Peja

Peja

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-18 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kolejny singiel z nowego BonSoulu przynosi nam zaskakujące połączenie - obok Bonsona na bicie usłyszymy bowiem Peję oraz Kubę Knapa a całość oskreczował jeszcze DJ Ace! Co wyszło z takiej krzyżówki? Sprawdźcie sami.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-07-05 23:53 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 9)

Od wydania albumu “20/20 Evergreen” minęło już pięć, jednak wydaje się, jakby album powstał zupełnie niedawno. Peja zagrał koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia istnienia Slums Attack. W tym roku szykuje się kolejna impreza - 25-lecie pracy artystycznej Rycha Peji! "Niebawem mija pięć lat od ostatniego koncertu jubileuszowego w poznańskiej hali Arena. W tym roku obchodzę 25 lat mojej pracy scenicznej. W 1993 roku założyłem zespół Slums Attack, którego nazwę od pierwszych dni z dumą noszę na skórze. Slums Attack to moja tożsamość – nie tylko muzyczna. To przykład jak walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać. To również zwycięstwa – dziś bez przechwałek i porażki – bez zbędnych tłumaczeń  –  zapowiada na Facebooku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-30 19:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Wczoraj mieliśmy szansę usłyszeć gościnne wersy Peji w utworze Rogala DDL, natomiast dzisiaj do sieci trafił odsłuch wydawnictwa White House Records, w którym udzielili się Pork, Nullo i Peja! White House Records przy współpracy z UrbanRecTv przedstawia drugi singiel "Daleko do ideału".

video
dodano: 2018-05-29 15:35 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Odkąd Rogal DDL ujawnił informację, że najnowszy krążek będzie ostatnim, i jednocześnie pierwszym legalnym, emocje wokół kolejnych singli nie gasną. Tym razem, Step Records prezentuje teledysk do utworu "Siema", w którym gościnnie udzielają się Grzybek LD i Peja. Premiera albumu "ANtY" już 1 czerwca!

video
dodano: 2018-04-12 14:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Życie i Samotność"  to trzeci singiel z solowej płyty Glacy zatytułowanej "ZANG", która ukazała się zeszły piątek. Gościnnie w kawałku udzielił się Peja, a za reżyserię teledysku odpowiada Mikołaj Górecki. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: News, Premiery, Rock
dodano: 2018-04-07 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wczoraj odbyła sie premiera długo wyczekiwanego pierwszego solowego albumu Glacy -frontmana i współzałożyciela zespołów Sweet Noise, My Riot, M.T. Void oraz Serce.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-13 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 17)

Na konferencji prasowej promującej program "Agent: Gwiazdy" nie zabrakło pytań do Peji o Tedego i o to jak poznański raper ustosunkuje się do zarzutów warszawskiego MC...

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-01-30 21:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

To ewidentnie jeden z najgłośniejszych newsów ostatnich tygodni - Rychu Peja wziął udział w programie TVN'u "Agent Gwiazdy" nakręconym na wyspie Bali. Start programu już w lutym, dziś otrzymaliśmy trailer, a Peja całość skomentował bez ogródek.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-25 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Paluch jest pretendentem do tego, by za parę lat mieć wszystko" - stwierdził w 2012 roku przed naszą kamerą Peja i patrząc na dzisiejszą pozycję na scenie zdecydowanie miał nosa. Przypomnieliśmy Paluchowi tę wypowiedź i poprosiliśmy, by odniósł się do niej z perspektywy tych 5 lat...

Tagi:
dodano: 2018-01-17 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Poznaliśmy roczne notowanie sprzedaży OLiS i znów zwycięzcą okazał się raper - rok temu był to O.S.T.R., a tym razem na szczycie zasiadł Quebonafide. Dalej jest nie mniej ciekawie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 26. raz! Uzbierane w tym roku pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków. W ubiegłym roku udało się uzbierać ponad 100 milionów złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, dlatego, aby podczas tegorocznej edycji udało się pobić rekord, potrzebne jest wsparcie także osób nieco bardziej znanych. W pomocy nie zawiedli raperzy! Pośród tych, którzy postanowili wystawić cos aukcję znaleźli się: Peja, Kali, Ten Typ Mes, ReTo, Guzior, Tomasz Chada, Łona i Webber, a także Rafi

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-11 18:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Burzliwa kariera Rycha Peji w dużej mierze naznaczona była alkoholem, o czym sam raper niejednokrotnie wspominał. Teraz, z okazji 8 lat trzeźwości, podzielił się z fanami obszernym i wyjątkowo szczerym wpisem na ten temat - lektura długa ale naprawdę warta przeczytania.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-09 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 18)

W ostatnim czasie znów gorąco na linii Tede-Peja. Po kilku głośnych wypowiedziach wywiadowych oliwy do ognia dodało wczorajsze ogłoszenie udziału poznańskiego rapera w programie "Agent Gwiazdy", które błyskawicznie skomentował Tede i po którym rozgorzała dyskusja i wrócił temat numerów nagranych w trakcie beefu. W dyskusji z fanami na swoim profilu Peja odniósł się obszernie do ostatnich wypowiedzi Tedego oraz do kwestii numeru "Dureń z TVN".

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-01-08 22:43 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Zgodnie z tym, co podaliśmy wcześniej za telewizją TVN - Peja potwierdził swój udział w nadchodzącym sezonie programu "Agent Gwiazdy". Raper pojawi się tam obok m.in. Piotra Świerczewskiego czy Ilony Ostrowskiej.

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2018-01-08 19:30 przez: Kontakt (komentarze: 11)

Stacja TVN ujawniła, że w nowym sezonie programu "Agent Gwiazdy" pojawi się Peja - show wystartuje już w lutym.

Tagi:

Strony