Sokół

Sokół

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-13 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sokół znowu w tajemniczy sposób zapowiada nową muzykę oraz zachęca fanów do śledzenia jego profilu na Spotify. Czy w najbliższym czasie otrzymamy nowy materiał od szefa Prosto.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-07 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Michał Wiśniewski był obecny na słynnym wyjeździe do Kijowa, który zaowocował klipem do numeru Kukona i Quebo "PIJE WÓDE I SŁUCHAM ICH TROJE". Artysta zdradził w najnowszym wywiadzie dla serwisu Pomponik swoje wrażenia z tej imprezy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)
fot. Young Sandi

W trakcie Świąt do sieci trafił podcast Krzysztofa Gonciarza organizowany we współpracy z Samsungiem. Jego gościem był Sokół. Mimo wielu tematów pozamuzycznych, nie zabrakło rozmowy o rapie. Szef Prosto odpowiedział m.in. na pytanie "Ile jest prawdy w polskim hip-hopie?".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-26 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tego jednego dnia cała polska scena mówi jednym głosem, jednocząc się w rodzinnym gronie i śląc w świat masę pozytywnych życzeń. Zebraliśmy dla was najciekawsze z nich.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jano PW wyda niedługo swoje trzecie solo, "Hipnoza", i z tej okazji pojawił się w studiu RapNews. Raper ujawnił, którzy polscy, klasyczni MC byli jego idolami oraz wskazał album, który długo gościł na jego słuchawkach w młodości.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-14 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Przedwczoraj hip-hopowe fora obiegły zdjęcia i filmiki z imprezy z Kijowa, w której udział brali Sokół, Quebonafide i Mata. Wczoraj wieczorem natomiast do tego składu dołączył Kukon, Forxst i... Michał Wiśniewski. Na Instagramach osób z Ukrainy, znajdujących się w otoczeniu artystów, pojawiły się dziś w nocy różne zdjęcia i filmiki z imprezy całej ekipy, natomiast Forxst wstawił fotografię na swojego walla, na którym widzimy wspomnianego wokalistę Ich Troje. Pytanie tylko, co taki skład robi razem i czy czekają nas jakieś muzyczne skutki tego wydarzenia?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-10 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dzisiaj swoją premierę ma długo wyczekiwana gra polskiego studia CD Projekt Red, "Cyberpunk 2077", natomiast już wczoraj była ona przedpremierowo pokazywana przez różne media gamingowe. Na wielu grupkach facebookowych zaczęły pojawiać się informacje o udziale polskich raperów w produkcji. Internauci wymieniają ksywki takich raperów jak Quebonafide, Taco Hemingway czy Sokół.

dodano: 2020-11-19 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W tym roku mija 15 lat od wydania w zasadzie dzień po dniu klasycznych albumów WWO "Witam was w rzeczywistości" oraz "Życie na kredycie". Pierwszy z nich został zrealizowany według koncepcji Sokoła, natomiast drugi według pomysłu Jędkera. Niedawno z tej okazji Sokół ruszył z preorderem specjalnego, połączonego wydania obu albumów na winylu.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-02 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W tym roku mija 20 lat od debiutanckiego "Masz i pomyśl" WWO, a ramach tej rocznicy ukazuje się reedycja krążka. Z tej okazji również newonce.net przeprowadził krótki wywiad z Sokołem i Jędkerem. Ten pierwszy opowiedział m.in. o tym, co WWO robiło jako pierwsze oraz jak przyczyniło się do profesjonalizacji sceny.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Współpraca Sokoła z Samsungiem daje nam materiały, które naprawdę potrafią zrobić wrażenie, wykraczając poza sztywne schematy reklamowych współprac. Nie inaczej jest tym razem.

Supermoc do pracy i po pracy to kampania Galaxy Note20 Ultra 5G, w której Samsung ponownie łączy siły z Sokołem. Tym razem, w myśl zasady, że „Biznes jest jak gra, żeby wygrać trzeba znać kombinacje”, Wojtek zaprezentuje triki i wskazówki, które pozwolą w pełni wykorzystać swój potencjał.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-28 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

W ostatnich dniach sytuacja w Polsce skłoniła do komentarzy wielu raperów z różnych środowisk - także tych, którzy na co dzień unikają tematów politycznych. Postanowiliśmy zebrać dla Was najważniejsze głosy - poniżej fragmenty wypowiedzi, na dole artykułu znajdziecie screeny pełnych wpisów.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-21 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Na Instagramie Sokoła pojawiły się zdjęcia ze studia, na których przewija się cały ZIP Skład. Jak się okazuje, nie było to jedynie przyjacielskie spotkanie, a okazja by znowu wspólnie stanąć za mikrofonem.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-03 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Warszawska legenda często za pośrednictwem swojego Instagrama propsuje różne kawałki z naszego rodzimego podwórka, tym razem Sokół postanowił wyróżnić jeden z nich, który określił mianem singla roku (jak na razie).

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-29 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
fot. Young Sandi

Sokół opublikował ostatnio ogłoszenie o poszukiwaniach bitu pasującego do storytellingu, nad którym pracuje. Jak się okazało - skrzynka została zasypana zgłoszeniami.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-08-21 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Co łączy książki i rap? Sporo. RAP BIBLIOTEKA to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia.

W serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół, Pezet oraz Saful rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość.

Strony