Hip Hop Arena

Hip Hop Arena

dodano: 2012-05-08 15:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 9)
Podczas II edycji Hip Hop Areny nie będzie koncertu Tabasko, a zamiast tego wystąpi Trzeci Wymiar.

Przypominam, że impreza odbędzie się między 31 maja, a 2 czerwca w Łodzi w klubie Wytwórnia przy ul. Łąkowej 29. Trzeci Wymiar zagra drugiego dnia festiwalu (01.06) i będzie to jeden z pierwszych koncertów promujących ich najnowszą płytę "Dolina Klaunoow".

Poniżej przedstawiam ostateczną wersję line-up'u Hip Hop Areny:
dodano: 2011-08-14 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
Erick i Parrish zaprezentowali na Hip Hop Arenie przelot przez największe hity, nie zapominając jednak także o nowszych numerach. Dziś mamy dla was drugą połowę naszego video z występu duetu...

Polecamy więc obejrzeć je i wkręcić się w klimat - już w czwartek o 19:35 PMD (choć już bez Ericka) wystąpi na głównej scenie Hip Hop Kempu.

dodano: 2011-08-13 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)
Dla wielu z was najbardziej oczekiwanym koncertem Hip Hop Areny był występ kalifornijczyków z Dilated Peoples. Dla mnie jednak pełnoprawnym headlinerem festiwalu zdecydowanie byli Erick Sermon i Parrish Smith.

Legendarny duet mający na koncie masę klasycznych, wielokrotnie followupowanych numerów. EPMD po raz pierwszy pojawiło się w Polsce w komplecie a my poza wywiadem (a jakże!) nagraliśmy także sporą część łódzkiego koncertu. Dziś pierwsza połowa.

dodano: 2011-08-12 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)
Po przerwie wracamy z pozostałymi filmami z Hip Hop Areny. Drugiego dnia na scenie głównej publikę rozgrzali HIFI Banda i O.S.T.R., a tuż po nich wkroczyła tam alternatywna formacja Atmosphere, by ze wsparciem livebandu wprowadzić trochę więcej nastrojowego, rozkminkowego klimatu.

Przekonajcie się jak wykręcone brzmienia Sluga i Anta zabrzmiały na żywo.

dodano: 2011-07-03 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
Taka sytuacja zdarza się rzadko. W trakcie wizyty na Hip Hop Arenie - a dokładniej drugiego dnia festiwalu - swoje urodziny obchodził Rakaa Iriscience, który razem z Evem został w Łodzi dzień dłużej.

Wiedział o tym O.S.T.R., który wywołał Rakaa'ę na scenę, by tłum zaśpiewał mu donośne "Sto lat". Raper poczęstowany dodatkowo browarem wygłosił tylko krótkie "Dziękuję".

dodano: 2011-07-02 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 38)
Wczoraj obejrzeliście pierwszą część występu O.S.T.R.'a na łódzkiej Hip Hop Arenie. Dziś druga część naszego video a w niej m.in. najbardziej oczekiwany przez chyba wszystkich moment - wspólny występ z Evidence'em.

dodano: 2011-07-01 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 23)
Koncerty O.S.T.R.'a widziałem już masę razy, ale występ na Hip Hop Arenie z pewnością był jednym z najlepszych jakie dane było mi obserwować. Zajawka festiwalową atmosferą, obecność "u siebie" i czujny wzrok gościa z "O.C.B.", Evidence'a oglądającego cały koncert spod sceny z pewnością zrobiły swoje.

Zresztą sprawdźcie sami i przekonajcie się jak Ostry rozgrzał Łódź w sobotni wieczór.

dodano: 2011-06-30 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)


Wczoraj widzieliście pierwszą połowę występu HIFI Bandy z żywymi instrumentami, który otworzył drugi dzień na głównej scenie Hip Hop Areny. Dziś część druga.