Żabson

Żabson

dodano: 2021-08-17 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Preorder debiutanckiej EP-ki Young Leosi, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, zamknie się wcześniej niż planowano, czyli już jutro. Raperka z tej okazji ujawniła tracklistę "Hulanek", na której znajdziemy tylko dwójkę gości - Żabsona i Oliwkę Brazil.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-08-13 20:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Young Leosia uruchamiając preorder EP "Hulanki" wrzuciła też pakiet ze specjalnymi szklankami, nawiązującymi do utworu "Szklanki". Jak się okazuje, sprzedaje się on tak dobrze, że... zaraz może być problem z wyprodukowaniem takiej liczby!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-09 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 18)

Dziś w sieci pojawiła się informacja, że Żabson będzie pierwszym raperem, który zagości K MAG Magazine. Wraz z nią otrzymaliśmy fragment wywiadu z szefem Internaziomali, który w pełnej wersji ukaże się w następnym fizycznym wydaniu magazynu. Jednym z wątków rozmowy było ignorowanie hip-hopu przez mainstreamowe media - Żabson przyznał, że to zjawisko szczególnie można zauważyć w naszym kraju.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-08-07 20:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Young Leosia jeszcze nie tak dawno była koncertową DJ-ką Żabsona, ale po wejściu za mikrofon jej kariera błyskawicznie idzie do przodu. Obecnie skupiła się już na solowej działalności, a kolejne single wydawane w szeregach Internaziomali skupiają coraz większe zainteresowanie. Przy okazji premiery "Jungle Girl" Żabson pokusił się o osobisty komentarz.

video
dodano: 2021-08-06 15:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Po wielkim sukcesie "Szklanek" Young Leosia nadciąga z debiutancką EP-ką - na razie otrzymujemy kolejny singiel, nagrany we współpracy z Żabsonem "Jungle Girl".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-22 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Dokładnie 6 lat temu ukazało się pierwsze wydawnictwo Żabsona "NieKumam", na którym znalazły się takie hity jak "P0k0ra" czy "Do ziomów". Dziś raper postanowił podzielić się wspomnieniem o powstawaniu płyty. Szef INTERNAZIOMALI zdradził m.in. jaki budżet poświęcił na EP-kę.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-22 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Duet wokalistka/producent, który mimo tworzenia alternatywnej muzyki ma sporo fanów w hip-hopowym środowisku, pojawił się gościnnie na kanaleŻabsona. Coals wypuścili dziś singiel "Miraż" z gościnnym udziałem szefa INTERNAZIOMALI.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-20 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Żabson ma powody do świętowania - jego "Ziomalski Mixtape" przekroczył barierę 100 milionów odtworzeń na Spotify. Z tej okazji raper podzielił się dłuższym wpisem, w którym opowiedział o wydaniu mixtape'u na własną rękę i założeniu własnej wytwórni. Oprócz tego, Młody Wilk 4 edycji zapowiedział, że zajmie się wydaniem debiutanckiej EP-ki Young Leosi.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)
fot. Wojtek Koziara

Rano pisaliśmy wam o zajściu jakie miało miejsce podczas sobotniego koncertu Sobla. Zgoła inna sytuacja wydarzyła się podczas jednego z weekendowych koncertów Żabsona, który stanął w obronie fana i upomniał jednego z ochroniarzy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-06-24 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Żabson od jakiegoś czasu zaczął na swoim Instagramie organizować krótkie Q&A. Podczas dzisiejszego raper zdradził, czy miał ofertę nagrania z Ekipą oraz czy chciał kiedykolwiek zagrać w filmie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-13 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Inspiracje raperów czy pierwsi wykonawcy z jakimi mieli styczność są często owiane tajemnicą. Żabson na swoim Instastory zdradził wczoraj, jaki album spowodował, że bardzo mocno wkręcił się w amerykański hip-hop.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-01 16:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Żabson, Kizo i Zetha prezentują letni banger "Puerto Bounce" na bicie francuskiego producenta, Vladimira Cauchemara, z którym Żabson już wcześniej współpracował. Singiel nie jest zapowiedzią żadnej płyty a jedynie efektem wakacyjnego melanżu.

video
dodano: 2021-04-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Janusz Walczuk zadeklarował już w młodowilczym numerze "Gdy zapada zmrok", że "debiutancki album zagra na stadionie" - na razie zdążył już jednak i tak zebrać trochę ciekawych wspomnień, m.in. za sprawą trasy z Żabsonem w roli jego hypemana. Jaką historię koncertową wspomina najlepiej?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-27 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Filipek podczas najnowszego Q&A został zapytany, co sądzi o dissie Komila na Żabsona. Członek QueQuality zdradził, jaki ma stosunek do obu raperów.

video
dodano: 2021-03-18 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Parę dni temu Komil wydał numer "Żaby, aligatory i inne stwory" w których zaczepiał Żabsona, jednak ciężko było stwierdzić, czy mamy do czynienia z oficjalnym dissem. Wczoraj raper opublikował za to kolejny numer, już bezpośrednio skierowany do członka chillwagonu. Autor "Monopoly" wyjaśnił również, dlaczego właściwie zaatakował Żabsona.

Tagi:

Strony