Sokół

Sokół

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-13 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Sokół odsłania karty związane ze swoim drugim solowym albumem, który otrzymamy już w listopadzie. W dotychczas puszczonych singlach zaskoczyły nas gościnki Sariusa czy Hodaka, ale warszawski raper przygotował jeszcze parę zaskoczeń...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-10-13 00:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Drugi solowy album Sokoła.

Tagi:
dodano: 2021-10-08 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Sokół nie przestaje promować swojego nadchodzącego albumu "Nic" - po wspólnym singlu z Hodakiem teraz otrzymujemy solowy utwór "Płaczemy pięścią w stół".

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-24 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sokół kontynuuje promocję swojego drugiego solowego albumu "Nic" - w najnowszym singlu zaprasza za mikrofon reprezentanta nowej fali, tegorocznego Młodego Wilka Hodaka. "Batoniki" to numer w brudnym miejskim klimacie, który może nasuwać skojarzenia ze starymi nagraniami WWO.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-19 17:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do premiery czwartej części książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy” pozostał niewiele ponad miesiąc, a dziś został ogłoszony trzeci z piętnastu rozmówców. Do zapowiedzianych wcześniej Małpy oraz Emade dołączył VNM – artysta, którego nikomu, kto interesuje się polskim rapem, nie trzeba przedstawiać.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-10 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Wojtek Sokół” spotkał się ze świetnym odbiorem ze strony fanów. Dlatego nie powinna dziwić ilość wyróżnień za tę płytę jaką ostatnio raper pochwalił się na swoim Instagramie.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-03 13:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedziami i teaserem (który swoją drogą dostał się na kartę na czasie) Sokół zaprezentował dziś drugi klip promujący jego drugi solowy album "Nic". "Jednorożec" to kawałek krytykujący podejście "kiedyś to było lepiej" wyprodukowany przez BobAira. W refrenie udzielają się Mateusz Krautwurst, Lena Osińska i Paulina Romaniuk-Jasińska. Reżyserem klipu jest Sebastian Pańczyk.

Tagi:
kategorie: Polska, USA, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-30 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Premiera długo wyczekiwanej "Dondy" już za nami, więc fani zaczęli już dogłębnie analizować i komentować dzieło Kanye. Na albumie znalazł się też akcent ciekawy dla polskich słuchaczy - producent współpracujący z Sokołem, który zaczął z nim współpracę jeszcze w czasach działalności WWO, brał udział w produkcji jednego numeru na nowej płycie Westa.

video
dodano: 2021-08-07 15:10 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Sokół rusza z promocją drugiego solowego albumu. Wczoraj otrzymaliśmy preorder "Nic" i singiel w wersji audio, dziś pora na teledysk, w którym warszawski raper wciela się w rolę szefa kuchni...

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-06 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

No i jest. Następca "Wojtka Sokoła" nadciągnie już w listopadzie. Sokół serwuje nam singiel z Sariusem oraz preorder swojego nowego krążka.

Tagi:
dodano: 2021-07-29 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Parę dni temu na kanale QueQuality ukazał się pierwszy singiel nowego członka wytwórni, Kosy. Dziś na swoim Facebooku numer spropsował Sokół, twierdząc, że dawno nic nie zrobiło na nim takiego wrażenia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-17 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Nowa płyta Sokoła miała ukazać się w zeszłym roku, jednak pandemia pokrzyżowała plany rapera i ten wstrzymał się z rozpoczęciem promocji wydawnictwa. Wczoraj na koncercie w Krakowie w ramach wznowionej trasy Eskimo Tour szef Prosto ujawnił, że krążek wyjdzie jeszcze w tym roku.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-07-15 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj na Instagramach członków legendarnego, warszawskiego zespołu pojawiły się wspólne zdjęcia i nagrania z planu filmowego. Czyżby grupa miała powrócić z klipem do wspólnego numeru?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-14 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Sokół jest człowiekiem, zajmującym się wieloma biznesami, m.in. swoją marką odzieżową Prosto, wydawnictwem książkowym Wydałem czy studiem gier video True Games. Wczoraj raper pochwalił się kolejnym przedsięwzięciem, które zajmuje się kręceniem video z platformy FPV, czyli z różnego rodzaju dronów.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

DJ Decks szykuje się aktualnie do wydania wspólnej EP-ki ze Śliwą. Członek StoproRap zorganizował z tej okazji Q&A, w którym odpowiedział na parę pytań fanów. Producent zdradził, że pracuje już nad "Mixtapem 8" oraz wskazał gościa, którego zaprosi na projekt.

Tagi:

Strony