Buczer

Buczer

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-15 22:25 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 17)

Podczas niedzielnego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku doszło do tragicznego wydarzenia. Paweł Adamowicz, prezydent miasta, został zaatakowany nożem na scenie. Przewieziony do szpitala przeszedł kilkugodzinną operację - niestety, na drugi dzień zmarł. Między innymi to wydarzenie stało się przyczyną rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Kali, Malik Montana, Peja, Tau, Buczer, Bilon, Holak, Kafar, Grubson, Dudek P56, Donguralesko, MiloMailo, Alcomindz, WENA, Mrozu, Remik oraz organizatorzy Openera to tylko niektórzy z tych, którzy zdecydowali się skomentować sprawę. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-27 20:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Buczer - Zawsze byłem (prod. CrackHouse)

„Zawsze byłem” to czwarty i przedostatni klip promujący album Buczera „Freshout”.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-13 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Buczer feat. Sobota - Tu i Teraz (prod.Dudzik)

„Tu i teraz” to czwarty i przedostatni klip promujący album Buczera „Freshout”.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-09-28 14:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Freshout jest to 4 solowy studyjny album reprezentanta toruńskiej sceny! Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając jeszcze w zakładzie karnym, gdzie na przepustkach zamykał się w studiu i realizował napisane po drugiej stronie muru utwory.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-06 00:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Album "#33" to urodzinowy prezent, który Buczer sam sobie podarował, produkując album gotowy do wydania niespełna 2 miesiące po osiągnięciu tzw. chrystusowego wieku. Obecnie artysta odbywa karę 2 lat pozbawienia wolności - nie przeszkadza mu to jednak w planach wydawniczych. Płytę promuje aż 9 klipów. "33" to album, na którym znajduje się 18 zróżnicowanych stylowo utworów, za które w większości odpowiedzialni są muzycy z ekipy CrackHouse oraz naczelny producent PTP - Zelo. Flow Buczera w przemyślany sposób zmienia się w stosunku do kompozycji i tempa utworów. Brak gości świadczy o osobistym charakterze płyty, na której Buczer ukazuje już tylko jedno oblicze (za albumem "Dwa Oblicza"). Od lat artysta promuje najnowsze trendy z najdzikszych zakątków USA - uchodzi za absolutnego pioniera takich gatunków jak: Dirty South, Crunk czy Trap.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-25 13:57 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Wczoraj na profilu Buczera pojawił się obszerny komentarz, w którym raper poinformował, że w najbliższym czasie nie będzie miał kontaktu z fanami, bo "nie wszystko poszło po jego myśli". Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów, poniżej pełne oświadczenie toruńskiego rapera:

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-04-28 21:57 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie świeży, ponad ośmiominutowy posse track na bicie Świerzby, na którym nawinęło sześciu MCs: Zeus, 2sty, Tomb, Hukos, Cira i Buczer.

video
dodano: 2015-03-17 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Lucky Dice Music przedstawia teledysk do utworu pt. "Co Cię Trapi?", w którym udzielili się Stochu, Buszu, Buczer, ZdunO i JNR. Za jego produkcję odpowiada Johnny Beats, a obraz powstały we współpracy z UrbanCity.pl to dzieło ekipy OGfilms. Singiel "Co Cię Trapi?" zwiastuje album Lucky Dice Radio vol.1, który ukaże się na rynku 17 kwietnia 2015 roku. Równocześnie z premierą klipu wytwórnia uruchomiła preorder albumu, który można zamówić pod tym adresem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-28 12:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Sobota i Matheo przygotowali dla Was utwór "Jeszcze będzie hajc" (remix WWO - Jeszcze będzie czas), zaprosili do udziału w nim Buczera i Bezczela. Jest to drugi singiel promujący mixtape "Czekając na Sobotę". Pierwszy "Jebać miłość" po 2 tygodniach ma milion wyświetleń. Video nagrane w studiu Stoprocent. Więcej informacji o premierze mixtape'u wkrótce!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-14 21:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Jedną z najgłośniejszych i najmocniej komentowanych kooperacji w ostatnim czasie był bez wątpienia numer, w którym obok Popka pojawił się Snoop Dogg. Tajemniczo zapowiadany, opublikowany w tym tygodniu i skrytykowany przez część fanów, za to że był to remix kawałka "Act Right" - remix, którego legalność potwierdził w oświadczeniu producent. Do tematu odniósł się teraz Buczer, przypominając wydany w 2012 roku numer "Creeper", w którym nawinął obok Lil Wayne'a...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-03 16:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Buczer - Co za dużo feat. Dj. Soina prod. Juicy

"Co za dużo" to już szósty singiel promujący najnowszy album Buczera "Emocje". Gościnnie udzielił się Dj Soina. Za bit odpowiedzialny jest Juicy. "Emocje" zostały wydane nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Step Records.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-11-29 16:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Dla mnie to coś więcej niż tylko album, jest to zapis przeżyć ostatnich trzech lat mego życia, które praktycznie na każdej płaszczyźnie nie były dla mnie łatwe. Jest to najszczerszy album w moim dorobku i opowiada o moim życiu, oraz problemach z którymi musiałem się w tym czasie borykać - pisze na swoim fanpage'u Buczer. Toruński raper zapowiedział, że na jego nowej płycie zatytułowanej "Emocje" znajdzie się 16 utworów. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-29 16:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

Buczer - Niedostosowani feat. Ras Luta, Dj. Seli prod. Sebastian Tomczyk

Z okazji premiery albumu "Emocje", Buczer udostepnia kolejny klip. 'Niedostosowani' to już czwarte wideo promujące nadchodzący krążek toruńskiego artysty. W numerze gościnnie udzielił się Ras Luta. Za bit odpowiedzialny jest Sebastian Tomczyk, skrecze to dzieło Dj'a Seli. Zdjęcia - Mirosław Hobora, montaż - Tomasz Król. "Emocje" zostały wydane nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Steprecords.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-20 16:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Buczer - Realistyczny sen prod. Lucesh

"Realistyczny sen" to kolejne już, czwarte wideo promujące nadchodzący album Buczera! Za bit odpowiada Lucesh. Klip został wykonany w popularnej konwencji one shotu. Premiera sklepowa albumu przewidziana jest na 28 listopada 2014r. nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Steprecords.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-15 11:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Buczer - Mogę prod. Peter [VIDEO]

"Mogę" to już trzeci klip promujący nadchodzące wydawnictwo Toruńskiego rapera pt. "EMOCJE". Za produkcję bitu odpowiada Peter. Teledysk to dzieło ekipy Magictown Visual Arts. Premiera sklepowa albumu przewidziana jest na 28 listopada 2014r. nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Steprecords.

"Emocje" to płyta zawierająca 16 premierowych kawałków. Dla mnie to coś więcej niż tylko album, jest to zapis przeżyć ostatnich trzech lat mego życia, które praktycznie na każdej płaszczyźnie nie były dla mnie łatwe. Jest to najszczerszy album w moim dorobku i opowiada o moim życiu oraz problemach, z którymi musiałem się w tym czasie borykać. Teraz mam się znacznie lepiej, ale album oddaje klimat właśnie tych EMOCJI jakie towarzyszyły mi w tamtym okresie, stąd też taki tytuł - mówi raper.

Tagi:

Strony