Zetha

Zetha

video
dodano: 2022-03-25 22:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Chwilę po zmianie agencji chillwagon.co w spacerange otrzymaliśmy pierwszy materiał spod jej szyldu. Jest to album niespodzianka nagrany przez dwójkę reprezentantów chillwagonu, a równocześnie dwójkę popkillerowych Młodych Wilków - ReTo i ZetHę.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-18 17:16 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Szymi Szyms serwuje klip do pierwszego, tytułowego singla z gościnnym udziałem ZetHy, zwiastujący drugi solowy album pt. "Brzydkie".

video
dodano: 2021-09-03 16:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Hołota" to kolejny singiel promujący debiutancki solowy album ZetHy, "Bohaterowie podwórek". Za produkcję numeru odpowiada Culten, a realizacją klipu zajęła się ekipa Distort Media.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-23 17:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Nie bierz (ze mnie przykładu)" to kolejny singiel z debiutanckiego albumu ZetHy, "Bohaterowie podwórek". Gościnnie w numerze udzielił się ReTo, a produkcją podkładu zajął się Culten. Klip zrealizowała ekipa Distort Media.

Tagi:
dodano: 2021-08-22 21:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)
Zetha Magiera Mes VBS

Lipiec w polskim rapie nie obfitował w zbyt wiele premier, podobnie dzieje się w styczniu. Ostatnim tygodniom daleko do mnogości albumów, a częstotliwość singli również nie sprawiała wrażenia lawiny śnieżnej. Zbliżający się przełom lata i jesieni pozwala sądzić, że wkrótce płytowa posucha się skończy.

video
dodano: 2021-08-05 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dwa lata po udziale w Młodych Wilkach ZetHa w końcu wyda swój legalny solowy debiut. Wraz ze startem jego preorderu otrzymaliśmy tytułowy, osiedlowy singiel "Bohaterowie podwórek".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-08-05 15:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

“Bohaterowie podwórek” to tytuł długo wyczekiwanego debiutu ZetHy. Album pełen mocnych wersów, osobistych historii i refleksji, na którym nie brakuje charyzmy i energii.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-19 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

ZetHa ma na koncie wspólną płytę z Qrym oraz udział na obu projektach chillwagonu, ale mimo tego dalej nie wydał swojego solowego materiału. Nowe Instastory rapera sugeruje, kiedy możemy spodziewać się premiery jego pierwszej płyty.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-01 16:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Żabson, Kizo i Zetha prezentują letni banger "Puerto Bounce" na bicie francuskiego producenta, Vladimira Cauchemara, z którym Żabson już wcześniej współpracował. Singiel nie jest zapowiedzią żadnej płyty a jedynie efektem wakacyjnego melanżu.

video
dodano: 2021-05-11 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Od drillowego "Wszystko albo nic" minęły już 3 miesiące, więc ZetHa wraca z kolejnym singlem zapowiadającym jego długo wyczekiwany debiutancki album. "Polskie Ciężkie Trapisko" to mocny, osiedlowy numer, w którym gościnnie udzielili się inni członkowie chillwagonu - Żabson i olszakumpel. Za produkcję kawałka odpowiada SecretRank.

video
dodano: 2021-02-12 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Młody Wilk siódmej edycji wraca z nowym singlem! "Wszystko albo nic" to mocny, osiedlowy numer osadzony na drillowym bicie za którego produkcję odpowiada BL Beatz. Klipem klasycznie zajął się Kooza.

Tagi:
dodano: 2020-12-16 13:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

chillwagon przestrzega fanów z epilepsją oraz nie bierze odpowiedzialności za "zrycie psychiczne". Singiel "poyebane" z udziałem Qrego, ZetHy i Borixona został opatrzony intensywnym klipem Koozy, w którym widzimy m.in. tańczącego Olszę oraz twarz ZetHy w ciele Tony'ego Montany z filmu "Scarface". Numer zapowiada drugi drop chillwagonu, a jego produkcją zajął się MOJI.

video
dodano: 2020-12-04 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Kizo jako sędzia, ZetHa i Olsza jako komentatorzy, reszta składu jako piłkarski zespół - chillwagon publikuje kolejny klip do numeru "jeden jeden". Tym razem teledysk, oczywiście w wykonaniu Koozy, został nakręcony w Polsce na piłkarskiej hali treningowej, w której grupa mierzy się z zespołem modelek. Poza wymienionymi, swoje zwroty położyli również Borixon, Buszu i Qry. W klipie pojawił się również Żabson, jednak tym razem nie usłyszeliśmy żadnych linijek od Młodego Wilka czwartej edycji.

dodano: 2020-11-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Minął rok od premiery płyty Młodych Wilków 7 - wybrana 12tka nie próżnowała i od momentu udziału w akcji dostarczyła Wam w sumie 17 albumów! Każdy wydał przynajmniej jeden materiał, a niektórzy nawet więcej.

Która z tych wszystkich płyt najmocniej przypadła Wam do gustu? Kto spełnił oczekiwania a kto najbardziej zaskoczył?

video
dodano: 2020-11-05 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

"david hustlehoff" to kolejny singiel chillwagonu, promujący nadchodzący drugi drop, a w kawałku na drillowym bicie słyszymy Żabsona, Kizo i ZeThę. O dziwo, po raz pierwszy od dłuższego czasu w numerze nie udzielił się założyciel grupy, Borixon. Podkład wyprodukowali BAHsick i NoFuk. Klip został nakręcony przez Koozę na Krecie podczas ostatniej wycieczki zespołu.

Strony