Sitek

Sitek

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-10 19:54 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli właśnie wyjątkową muzyczną kooperację. Jej efektem będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Koncept ten jest ponadczasowy, co udowadnia zestawienie ze sobą pionierów gatunku o ugruntowanej pozycji – Sokoła i Pezeta oraz młodych i bardzo utalentowanych muzyków, których styl wciąż ewoluuje, a oni sami nieustannie poszukują nowych form ekspresji – Żabsona i Sitka. Zderzenie ich doświadczeń pokazuje, że pewne napięcia towarzyszyły młodym ludziom od zawsze, zarówno w roku 1998, jak i w roku 2018, co stanowi kanwę muzycznej współpracy, jakiej jeszcze nie było.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2018-07-05 01:18 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Na profilach instagramowych wymienionych panów pojawiło się ich wspólne zdjęcie oraz podpis "Już niedługo gdzieś, coś razem". Na profilu Pezeta dopisek jest rozwinięty o "Niedługo razem na jednej scenie i inne niespodziewane sztosy", natomiast na instastory Steeza dzień wcześniej mogliśmy zobaczyć Pezeta nagrywającego wokale w studiu. Na resztę szczegółów dotyczących wspólnego projektu artystów musimy jeszcze trochę poczekać.

video
dodano: 2018-03-20 15:52 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Sitek prezentuje video do utworu "280". Raper zaznaczył, że numer jest dla niego bardzo ważny oraz że to jeden z tych najbardziej osobistych. Zobaczcie, co chciał przekazać!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-19 19:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Muzyczne drogi Sitka i Chady przecięły się niejednokrotnie a mimo różnicy wieku obaj raperzy szybko złapali wspólny język. Wśród fali dzisiejszych kondolencji wrocławski MC postanowił wystosować bardziej osobisty wpis, swoisty list na pożegnanie Tomka...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2018-01-27 11:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już dziś w stołecznym klubie niePowiem odbędzie się impreza z okazji drugich urodzin wytwórni DeNekstBest. Label podsumuje swoją dotychczasową działalność – m.in. świetnie przyjęty DNB Mixtape, rekord preorderów VNM-a, a także współpracę z duetem Cywinsky x Dorian...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-28 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

6 część mixtape'owej serii DJ-a Decksa nadciągnie już w przyszłym roku - teraz poznaliśmy częściową tracklistę i intrygujące zestawy gości...

video
dodano: 2017-10-11 17:02 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Trudna misja finalizacji POLONu zakończona powodzeniem. Czas na świętowanie! Kończy się bida, bida, bida... SB Maffija Label prezentuje kolejny klip promujący album Białasa i Lanka, tam razem z gościnnym udziałem Sitka. Kiedy cofniemy się w czasie o kilka lat, prawdopodobnie skala sukcesu Białasa i Sitka dla wielu wydałaby się niewiarygodna. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej, tytułowa "Bida" znika gdzieś daleko za plecami, a wielu niedowiarków zaczyna nagle dostrzegać wielki potencjał obu raperów. Najnowszy singiel z POLONu to najluźniejszy na albumie numer stanowiący celebrację imponującego sukcesu chłopaków, co umiejętnie podkreśla zrealizowany w ekskluzywny golf clubie teledysk Artura Kowala z Maffija Film Studio. "W końcu nie muszę się wysilać, żeby się uśmiechnąć!" nawija Białas, a patrząć na to video znacznie łatwiej zrozumieć dlaczego. Sprawdźcie!

wydarzenie
dodano: 2017-04-14 18:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w przyszły weekend odbędą się 2 urodziny warszawskiego klubu BAL. W trakcie dwudniowych obchodów na scenie wystąpią młodzi gniewni (Sitek, Żabson i Smolasty), legenda polska (Tede) a także legenda brytyjska (High Contrast)!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-10 10:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Cztery Korony" to singiel nagrany w kooperacji Paluch, Białas, Żabson, Sitek, Kasta (prod. Matheo). Utwór zapowiada 39 galę Konfrontacji Sztuk Walki "Colosseum", która odbędzie się 27 maja na stadionie narodowym. Za produkcję muzyki do utworu odpowiada Matheo.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-23 20:40 przez: Kacper Szymański (komentarze: 14)

Sitek nie mógł się spodziewać takich konsekwencji swojej wypowiedzi. W wywiadzie udzielonym Bartkowi Ciesielskiemu z bloga Politolog Na Rapie raper poruszył wiele różnych kwestii, w tym także kwestię zmiany pokoleniowej, która odbywa się obecnie na polskiej scenie rapowej. Jego słowa, że „teraz nie ma już miejsca na trzydziestoparolatków” dotknęły niektórych przedstawicieli sceny z „trzema dyszkami” na karku. Sitka otwarcie skrytykowali Kłyza i Warunia z Miejskiego Sortu oraz Fuso z Diil Gangu. Także Ero z JWP nie omieszkał skomentować całej sytuacji.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-21 19:28 przez: Kacper Szymański (komentarze: 30)
Za

Jeszcze nie tak dawno kooperacja Sitka i PlanBe byłaby jedynie marzeniem fanów obu raperów, dziś jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej i kto wie, czy niedługo nie usłyszymy efektów współpracy obu panów. W rozmowie z Bartkiem Ciesielskim z bloga Politolog Na Rapie wrocławski raper poruszył wiele kwestii, znalazło się także miejsce na ocenę tegorocznej edycji Młodych Wilków.

Tagi:
dodano: 2017-03-07 12:29 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Za pośrednictwem swojego konta na Facebooku Sitek pochwalił się ostatnimi osiągnięciami. Jego album "Wielkie Sny" z grudnia ubiegłego roku zdobył status platynowej płyty. Co więcej, single "Pomóż mi wstać" i "Chodź ze mną" również doczekały się tego wyróżnienia. Najlepszy wynik osiągnął utwór "Chcemy być wyżej" - w tym przypadku, m.in. dzięki prawie 23 milionom wyświetleń na YouTube, singiel pokrył się aż poczwórną platyną.

Tagi:
video
dodano: 2016-11-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Klip do utworu "Hephaistos " to ostatni przedpremierowy teledysk do płyty "Wielkie Sny". W utworze znajdziecie wiele informacji dotyczących tego co działo się u Sitka w ostatnim czasie. Za produkcje odpowiedzialny jest Gedz . Preorder  można nabyć - tutaj -  http://www.hustla.pl/sitek/
 
Limitowana edycja albumu Sitek " Wielkie Sny" dostępna jest w przedsprzedaży do 29 listopada i zawiera bonusowy utwór.

video dnia
dodano: 2016-11-23 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dlaczego: "Im Więcej" to kolejny singiel Sitka z płyty "Wielkie Sny", gościnnie wspierają go Paluch i Białas. Premiera albumu już 2 grudnia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-18 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Spora internetowa burza po ostatnim wpisie Szada. Raper oskarżył Facebooka o ograniczanie mu zasięgu, zaatakował również Nullo, Sitka czy DJ-a Creona.

Tagi:

Strony