Żabson

Żabson

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-22 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Dokładnie 6 lat temu ukazało się pierwsze wydawnictwo Żabsona "NieKumam", na którym znalazły się takie hity jak "P0k0ra" czy "Do ziomów". Dziś raper postanowił podzielić się wspomnieniem o powstawaniu płyty. Szef INTERNAZIOMALI zdradził m.in. jaki budżet poświęcił na EP-kę.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-22 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Duet wokalistka/producent, który mimo tworzenia alternatywnej muzyki ma sporo fanów w hip-hopowym środowisku, pojawił się gościnnie na kanaleŻabsona. Coals wypuścili dziś singiel "Miraż" z gościnnym udziałem szefa INTERNAZIOMALI.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-20 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Żabson ma powody do świętowania - jego "Ziomalski Mixtape" przekroczył barierę 100 milionów odtworzeń na Spotify. Z tej okazji raper podzielił się dłuższym wpisem, w którym opowiedział o wydaniu mixtape'u na własną rękę i założeniu własnej wytwórni. Oprócz tego, Młody Wilk 4 edycji zapowiedział, że zajmie się wydaniem debiutanckiej EP-ki Young Leosi.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)
fot. Wojtek Koziara

Rano pisaliśmy wam o zajściu jakie miało miejsce podczas sobotniego koncertu Sobla. Zgoła inna sytuacja wydarzyła się podczas jednego z weekendowych koncertów Żabsona, który stanął w obronie fana i upomniał jednego z ochroniarzy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-06-24 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Żabson od jakiegoś czasu zaczął na swoim Instagramie organizować krótkie Q&A. Podczas dzisiejszego raper zdradził, czy miał ofertę nagrania z Ekipą oraz czy chciał kiedykolwiek zagrać w filmie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-13 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Inspiracje raperów czy pierwsi wykonawcy z jakimi mieli styczność są często owiane tajemnicą. Żabson na swoim Instastory zdradził wczoraj, jaki album spowodował, że bardzo mocno wkręcił się w amerykański hip-hop.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-01 16:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Żabson, Kizo i Zetha prezentują letni banger "Puerto Bounce" na bicie francuskiego producenta, Vladimira Cauchemara, z którym Żabson już wcześniej współpracował. Singiel nie jest zapowiedzią żadnej płyty a jedynie efektem wakacyjnego melanżu.

video
dodano: 2021-04-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Janusz Walczuk zadeklarował już w młodowilczym numerze "Gdy zapada zmrok", że "debiutancki album zagra na stadionie" - na razie zdążył już jednak i tak zebrać trochę ciekawych wspomnień, m.in. za sprawą trasy z Żabsonem w roli jego hypemana. Jaką historię koncertową wspomina najlepiej?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-27 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Filipek podczas najnowszego Q&A został zapytany, co sądzi o dissie Komila na Żabsona. Członek QueQuality zdradził, jaki ma stosunek do obu raperów.

video
dodano: 2021-03-18 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Parę dni temu Komil wydał numer "Żaby, aligatory i inne stwory" w których zaczepiał Żabsona, jednak ciężko było stwierdzić, czy mamy do czynienia z oficjalnym dissem. Wczoraj raper opublikował za to kolejny numer, już bezpośrednio skierowany do członka chillwagonu. Autor "Monopoly" wyjaśnił również, dlaczego właściwie zaatakował Żabsona.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-03 20:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Smolasty wrócił do rapu, Mielzky przerwał ciszę, Quebo i Mata zgarnęli ważne wyróżnienia, a Żabson nie dość, że wjechał z mixtape'em na szczyt OLiS to jeszcze wprowadził na viralowe szczyty Young Leosię. Luty obfitował w rapowe wydarzenia, co podsumujemy sobie w ramach specjalnego podcastowego wydania Magazynu Popkillera, oczywiście na żywo. A z nami doborowe i barwne grono - gośćmi Hirka Wrony będą Maciek Dobkowicz (6:45), Warga oraz Patryk Roszyk (Sajko). Ruszamy o 20:30!

dodano: 2021-02-03 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Żabson i Sarius razem brali udział w czwartej edycji Młodych Wilków z 2015 roku, a dziś są jednymi z topowych MC w kraju. Mimo tego od "Wilczego sezonu" nie przecięli się w numerze - do minionego poniedziałku, czyli premiery "Ziomalskiego Mixtape'u", gdzie razem połączyli siły w kawałku "Pierwszy Track".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-24 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 14)

Żabson był ostatnio gościem rozmowy u Winiego. Raperzy rozmawiali oczywiście o hip-hopie i jego różnorodności. W pewnym momencie dyskusja zboczyła na temat disco polo. Autor "Internaziomala" przyznał, że ten gatunek muzyki wzbudza w nim poczucie wstydu.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-28 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 12)

Żabson zaskakuje kolejnym singlem, który będzie bonus trackiem do jego "Ziomalskiego Mixtape'u". "OBOK" to numer, który został osadzony w cukierkowym, miłosnym klimacie, znacznie odbiegającym od rapowych norm. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest Vladimir Cauchemar, francuski producent, który ma na swoim koncie m.in. dużą współpracę z 6ix9inem.

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-12-26 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Raper na życzenie fanów wskazał najlepszego rapera, płytę oraz singiel tego roku ze Stanów. Żabson uzasadnił każdy wybór dłuższym wpisem.

Tagi:

Strony