The Lox

The Lox

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-02-28 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Członkowie The Lox mówią, że można pisać świetne wersy niezależnie od tego, w jakim się jest wieku i uważają, że już czas, aby Andre 3000 ponownie chwycił za długopis i mikrofon.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-15 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Styles P ostatnio mocno zaskoczył fanów informacją o tym, że jako solowy artysta w przyszłym roku zamierza zawiesić mikrofon na kołku. Ostatniego słowa w kabinie nagraniowej jeszcze jednak nie powiedział.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-06 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

The LOX i Dipset wystąpili przedwczoraj w Madison Square Garden w ramach popularnego formatu Verzuz. Obie grupy zaserwowały takie show, że wielu komentatorów uznało je za najlepszą dotychczasową odsłonę widowiska.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-06-29 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tegoroczna gala BET Awards nie mogła się obyć bez tribute'u dla DMX-a. Skromny hołd acapella, który rozpoczął Method Man przerodził się w serię występów z udziałem Griseldy, The LOX, Busta Rhymes'a i Swizz Beatza.

wydarzenie
dodano: 2015-11-25 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Do Manchesteru zawita legendarna rapowa grupa THE LOX! Koncert formacji z USA to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w UK tego roku. Gościem specjalnym jest Rychu Peja. Koncert, który pierwotnie miał się odbyć w Berlinie, został przeniesiony do Manchesteru.

wydarzenie
dodano: 2015-07-14 21:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Do Berlina już niedługo zawita jeden z najsłynniejszych rapowych składów THE LOX! Grupę wspóltworzą Styles P., Jadakiss i Sheek Louch. Koncert formacji z USA to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w Niemczech tego roku. Na supporcie amerykańskich gwiazd Rychu Peja oraz So Realistic. Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert - Berlin jest zaledwie 3 godziny drogi z Poznania czy 6 z Warszawy!

dodano: 2011-05-30 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Ciężko jest być obojętnym wobec Jadakissa. Są ludzie, którzy szczerze go nie cierpią i nie są w stanie znieść jego specyficznego skrzeczącego stylu, ale i osób z niecierpliwością czekających na kolejne zwrotki rapera z Yonkers z pewnością nie brakuje.

Niedawno pisaliśmy dla was o nadchodzącej premierze mixtape'u Kissa zatytułowanego "I Love You (Dedication To My Fans)". Materiał jest już dostępny, a od premiery zdążył w serwisie datpiff.com znaleźć 25 tysięcy słuchaczy. Od dziś jest też naszym mixtapem tygodnia.