ARAB

ARAB

video
dodano: 2022-05-09 22:51 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

„Pianista ze szlugiem” to trzeci już, po „Bulmie” oraz „Sorrow”, teledysk od Gabriela wypuszczony we współpracy z wytwórnią StoproRap. Za muzykę do utworu odpowiada DJ EDK, zaś za teledysk - Norbert Krysa i Tomasz Pawelec. 

Tagi:
dodano: 2022-03-08 22:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Utwór pt. "Bulma" otwiera współpracę Araba ze StoproRap. Na kanale labelu właśnie zadebiutował najnowszy klip rapera z Podkarpacia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-19 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kariera Araba to dosyć długa i wyboista droga. Raper w najnowszym wywiadzie dla 6PAK opowiedział jak długi i narkotyki doprowadziły go do zamieszkania w domu dla bezdomnych oraz kiedy jego sytuacja się poprawiła.

Tagi:
dodano: 2021-03-07 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tuż po wygraniu walki z Kizo, Arab skorzystał z okazji by ogłosić, że właśnie ruszył preorder jego nowej płyty - "Happy New Ja".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-03-07 02:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Happy New Ja" to tytuł nowego albumu powstałego w wyniku współpracy pomiędzy najbardziej znanym raperem z Podkarpacia - Arabem i łódzkim duetem producenckim Ensoul. Płyta powstawała w Łodzi na przełomie 2020 i 2021 roku. Okres powstawania materiału zawartego na wspomnianym krążku zbiegł się naturalnie (jak to w życiu bywa najczęściej) z wieloma zmianami w życiu Araba, wynikających nie tylko z własnych postanowień i zmiany adresu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-07 00:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Przez kontuzję Popek musiał zrezygnować z walki z Kizo na Fame MMA. Nowym przeciwnikiem członka chillwagonu został parę dni temu został Arab. Parę chwil temu raperzy odbyli walkę w formulę boksu. Poznaliśmy zwycięzcę tego pojedynku.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-04 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Przedwczoraj oficjalnie potwierdziła się informacja, że Popek nie będzie mógł stoczyć walki na Fame MMA 9 z powodu kontuzji. Wczoraj natomiast poznaliśmy nowego przeciwnika Kizo oraz dowiedzieliśmy się w jakiej formule odbędzie się walka.

Tagi:
kategorie: Polska, News
dodano: 2020-10-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Właśnie federacja Fame MMA ogłosiła połowę par, które zmierzą się w nadchodzącej gali, w tym parę Filipek - Sobota. Poznaliśmy również przeciwnika Araba.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-10-10 20:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album The Rolling Joints to produkcja długo wyczekiwana przez co dodatkowo wyjątkowa.

Araba znamy z programu Żywy Rap gdzie złapał rozgłos swoją szczerością i głębią miłości do marihuany. Jako finalista programu miał wydać album w Hemp Studio - płyta została nagrana jednak nigdy nie ujrzała światła dziennego aż do teraz. Procesie powstawania "TRJ" to współpraca Araba ze Szwedem SWD. Unikalne, zadymione flow w połączeniu z produkcjami Szweda zapewnia nam świeżość dźwięku mimo że album powstał w 2013 roku.

Dodatkową gratką dla fanów jest dołączenie muzycznej niespodzianki "To Nie Jest Mixtape". Ten prezent dla fanów- będzie dostępny wyłącznie w preorderze. To Nie Jest Mixtape wyprodukowano w 2020 roku. Nawiązuje on do spontanicznego sposobu tworzenia muzyki, który fani znają z początków twórczości Araba, jednak liryczna jakość i muzyczny klimat mixtape'u niosą ze sobą świeżość.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-17 10:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Można nazwać to szczęśliwym zakończeniem tarć na linii Arab vs Diil Gang, jakie nastąpiły po programie Żywyrap, w którym raper zrobił furorę. Pisaliśmy Wam już o tym, że Arab przeprosił Bilona za całą sytuację i pogodził się z nim - a teraz czeka nas premiera albumu nagranego przez niego w tamtym okresie, albumu w mocno zadymionym klimacie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-06 13:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W rozmowie z Wujkiem Samo Zło Arab wspomina czasy udziału w ŻywymRapie oraz to, jak źle działały na niego wtedy narkotyki, co odbiło się m.in. w konflikcie z ekipą Diila chwilę po wygraniu programu.

Tagi:
dodano: 2020-05-08 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trwa kolejny dzień pełen gorących 16-tek. Tempo przerasta nasze możliwości przetwórcze, a fani mają w czym przebierać - pisaliśmy Wam już o zwrotkach, od Pezeta, Sokoła czy Wankza. Oprócz tego swoje Hot16Challenge2 dostarczyli Fisz, Sitek, Tau, Wac Toja, Opał, Bilon, AdMa, B.R.O, Bober, Jarecki, Arab, Okoliczny Element, Brahu, Pih KaeN czy Dudek!

kategorie:
dodano: 2019-08-18 02:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Arab, czyli jedna z najbardziej barwnych postaci na polskiej rapowej scenie prezentuje nowy materiał. Uczestnik programu „Żywy rap”, dzięki któremu zyskał niezwykłą popularność udostępnia swoim fanom EP zatytułowaną „Uczucia”. Jest to zbiór pięciu nowych, zupełnie różnych od siebie numerów, które idealnie opisują osobowość artysty.

Pierwszym singlem zapowiadającym „Uczucia EP” jest numer „Ruchy”, który został opublikowany kilka miesięcy temu i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy. Do tej pory w serwisie YT teledysk obejrzało blisko 2,5 mln osób.

Nowy materiał jest bardzo spójny muzycznie, za produkcję utworów odpowiedzialny jest Louis Villain, który kilka dni temu wydał wraz z Avim album „Spis dzieł sycylijskich”.

„Uczucia EP” to materiał, który spodoba się zarówno starym fanom Araba jak i osobom, które do tej pory nie miały styczności z twórczością tego nietuzinkowego artysty.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-30 22:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W ostatnich miesiącach głośno było o wypowiedziach Araba, poruszających rodzinne tematy i wywlekających różne brudy. Teraz raper gorzko przeprasza za wszystkie komentarze.

Tagi:
dodano: 2019-03-17 16:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj na Torwarze zobaczyć mogliśmy wielu polskich raperów, którzy stawili się tam, by obejrzeć walkę Araba z Wujkiem Samo Zło w ramach gali FEN. Krótko po walce udało nam się złapać Wujka (ten wywiad już wczoraj Wam wrzucaliśmy), ale także Resta Dixon37, Bilona oraz Proceente i Małego Esza, którzy podzielili się z nami wrażeniami z tego nietypowego starcia...

Strony