Lanek

Lanek

video
dodano: 2019-10-17 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze)" to kolejny utwór duetu Bedoes & Lanek, który jest prezentem urodzinowym dla dziewczyny rapera, Magdy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-09 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj miała miejsce pra-premiera nowego filmu Janka Komasy, zatytułowanego "Boże Ciało". Jest to polski kandydat do Oscara i zdobywca nagród  Europa Cinemas Label i Inclusive Award Edipo Re na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. W obrazie wykorzystano fragmenty utworu Białasa "Słup", rapuje je główny bohater, grany przez Bartosza Bielenia. Scenę wykorzystano w zapowiedzi filmu.

Tagi:
dodano: 2019-10-07 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj na swoim fanpage'u na Facebooku późnym wieczorem, Bedoes zamieścił wpis, w którym zawarł tytuł jego wspólnej płyty z Lankiem. Ponadto ogłosił, że usłyszymy ją jeszcze w tym roku.

Tagi:
video
dodano: 2019-09-13 13:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Po wspólnej audycji w newonce.radio do rąk fanów trafia kolejny singiel z nadchodzącego albumu Solara "Pokój Zero" z gościnnym udziałem Bedoesa. Za podkład do "Jestem zdrowy" odpowiada NOCNY, natomiast w niecodziennej roli odnalazł się Lanek, który napisał scenariusz i wyreżyserował cały klip. W teledysku przewijają się również inni członkowie SBM Label, m.in. Białas czy White.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-23 19:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Bedoes zapowiadał, że planowany do zobrazowania we Francji numer "FPS" może nie ujrzeć nigdy światła dziennego, zamiast niego nakręcił całkowicie inne "Hardcore Pleasure" i zaznaczył "Mam większe ambicje niż bezsensowne hity". Jak się okazuje utwór jednak został opublikowany, o co mocno prosili fani.

Tagi:
video
dodano: 2019-07-18 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Zgdonie z zapowiedziami do sieci trafił klip do kolejnego singla ze wspólnej płyty Bedoesa i Lanka pt. "HARDCORE PLEASURE". Rapera wsparli jego koledzy z ekipy 2115, Kuqe i Flexxy.

Tagi:
video
dodano: 2019-06-02 20:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Bedoes & Lanek - Nadchodzi Lato

Bedoes nie ma zamiaru osiadać na laurach. Na kanale SBM Label miała miejsce premiera klipu do singla “Nadchodzi Lato”, który artysta stworzył w duecie z Lankiem. Wideo jest swego rodzaju pocztówką z nadchodzących wielkimi krokami wakacji.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-28 12:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Po dwóch głośnych i świetnie przyjętych przez słuchaczy albumach Bedoesa z Kubim Producentem, czeka nas przerwa od współpracy wydawniczej obu Panów. O tym, że Kubi przygotowuje się do wydania krążka "+18" to już wiemy od jakiegoś czasu, a teraz dostajemy zapowiedź, że i Bedoes pracuje nad nowymi rzeczami.

Tagi:
video
dodano: 2019-04-09 19:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lanek ft. Żabson, Smolasty, Kizo - Safari [official video]

Singlowy banger od Lanka z udziałem Żabsona, Kizo oraz Smolastego na refrenie.

video
dodano: 2019-03-26 22:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Michelangelo" to zapowiadający kolejne ruchy singiel-niespodzianka od Bedoesa. Teledysk do wyprodukowanego przez Lanka utworu z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera Pressa, właśnie pojawił się na kanale SBM Label.

Krótka jest droga od wymiany uprzejmości na instagramie do porozumienia raperów z dwóch końców świata. Pierwszy oficjalny singiel Bedoesa od premiery albumu "Kwiat Polskiej Młodzieży" to wynik nietypowej współpracy na dużą skalę. Zamiast standardowej wymiany zwrotek i współpracy po łączach, okazało się, że można zrobić to znacznie lepiej.

video
dodano: 2018-10-17 19:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Białas & Lanek prezentują piąty teledysk promujący album "HYPER2000". Tym razem padło na jeden z największych bangerów - "Prawdziwy Trap".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-06 16:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"To wszystko, co pozornie jest piękne i się błyszczy niesie za sobą wiele negatywnych konsekwencji i w pewnym momencie przestaje być takie jakie wydawało się na początku" - tłumaczy Białas koncept okładki nowego albumu "Hyper2000", który dopiero co wypuścił wraz z Lankiem (widzimy tam huczną imprezę, jednak przedstawioną w matowych kolorach). Materiał dotyka poważniejszych tematów i rzuca sporo refleksji na ostatnie miesiące w życiu duetu...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-27 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Poznajemy kolejny element układanki o nazwie "HYPER2000". Kolejny singiel z drugiego albumu Białasa & Lanka - "Kochaj nas i żegnaj" trafił na oficjalny kanał SB Maffiji.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-17 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Po roku od premiery "POLONu" Białas & Lanek wracają z nowym materiałem, który trafi na półki sklepowe już 5 października 2018. Trzeci singiel zatytułowany "Polack" to powrót do czasów emigracji Białasa, który wyjechał na tzw. "saxy", żeby finansować swoje muzyczne marzenia i po raz pierwszy spotkał się z niechęcią ze względu na swoje pochodzenie. Video zrealizowane pod okiem Lanka można obejrzeć na oficjalnym kanale SBM,

Tagi:
video
dodano: 2018-09-05 23:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po ciężkim, bangerowym "Cyka Blyat", Białas serwuje nam drugi singiel promujący "HYPER2000". "Milion długu" to kawałek dużo spokojniejszy i dużo bardziej refleksyjny. Za podkład i reżyserię do tego klipu odpowiada Lanek.

Tagi:

Strony