stajemy się świadkami fali odchodzenia od niej?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-14 08:30 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 5)

Malik Montana postanowił zrezygnować ze stacjonarnej dystrybucji jego najnowszego albumu. Nie znajdziemy go w Empiku i tym podobnych sklepach, krążek fizycznie będzie dostępny tylko i wyłącznie na jego stronie internetowej : Malikmontana.com. Motywem tej decyzji było podliczenie ile zarabiają na jego twórczości sieci sprzedażowe, do których trafiają płyty. Tym samym swierdził, że jest to o wiele ... za dużo. Pełną wypowiedz rapera możecie przeczytać poniżej.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-13 21:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Malik Montana zapowiadał, że na jego płycie nie zabraknie zagranicznych gości i potwierdzają to ostatnie single.

dodano: 2019-05-15 13:05 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

Od samego początku, kiedy tylko Malik Montana zakorzenił się w świadomości polskiego słuchacza, widać że działa z wielkim rozmachem, którego pozazdrościć może mu wielu naszych raperów. Jeszcze rapując wyłącznie po angielsku zaliczył współpracę z Fat Trelem, Jadakissem, czy A-Mafią, a już gdy zyskał większą rozpoznawalność w naszym kraju, zaliczył wspólny kawałek chociażby z Mr. Polską.

Wydaje się jednak, że dzisiejsza premiera może być czymś wnoszącym temat na kolejny szczebel. Oto w nowym singlu, zwiastującym nadchodzący album Malika Montany usłyszymy samego Boneza MC, członka bodaj najpopularniejszej rap grupy w Niemczech - 187 Straßenbande!

Strony