Sokół

Sokół

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-17 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Nowa płyta Sokoła miała ukazać się w zeszłym roku, jednak pandemia pokrzyżowała plany rapera i ten wstrzymał się z rozpoczęciem promocji wydawnictwa. Wczoraj na koncercie w Krakowie w ramach wznowionej trasy Eskimo Tour szef Prosto ujawnił, że krążek wyjdzie jeszcze w tym roku.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-07-15 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj na Instagramach członków legendarnego, warszawskiego zespołu pojawiły się wspólne zdjęcia i nagrania z planu filmowego. Czyżby grupa miała powrócić z klipem do wspólnego numeru?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-14 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Sokół jest człowiekiem, zajmującym się wieloma biznesami, m.in. swoją marką odzieżową Prosto, wydawnictwem książkowym Wydałem czy studiem gier video True Games. Wczoraj raper pochwalił się kolejnym przedsięwzięciem, które zajmuje się kręceniem video z platformy FPV, czyli z różnego rodzaju dronów.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

DJ Decks szykuje się aktualnie do wydania wspólnej EP-ki ze Śliwą. Członek StoproRap zorganizował z tej okazji Q&A, w którym odpowiedział na parę pytań fanów. Producent zdradził, że pracuje już nad "Mixtapem 8" oraz wskazał gościa, którego zaprosi na projekt.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-07 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Hinol przed premierą swojego albumu promował go solowymi singlami - teraz już po ukazaniu się płyty dostajemy numer, w którym Polska Wersja spotyka się z Sokołem.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-28 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Sokół wczoraj na swoim Facebooku obchodził 13 rocznicę opublikowania kultowego "W aucie" na polskim Youtubie. Jeden z fanów zapytał się rapera, czy kiedykolwiek żałował nagrania tego numeru.

Tagi:
dodano: 2021-05-21 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po kooperacjach z DGE i Pezetem otrzymujemy trzecie klasyczne i zaskakujące połączenie. W numerze "Kierap" gościnnie udzielił się Sokół. Sam kawałek traktuje o pogoni za sukcesem, która nie zawsze się udaje. Za jego produkcję odpowiada Magiera.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-04-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

5 lat po numerze "Salute" z albumu RPS "DDA" weterani polskiej sceny ponownie spotkają się na jednym tracku. Sokół zagości na nadchodzącym solo Peji "Ricardo". Peja poinformował o tym dziś na swoim fanpage'u i jak mówi, wybór daty nie jest przypadkowy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-08 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Magdalena Ogórek, prezenterka TVP, a w 2015 roku kandydatka na prezydenta, w programie "W Tyle Wizji" skrytykowała twórczość Maty, zarzucając mu, że jego teksty pisze mu ojciec oraz chwaląc przy tym Sokoła. Warszawski weteran odniósł się już w żartobliwy sposób do "propsów" pani Ogórek w swoim wpisie na Facebooku.

dodano: 2021-03-21 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kultowy duet, który ma na swoim koncie klasyczny krążek "Teraz Pieniądz W Cenie", ponownie spotyka się na jednym numerze. Sokół pojawił się gościnnie w najnowszym singlu zapowiadającym płytę Pono

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj w wydaniu Super Expressu użyto wizerunku Sokoła z klipu WWO "Nie bój się zmiany na lepsze" pod nagłówkiem "Chciał zabić księdza". Jak się potem okazało osoba podejrzana o popełnienie tego przestępstwa miała na Facebooku ustawione profilowe właśnie ze zdjęciem warszawskiego rapera. Szef Prosto postanowił podejść do sytuacji z dystansem i żartobliwie skomentował całą sytuację.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-03-07 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Już w kwietniu swoją premierę będzie miał pierwszy solowy album Kosiego "IS.OK". Z tej okazji dziś rano najstarszy członek JWP podzielił się informacją, że na płycie znajdzie się inny weteran warszawskiej sceny - Sokół.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2021-02-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 30)

"Lovesong" i "polski rap" to połączenie oferujące nam często kopalnię żenady i festiwal cringe'u - ale nie zawsze. Poza przaśnymi i patetycznymi piosenkami ukazało się też trochę utworów, które wykraczają poza miałkość, banał i ujmują temat miłości w sposób, który może zrobić wrażenie także na starszym słuchaczu - Walentynki to idealna okazja, by przypomnieć niektóre z nich.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-13 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sokół znowu w tajemniczy sposób zapowiada nową muzykę oraz zachęca fanów do śledzenia jego profilu na Spotify. Czy w najbliższym czasie otrzymamy nowy materiał od szefa Prosto.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-07 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Michał Wiśniewski był obecny na słynnym wyjeździe do Kijowa, który zaowocował klipem do numeru Kukona i Quebo "PIJE WÓDE I SŁUCHAM ICH TROJE". Artysta zdradził w najnowszym wywiadzie dla serwisu Pomponik swoje wrażenia z tej imprezy.

Strony