O.S.T.R.

O.S.T.R.

video
dodano: 2019-06-14 20:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kali i Magiera kontynuują promocję wydanego tydzień temu "Chudego Chłopaka" - teraz nadeszła pora na klip z udziałem O.S.T.R.'a.

kategorie: Polska, Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-01 21:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dzisiejsze święto sprawiło, że profile polskich raperów zalały się tematycznymi postami. Od aktualnych zdjęć z rodziną po flashbacki z dzieciństwa - sprawdźcie jak Dzień Dziecka celebrowali polscy MC.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-09 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nie lada rarytas dla fanów Ostrego - w dniu urodzin rapera trafi do nas jego autobiografia, przygotowywana przez ostatnie 3 lata!

dodano: 2019-03-07 09:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po bardzo oszczędnym styczniu polski rap zaczyna się rozkręcać... Luty to już kilka bardzo mocnych pozycji, które przyniosły nam wiele emocji i wiele dobrej muzyki - a kto Waszym zdaniem przynióśł najwięcej?

Na wskazanie swojego numeru 1 macie równo tydzień i już w przyszły piątek poznamy płytę miesiąca zdaniem czytelników Popkillera!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-05 10:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Już 22.02. trafi do nas kolejny album O.S.T.R.'a - po soczyście kalifornijskim "Chevy Impala" przyszła też pora na drugi singiel z krążka! W numerze "Eden" gościnnie pojawia się Cadillac Dale.

dodano: 2019-01-29 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Bartosz Kapustka to nie tylko utalentowany piłkarz. Od dziecka jest wielkim fanem hip-hopu, a w jego rodzinnym domu nadal schowane są teksty, które sam tworzył. Tylko na kanale „Foot Truck”, prowadzonym przez Łukasza Wiśniowskiego i Kubę Polkowskiego, można przekonać się, jak popularny „Kapi” radzi sobie z utworem, który specjalnie dla niego przygotował O.S.T.R. – jeden z najlepszych polskich raperów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-01-22 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Luty w tym roku zapowiada się bardzo gorąco... Sokół, Małpa, Otsochodzi, Zero, z drugiej strony Czarface, Smif N Wessun czy ostatni album People Under The Stairs - a to tylko część tytułów.

Do listy tradycyjnie dołącza O.S.T.R., który zaatakuje nas z końcem lutego!

kategorie:
dodano: 2019-01-22 00:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

22 stycznia to ważna data dla wszystkich słuchaczy O.S.T.R. Właśnie dziś uruchamiamy przedsprzedaż nowego albumu artysty pt. “Instrukcja Obsługi Świrów”. Producentami muzycznymi płyty są ponownie Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności - O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem, a wśród gości pojawia się między innymi Green oraz dawno nie słyszany Cadillac Dale.

Limitowana edycja specjalna dostępna w preorderze jest dotychczas najbardziej efektownie wydanym albumem w historii Asfalt Records ze względu na specjalną, bezprecedensową funkcjonalność opakowania. Jej charakter pozostanie póki co nieujawniony. Dodatkowo wydanie zawiera drugi krążek z czystą, pozbawioną przekleństw wersją albumu. Czerwień, która spina kolorystycznie album jest akcentem charakterystycznym dla twórczości O.S.T.R. Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście pracownia Forinstudio.com z Grzegorzem Piwnickim na czele.

Premiera nowego albumu została wyznaczona na 22 lutego. Ostatni weekend lutego to już od dawna stała data w kalendarzu entuzjastów dobrego hip-hopu w Polsce.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-01-03 12:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po rocznej przerwie w 2017 O.S.T.R. wraca do regularnego wydawniczego tempa - "W drodze po szczęście" pokryło się Podwójną Platyną domykając specjalną trylogię (wybraliście je też najlepszą płytą lutego). Co czeka nas na kolejnym albumie?

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-12-22 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

20 lat Asfaltu to kawał historii polskiego hip-hopu - od niezależnych zajawkowych początków i stopniowego budowania marki przez Tytusa, przez odkrycie jednych z najważniejszych postaci na początku tego wieku, poprzez liczne wydawnictwa alternatywne a kończąc na "nowym Asfalcie", który w ostatnich latach odzyskał rozmach, zbudował własną dystrybucję i idzie jak burza przez rynek. Na jubileuszowym koncercie nie mogło zabraknąć ikon wytwórni takich jak O.S.T.R. czy Fisz/Emade, nie mogło zabraknąć najgorętszych dziś ksywek w osobach Taco czy Otsochodzi, nie mogło zabraknąć też nas...

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-11-18 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ramach ubiegłotygodniowych celebracji 100-lecia niepodległości nie brakowało hip-hopu. Prezentowaliśmy Wam już video z występu O.S.T.R.'a, który wykonał z tej wyjątkowej okazji "Kochana Polsko" oraz podzielił się z zebranymi emocjonalnym przemówieniem - video to pochodziło z koncertu Druga Strona Ulicy w trakcie Festiwalu Niepodległa na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego. Festiwalu, który wg informacji Polskiego Radia odwiedziło w ciągu dnia aż 300 000 osób!

Sprawdźcie obszerną fotorelację z godzinnego show, w trakcie którego wystąpili O.S.T.R. oraz Eldo, który wykonał także z Toczkiem, Tadzikiem i Lavilem wspólny utwór "Pokolenia", nagrany przy okazji ubiegłorocznych warsztatów Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa.

video
dodano: 2018-11-11 21:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

O.S.T.R. zagrał dziś "Kochana Polsko" dla tysięcy zgromadzonych na Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego w trakcie koncertu Druga Strona Ulicy na Festiwalu Niepodległa, wygłosił też emocjonalne przemówienie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-11-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Asfalt Records jest ostatnio w mocnym natarciu, a 20-lecie dodało warszawskiej wytwórni dodatkowego wigoru. Poznaliśmy nowe nabytki, a teraz wiemy także kiedy trafią do nas krążki najgłośniejszych postaci w labelu...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-06 01:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Zakończenie przez O.S.T.R. trylogii składającej się z trzech ostatnich, niezwykle popularnych albumów to moment, w którym nasz największy polski raper, muzyk z zawodu i producent z zamiłowania postanowił sięgnąć do złotego okresu muzyki hip-hopowej. Przyszedł czas, by zaprezentować “Chevy Impala” - będący ukłonem w stronę wszystkich miłośników klasycznych brzmień" - czytamy w opisie zamieszczonym pod klipem.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty
dodano: 2018-10-24 15:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

O.S.T.R. po raz pierwszy w Ciechocinku w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album pt. "W drodze po szczęście" - raper wystąpi w wyjątkowej klimatycznej scenerii Teatru Letniego...

Tagi:

Strony