Ten Preston

Ten Preston

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-25 21:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
Ten Preston Cherubin

Minęło półtora roku od śmierci Macieja Konopki znanego szerzej jako Ten Preston. Dzisiaj jest premiera długo wyczekiwanego, pośmiertnego albumu artysty "Cherubin".

dodano: 2021-11-01 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

To był bardzo ciężki rok dla rapu. Żegnaliśmy pionierów, żegnaliśmy jednych z najbardziej błyskotliwych przedstawicieli niezależnej sceny, żegnaliśmy młodych, którzy dopiero budowali swoją pozycję...

W tym wyjątkowym dniu przypomnijmy sobie wszystkie straty sceny hip-hopowej w ciągu minionych 12 miesięcy. Jeżeli kogoś pominęliśmy to dajcie znać w komentarzu. Na dole listy dołączamy nasze materiały video związane z częścią zmarłych osób.

video
dodano: 2021-08-19 16:47 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

chillwagon opublikował dziś na swoim kanale pierwszy pośmiertny singiel Prestona. "71" to numer nawiązujący do rodzinnego miasta rapera, Wrocławia, w którym udzielił się idol artysty, Sitek. Klip został nakręcony jeszcze przed jego śmiercią.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-08-03 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pod koniec maja w tragicznych okolicznościach zmarł Ten Preston - młody reprezentant Wrocławia, który miał podpisany kontrakt z chillwagon.co. Dziś chillwagon na swoim Instagramie zapowiedział pośmiertny album artysty oraz ujawnił datę kolejnego singla z gościnnym udziałem Sitka.

video
dodano: 2021-06-24 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ostatnie tygodnie przyniosły smutne wieści zarówno dla starej jak nowej szkoły. Przedwcześnie opuścili nas kielecki pionier Radoskór (WYP3, V.E.T.O.) oraz młody Ten Preston, który miał właśnie podpisać kontakt z chillwagon.co. Zanim przeszliśmy do wręczania polskich nagród Falcon1 i DJ Kebs zaprezentowali specjalny muzyczny tribute, a zgromadzona na sali rapowa scena oddała zmarłym hołd owacją na stojąco.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-28 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Śmierć Prestona wywołała duże poruszenie w środowisku hip-hopowym. Raper miał podpisywać kontrakt z chillwagonem, a kariera stać przed nim otworem. Zmarłego wspominały takie osoby jak AdMa, Filipek, Żabson czy ReTo. Również Eldo podzielił się wspomnieniem o młodym MC, którego miał okazję poznać.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-05-27 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W nocy chillwagon potwierdził śmierć zaginionego Ten Prestona. Dziś agencja artystyczna opublikowała oświadczenie, z którego wynika, że dziś miała podpisać kontrakt z artystą, a niedługo miał wystartować preorder jego debiutanckiego albumu. Oprócz tego, swoje oświadczenie odnośnie śmierci rapera wystosowała wrocławska policja.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-05-27 00:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Informowaliśmy was wczoraj o zaginięciu rapera. Niestety, jak podają m.in. Lil Konon, czy chillwagon, Preston nie żyje. MC miał 25 lat.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-26 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dziś agencja artystyczna chillwagon.co poinformowała o zaginięciu swojego reprezentanta, Ten Prestona. Jednocześnie Borixon zapewnił, że nie jest to żadna akcja promocyjna.

Tagi: