Film

Film

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-20 20:40 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Wokół trailera "Krime Story" toczyło się wiele dyskusji, tak jak wokół udziału Kacpra HTA w promocji filmu. Kali dwa lata temu gorzko wypowiedział się o utracie kontroli nad filmem, teraz jednak postanowił skomentować tę produkcję tuż przed oficjalną premierą.

Tagi:
dodano: 2022-01-19 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Niedługo ukaże się zrealizowany bez udziału Kaliego film "Krime Story. Love Story" na bazie książki rapera. W promocji filmu bierze udział skonfliktowany dziś z Kalim były członek Ganja Mafii - Kacper HTA. Szef Ghetto Music postanowił odnieść się do związanej z tym krytyki.

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-12 15:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj w sieci wylądował pierwszy trailer filmu "Krime Story", czyli ekranizacji książki Kaliego, który z produkcją nie ma już za wiele wspólnego. Kacper HTA, obecnie skonfliktowany z szefem Ganja Mafii, ujawnił, że pojawi się na ścieżce dźwiękowej filmu oraz zwrócił się do swojego byłego współpracownika.

dodano: 2022-01-12 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po otrzymaniu pierwszego singla z "Hotelu Maffija 2" i startu preorderu otrzymaliśmy pierwszy vlog zatytułowany "Chłopaki z pałacu". Możemy w nim zobaczyć jak powstawał numer "Parapetówa" czy teledysk do niego.

video
kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-11 20:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

W sieci wylądował dziś oficjalny trailer ekranizacji książki Kaliego "Krime Story". Sam Kali, mimo, że wstępnie miał grać główną rolę, z filmem nie ma już nic wspólnego. Na ekranie za to zobaczymy Vienia i ZBUKA.

Tagi:
kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-01-01 14:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

Big Daddy Kane pracuje nad filmem dokumentalnym dla Netflixa. Obok Kane'a zobaczymy w nim prawdziwe gwiazdy i legendy rapu. Jego tytuł "Paragraphs I Manifest"

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-28 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

WdoWA pracuje obecnie nad swoim nowym albumem "Historia Jednej Miłości", a w międzyczasie pojawiła się w trzecim odcinku serialu The Next Level, gdzie wystąpiła wraz z Łozem. W trakcie programu goście zdradzali zaskakujące informacje o sobie, a druga osoba musiała domyślić się czy to prawda czy fałsz. Dowiedzieliśmy się dzięki temu o tym, że warszawska artystka realizuje się na kolejnej płaszczyźnie.

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-25 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Współtwórca Death Row Records aktualnie siedzi w więzieniu za umyślne zabójstwo. Prawa do stworzenia filmu przekazał firmie TSW Films i producentowi Steve'owi Whitney'owi. "Przez ostatnie 30 lat dużo się mówiło o Compton,  o mnie, okolicznych miastach i Death Row [...]. Nawet jeśli chodzi o mój film, było tylu oszustów, którzy mówili, że mają moje prawa, albo, że mają podpisane umowy. To były i są tylko słowa" - powiedział Suge.

Tagi:
dodano: 2021-12-16 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Fundacja Raban przygotowała specjalną mikołajkową licytację, w której możecie pomóc walczącej z rakiem Monice, a przy okazji wzmocnić swoją kolekcję o kilka unikatów.

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-07 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

Niedawno na amerykańskim rynku ukazała się biograficzna książka Raekwona "From Staircase to Stage: The Story of Raekwon and Wu-Tang Clan". Znajdziemy w niej wiele historii i ciekawostek z życia członka Wu. Raekwon napisał na przykład, że podrzucił Leonardo DiCaprio pomysł na zrobienie filmu kinowego o Wu-Tangu Aktor był zainteresowany, jednak RZA powiedział: "Nie".

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Trap
dodano: 2021-11-19 16:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Już niedługo doczekamy się biograficznego serialu o życiu Mastera P. Projekt ma pokazywać jego drogę od początków koszykarskiej kariery w Nowym Orleanie, do stworzenia multimilionowego imperium.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-30 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Warszawski wieczór, światła miasta... i Saful, który po sukcesie "Ślepnąc od świateł" znów chwycił za mikrofon, wydając swój solowy debiut "Krok w chmurach". Z tej okazji złapaliśmy się na krótką rozmowę z serii Rentgen, w której możecie poznać Kamila trochę lepiej. Najgłupsza szkolna uwaga? Bohater filmowy, którego najbardziej chciałby zagrać? Gdyby miał stworzyć płytę w duecie z drugim raperem mając na to 2 tygodnie to kogo by wybrał? Najdziwniejsza wiadomość otrzymana po premierze "Ślepnąc od świateł"? O tych i innych kwestiach w Rentgenie!

kategorie: USA, Audio, Film, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-10-30 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Minęły już 4 lata od świetnego "4:44", więc każda nowa zwrotka Jiggi skupia uwagę. A teraz Jay-Z wraca z aż dwoma nowymi kawałkami! "Guns Go Bang" i "King Kong Riddim" znajdują się na soundtracku do westernu Netflixa zatytułowanego "The Harder They Fall, w którym główne role grają Idris Elba i Regina King.

dodano: 2021-10-19 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W ubiegłym tygodniu na naszych łamach pojawiła się godzinna rozmowa Hirka Wrony z Krzysztofem Kozakiem, związana z premierą książki "Za drinem drin. Za kreską kreska", opowiadającej o historii RRX. Jak się okazuje - pierwotnie wydawca planował wypuścić film i napisał nawet do niego scenariusz!

kategorie: Świat, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-13 14:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Little Simz wystąpiła gościnnie w najnowszym filmie Sony Pictures i Marvel Studios „Venom: Let There Be Carnage”. W jednej ze scen tytułowy Venom spotyka artystkę, którą zagrała raperka. Simz przygotowała też remiks własnego utworu „Venom”, który pochodzi z wydanego w 2019 roku albumu „Grey Area”. „Venom Remix” stał się częścią ścieżki dźwiękowej filmu.

Strony