Malik Montana

Malik Montana

video
dodano: 2018-06-12 00:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 12)

DJ Frodo opublikował nowy singiel z gwiazdorską obsadą! Wśród gości znaleźli się Smolasty, Malik Montana i Young Multi. Sprawdźcie, jak ta niecodzienna formacja sprawdziła się we wspólnym klipie! Utwór ”Mamy to!” został wyprodukowany przez Frodo, natomiast za mix i mastering odpowiada Shimz.

video
dodano: 2018-06-03 15:14 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Do sieci trafił nowy klip, który promuje najnowszy album Borixona - "Mołotow". W numerze "Djengi" gościnnie udzielił się Malik Montana, a beat wyprodukował SecretRank. Sprawdźcie ten teledysk, bo najnowsze wydawnictwo Borixona to konkretny materiał. Po raz pierwszy album rapera znalazł się na pierwszym miejscu na liście OLiS. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-06-03 12:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Kubi Producent, który w młodym wieku przebojem wdarł się na polską scenę, zapowiada wydanie swojego producenckiego krążka! Kubi podał wstępne nazwiska gości, które robią spore wrażenie! Za pomocą mediów społecznościowych podsyca apetyt, zapowiadając, że materiał "zniszczy wszystko w pył". 

dodano: 2018-04-21 12:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Po serii hitowych singli Malik Montana nadciąga z całym albumem. Płyta "Tijara" pojawi się już w maju a my dostaliśmy garść szczegółów wraz z preorderem oraz kolejnym klipem.

kategorie:
dodano: 2018-04-21 12:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Malik Montana prezentuje nowy i zarazem trzeci album. Po „Naaajak” i „Haram Masari” przyszedł czas na „Tijare”.
Nowy materiał to kompletna petarda, która wyznaczy nowy kierunek w muzyce trapu. Malik dał się poznać jako kreator specyficznego nurtu, który jest szczególnie dla niego charakterystyczny, co przekłada się na tysiące sprzedanych płyt i milionowe wyświetlenia na You Tubie.
Na albumie można się spodziewać zarówno imprezowych kawałków, które będą bujać kluby, ale nie zabraknie też mrocznych propozycji. „Tijara” będzie zawierać 20 utworów, a w wersji preorderowej zostaną dorzucone dodatkowe 5 bonus tracki.
Pierwszymi ujawnionymi gośćmi są Sobota i Jogi. Całą resztę Malik pozostawia w tajemnicy, a kolejne ogłoszenia będą odkrywane w najbliższych tygodniach.

video
dodano: 2018-04-15 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Swoją trasę koncertową Buzi Tour będący świeżo przed maturami Young Igi zakończył w najlepszy możliwy sposób - wyprzedając warszawską Proximę, którą wypełnił swoimi fanami po brzegi. W piątkowy wieczór wsparli go także Malik Montana, Zeamsone czy Przyłu a my mamy dla Was video z udziałem pierwszego z gości - wspólne wykonanie hitowego "Deszczu Banknotów" oraz fragment niepublikowanego jeszcze singla Malika pt "Mufasa"...

video
dodano: 2018-04-12 16:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Sprawdźcie nowość od Malika Montany - klip "Botoks", którego produkcją zajął się OLEK. Utwór zrealizowany został z okazji akcji StoproCamp 2. Klip nakręciła ekipa Stoprocent.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-03-30 16:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Kolejna odsłona StoproCamp ruszyła! Tym razem, w akcji wzięli udział Malik Montana, Sarius, Tymek, Wuzet oraz Wac Toja! Efekty będziecie mogli oglądać co czwartek na kanale stoprocentTV.

video
dodano: 2018-03-23 02:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 8)

Na oficjalnym kanale DJ Frodo pojawił się teledysk do piosenki "Piątek", w której udzielił się także Malik Montana, Young Igi, P.A.F.F. czy Mr. Polska. Holenderski twórca jeszcze niedawno opowiadał nam o kulisach produkcji. Sprawdźcie efekty!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-20 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Mr. Polska to na holenderskiej mapie gwiazda znana z szalonych muzycznych kolaży i mieszania gatunków w mocno wykręcony sposób. Spytaliśmy go jak ocenia polską scenę i jakie różnice rzucają mu się w oczy między tym, co dzieje się muzycznie w Polsce i Holandii - sprawdźcie co miał nam do powiedzenia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-03-16 15:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Prezentujemy kolejny singiel od Frostiego Rege. Do sieci trafiło audio utworu nagranego z Malikiem Montaną! "Winna jest bieda" już teraz przed Wami...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-13 14:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 24)

Wujek Samo Zło w czwartym odcinku "CGM Rap Podcast" określił Malika Montanę jako "fejkowego rapera, lansującego się na posiadaniu pieniędzy". W związku z tym narodził się konflikt między panami, który jak twierdzi Wujek, skończył się na rękoczynach, o czym tłumaczy w oświadczeniu video wypuszczonym na Facebooku. Filmik w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-19 14:56 przez: Step Records (komentarze: 2)

Step Records prezentuje czwarty teledysk promujący nachodzący solowy album Kizo ze składu Troya. Za produkcję numeru "Moonlight" odpowiada SecretRank, a gościnnie pojawia się w nim Malik Montana. Video to dzieło ekipy Marathon Films.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-29 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Na należącym do grupy Abstra kanale "Dla pieniędzy" pojawiła się ciekawa analiza zarobków w polskim rapie - począwszy od stawek koncertowych, poprzez pieniądze z płyt, a kończąc na współpracach reklamowych. W materiale swoje parę słów dorzucili również Sokół, Malik Montana czy Kuba Stemplowski...

video
dodano: 2018-01-25 21:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Gorące collabo dwójki, która ewidentnie jest na fali - oto Igi i Malik z "Deszczem banknotów".

Strony