Otsochodzi

Otsochodzi

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-05-04 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 24)

"V8T" Kaliego z przytupem zamknęło kwiecień w polskim rapie. Na głośnym albumie pełnym hitowych singli nie zabrakło też numeru ostro rozliczającego ostatnie wydarzenia na scenie rapowej. W kawałku "Całuj fingiel" dostało się bowiem Bedoesowi, Otsochodzi i Young Multiemu...

video
dodano: 2018-04-15 17:49 przez: Marek Adamski (komentarze: 20)

"Nowy Klasyk" to ostry kawałek promujący nadchodzący album Mielona, "Komik z depresją". Raper krytykuje zestawienie OLiS, jak i cały dzisiejszy hip-hop, nie hamując się od wymieniania ksywek..

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-12 21:33 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

"Nic nie zmieni" to numer nagrany w trakcie trasy, wypuszczony na jej koniec. Kawałek nie zapowiada żadnego nowego materiału. Za bit odpowiadają Supreme i Cherry. Odsłuch w rozwinięciu.

wydarzenie
dodano: 2018-03-15 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po miesiącu trasy promującej "Nowy Kolor" Otsochodzi dotarł wreszcie do rodzinnej Warszawy - prezentowaliśmy Wam już video, teraz pora na fotorelację z wyprzedanego koncertu w klubie Jasna 1!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video live
dodano: 2018-03-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"05.03 urodzony Jan - jak najlepszy zawodnik starej szkoły" - nawijał Otsochodzi w "Szacunku za Klasyk". No i dziś 5 marca, gdy urodziny obchodzi zarówno Młody Jan jak Włodi, którego miał na myśli. Życzymy 100 lat obu warszawskim raperom, a na dokładkę mamy dla Was materiał z piątku, gdy członek Molesty pojawił się gościnnie na koncercie premierowym Otso, by wykonać wraz z nim ich wspólny numer "Nienawidzą"!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video live
dodano: 2018-03-04 13:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po miesiącu trasy promującej "Nowy Kolor" Otsochodzi dotarł wreszcie do rodzinnej Warszawy - sprawdźcie jak wypadł największy hit Otso "Nie, nie" wykonany na wyprzedanym show w stołecznym klubie Jasna 1!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-15 20:58 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Nowy utwór Smolastego, z gościnnym udziałem Otsochodzi, który zwiastuje zbliżający się debiutancki longplay artysty. Za produkcję odpowiedzialny jest duet MIYO.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-16 15:02 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Żartobliwy teledysk i humorystyczny, ocierający się o dancehall kawałek promują nadchodzący album duetu Rasmentalism, pt. "Tango". Gościnnie w numerze pojawił się inny reprezentant Asfaltu, Otsochodzi. Gościnną rolę w klipię otrzymał też Leszek Bzdyl, polski choreograf, tancerz i reżyser teatralny, który gra "przeciwnika" Rasa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-31 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drugi legalny album Otsochodzi pt "Nowy Kolor" wzbudził w środowisku wiele dyskusji - zarówno zawarty tam materiał i single, jak lista gości. Teraz swoją opinią co do gościnnego udziału Pezeta w singlu "Aha" podzielił się Young Igi, jedno z największych odkryć mijającego roku...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-28 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Trzy pokolenia Asfaltu" wsparte przez Holaka - czyli najbardziej chyba intrygujące collabo na "Nowym Kolorze" Otsochodzi jest już dostępne do odsłuchu na YT!

video
dodano: 2017-12-14 18:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Śląski Rap Festival przyniósł nam także wyjątkowe wykonania live - nie udało się z "Hypebae", ale udało z "Nowym Kolorem" a Otsochodzi i Taco Hemingway złapali się na scenie ze swoim hitem po raz pierwszy. Sprawdźcie jak wyszło premierowe wykonanie tytułowego numeru z nowej płyty Młodego Jana!

dodano: 2017-12-07 12:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ostatni piątek listopada był naprawdę mocnym dniem dla hip-hopowych premier. Widać to także w notowaniu OLiS - spośród 4 pierwszych pozycji aż 3 zajęli raperzy, za to w siódemce załapał się jeszcze 4 hip-hopowy krążek!

dodano: 2017-12-04 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Listopad to prawdziwa lawina muzycznych nowości (co zapowiadaliśmy zresztą w tym rankingu)  - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-29 14:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy odsłuch kolejnego utworu z płyty "Nowy Kolor" Ostochodzi. Tym razem to track "Szary uśmiech". Za produkcję numeru odpowiada Jacon.

video
dodano: 2017-11-24 23:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

„Sam numer, jak i teledysk to nowa jakość. Natomiast klip był niemałym wyzwaniem. Wymagał podstawowej, ale jednak gry aktorskiej - materii do tej pory mi obcej. Kilkanaście godzin na planie dało w kość, ale było warto”, mówi Otsochodzi dzieląc się swoimi wrażeniami z planu zdjęciowego. Wideoklip przywodzi na myśl najlepsze gangsterskie kryminały. Długie ujęcia, kolorystyka oraz scenariusz, za którym stoi Filip Bartczak sprawiają, że nie można oderwać od niego wzroku aż do ostatniej klatki.

Strony