DMX

DMX

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-07-08 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Prawie 3 miesiące po śmierci DMX-a poznaliśmy oficjalną przyczynę zgonu 50-letniego rapera. Informację podał portal Vulture.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-06-29 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tegoroczna gala BET Awards nie mogła się obyć bez tribute'u dla DMX-a. Skromny hołd acapella, który rozpoczął Method Man przerodził się w serię występów z udziałem Griseldy, The LOX, Busta Rhymes'a i Swizz Beatza.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dopiero co swoją premierę miał "Exodus" - pośmiertny album DMX-a ukończony praktycznie za zycia artysty, którego producentem wykonwaczym jest Swizz Beatz. Mimo to, inny producent długo związany z DMX-em, Dame Grease, zdradził, że posiada 50 numerów zmarłego rapera, które chce wypuścić.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-30 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Nieobecność Pop Smoke'a na pośmiertnej płycie DMX-a wywołała niemałe poruszenie wśród fanów. Swizz Beatz w najnowszym wywiadzie zdradził, czemu zdecydował się na usunięcie zwrotki Pop Smoke'a z utworu "Money Money Money".

dodano: 2021-05-26 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Już za 2 dni otrzymamy "Exodus", czyli pierwszy pośmiertny album DMX-a. Wczoraj natomiast otrzymaliśmy zapowiadaną kooperację z Griseldą, rapową ekipą z Buffalo, w której skład wchodzą Westside Gunn, Benny The Butcher i Conway The Machine. Kawałek "Hood Blues" został wyprodukowany przez Swizz Beatza.

Tagi:
dodano: 2021-05-15 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dopiero co informowaliśmy was o dacie premiery pierwszej pośmiertnej płyty DMX-a. Teraz poznaliśmy tracklistę albumu "Exodus", na której znajdziemy takie legendy jak Jay-Z, Snoop Dogg czy Nas.

Tagi:
dodano: 2021-05-11 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Miesiąc po śmierci artysty Def Jam oraz Swizz Beatz zapowiadają pierwszy pośmiertny album DMX-a "Exodus". Krążek ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-05-11 00:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pierwszy pośmiertny album DMX-a, który ukaże się nakładem Def Jamu, a jego produkcją wykonawczą zajął się Swizz Beatz. Na krążku udzielić się mają m.in. Pop Smoke, Alicia Keys czy Griselda.

Tracklista: 

Tagi:
kategorie: USA, Felietony, Hip-Hop/Rap
dodano: 2021-04-16 17:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Minął już tydzień od tej wiadomości - a wciąż nie potrafię powiedzieć, czy jeszcze to do mnie dotarło. Czy naprawdę nie usłyszę już tego głosu? Jedynego w swoim rodzaju, tego, który towarzyszył mi od w zasadzie początku mojej przygody z rapem? Niestety. Earl Simmons - DMX - odszedł od nas w zeszłym tygodniu. Ikona? Legenda? O.G.? Oczywiście - jednak żadne z tych określeń nie oddaje tak naprawdę istoty tego, kogo pożegnaliśmy.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, Video
dodano: 2021-04-14 17:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Występ DMX'a na Warsaw Challenge 2014 to z pewnością jeden z najlepszych koncertów jakie mieliśmy okazję widzieć. Raper odwiedził Polskę tylko raz, ale zostawił żywe wspomnienia po energetycznym show, w którym było wszystko - oddanie na scenie całego siebie, skakanie po rusztowaniach, zabawa z fanami, ale także wspólna modlitwa ze słuchaczami przed koncertem. Wróciliśmy do tego pamiętnego występu wraz z jego organizatorem Piotrem "Zaq" Zaczyńskim - sprawdźcie co miał do powiedzenia o kulisach on, ale także łączący się z nami fani oraz Marcin Natali, który tamtej nocy przeprowadził z DMX'em wywiad.

dodano: 2021-04-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Polski producent, Amatowsky w hołdzie dla ikony polskiej muzyki i legendy amerykańskiego hip-hopu przygotował specjalny remix, w którym połączyl wokale Krzysztofa Krawczyka i DMX-a.

wydarzenie
dodano: 2021-04-12 19:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Informacja o śmierci DMX'a wstrząsnęła całym hip-hopowym środowiskiem - dziś wieczorem wraz z zaproszonymi gośćmi specjalnymi (raperami, dziennikarzami, ale też organizatorem jedynego polskiego koncertu DMX'a na Warsaw Challenge) pochylimy się nad historią Earla Simmonsa i powspominamy jego życie oraz dorobek... Wszystko w okolicznościowym podcaście live prowadzonym przez Hirka Wronę - transmisja już dziś o 20:15, zachęcamy do dzielenia się Waszymi wspomnieniami w komentarzach na czacie, będziemy na bieżąco je sprawdzać.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-04-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

DMX w zeszłym roku informował o udziale Pop Smoke'a czy Griseldy nad swoim nadchodzącym projekcie. Jak się okazało, raper skończył go tuż przed swoją śmiercią i planował wypuścić go na lato.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-04-11 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Def Jam w dzień śmierci DMX-a postanowiło opublikować nagrania jego czterech modlitw, z których jedna była odtwarzana podczas spotkania fanów pod szpitalem White Plains, w którym zmarł raper.

Tagi:
dodano: 2021-04-10 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Tau postanowił na swój sposób uczcić twórczość DMX-a. Raper wypuścił numer "Krwawe żniwa", będące remixem jednego z klasycznych utworów reprezentanta Yonkers. Oprócz tego, w opisie pod kawałkiem szef Bozon Records podzielił się refleksją na temat postaci jaką był Earl Simmons.

Tagi:

Strony