Peja

Peja

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-14 20:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Peja odpalił dziś preorder nowej EP-ki "2050" przygotowanej z Magierą wraz z singlem a także reedycji "Najlepszą Obroną Jest Atak"- nie obyło się jednak bez turbulencji, jak się okazuje nieprzypadkowych.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-02-08 17:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Peja podał wczoraj garść szczegółów dotyczących nadchodzącej EP-ki "2050" (znajdziecie ją w naszym dziale Premier Płytowych), dziś zagląda za to 15 lat wstecz, by wspomnieć rocznicę jednego z najbardziej klasycznych materiałów w swoim dorobku.

kategorie:
dodano: 2020-02-08 16:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Przedstawiamy Wam oficjalny front okładki zbliżającego się krążka 2050. Nasz mini album wyprodukowany wespół z Magierą ukaże się w limitowanym fizycznym nakładzie 5020 sztuk już 27/03/20. Epka, którą wspólnie zrobiliśmy dostępna będzie jedynie na stronie www.pejaslumsattack.com aż do wyczerpania zapasów. Nie będzie żadnego dotłaczania, wznowień etc - trochę strzelamy sobie tym w kolano, bo materiał jest mocny, równy i chwyci za serca naszych najbardziej zatwardziałych wyznawców a co za tym idzie sprzedażowo moglibyśmy zaszaleć. Dla spóźnialskich pozostaną odsłuchy na yt i różnych platformach streamingowych. Aby nie dać się zwariować traktujemy to jako Warm Up przed zapowiedzianym długogrającym krążkiem o nazwie Black Album. Wracając do tematu. Sama nazwa inspirowana jest zagrożeniem spowodowanym zmianami klimatycznymi przewidzianymi na rok 2050. Innymi słowy tytuł można tłumaczyć jako Zmianę klimatu. Zmiana klimatu? Muzyka? Flow? Teksty? Energia? Na to nie jestem sam w stanie odpowiedzieć, bo nie ja będę oceniał to co zrobiliśmy. Myślę, że fani starego Rycha nie będą zawiedzeni - a będzie to stary, dobry Rychu w swojej sile wieku plus... No właśnie - nie będę spojlerował retoryki ani tematów głównych tzw. dzieła:) I choć zmiana klimatyczna wiąże się z niebezpiecznym dla Ziemi ociepleniem, paradoksalnie my klimatu na płycie NIE ZAMIERZAMY OCIEPLAĆ. Co się za tym kryje? Będę chujem i zostawię Was z tym aż do premiery. Namiastką EP-ki jest kawałek w Imię zasad, który prawdopodobnie ukaże się w wersji DELUXE - tego typu edycję przewidujemy w ilości 2020 (a jakże) egzemplarzy. Pozostałe 3 koła to wersja STANDARD. Jeśli dożyjemy to w 2050 roku każdy z nas będzie liczył sobie po 74 lata. Życzę nam abyśmy tworzyli z Tomkiem aż do samego końca:) Pierwsze 20 lat współpracy już za nami. Okładka autorstwa Boomskiego koncepcjonalnie wpisuje się w zamysł tytułu. No dobra... Trochę ujawnię. To nie będzie płyta o ekologii czy ratowaniu planety. Wymyśliliśmy z Marcinem pojechany, futurystyczny klimat wybiegając nieco w przyszłość. Każdy z Was może dowolnie zinterpretować cover. Oczywiście nie da się uniknąć nawiązań do Wuhan czy Blade Runnera ale to świadomy zabieg. Myślałem nawet nad jednym orientalnym podkładem. Jako delikatne nawiązanie do estetyki jaką proponujemy. Jest nawet temat. W końcu sztuki walki nigdy nie były mi obce:) Start preorderu 14/02/20. W następnych dniach podamy dokładną godzinę i wszelkie niezbędne informacje. W momencie uruchomienia preorderu poznacie najpewniej gotową track listę (tytuły poszczególnych kawałków wciąż pozostają niewiadomą) i wszelkie niezbędne informacje na temat muzyki oraz wersji krażków wraz z pakietami. Tego dnia ruszy również preorder reedycji kultowego albumu Peja/Slums Attack - N.O.J.A. Nie wk**wiajcie się za bardzo, że wielkie odliczanie zaowocowało tylko i wyłącznie premierą projektu okładki:) Warto czekać - a ja z chęcią będę obserwował narastająca gorączkę. Jak na razie klimat mamy srogi. Pozdro - Rich."

Tagi:
dodano: 2020-01-17 21:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Peja dopiero co przekroczył Złotą granicę sprzedaży albumem "G.O.A.T.", nie zwalnia jednak tempa. Wiemy o dwóch albumach szykowanych na ten rok, a póki co otrzymujemy specjalny utwór z okazji premiery filmu "Psy 3". Nie jest to jednak oficjalny singiel a niezależna inicjatywa.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-08 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

To będzie kolejny intensywny rok dla Rycha Peji. Poznański raper zapowiedział plany wydania dwóch projektów w 2020!

Tagi:
dodano: 2020-01-01 21:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wejście w Nowy Rok to moment spojrzenia za siebie i podsumowania tego, co działo się w minionych 12 miesiącach. Nie inaczej u polskich raperów czy producentów - przedstawiamy Wam przegląd podsumowań, które wczoraj i dziś opublikowali reprezentanci polskiej sceny... Sprawdźcie jak 2019 rok wspominają Sokół, Paluch, KęKę, Peja, Sarius, Żabson, Gedz, Hinol, Nizioł, Słoń, Jan-rapowanie, Qry, Kizo, Opał i inni...

-->-ROZPOCZNIJ PRZEGLĄD PODSUMOWAŃ<--

kategorie:
dodano: 2020-01-01 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wejście w Nowy Rok to moment spojrzenia za siebie i podsumowania tego, co działo się w minionych 12 miesiącach. Nie inaczej u polskich raperów czy producentów - przedstawiamy Wam przegląd podsumowań, które wczoraj i dziś opublikowali reprezentanci polskiej sceny...

Tagi:
dodano: 2019-12-23 22:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przedświąteczny prezent od Kafara Dix37 i Step Records! Do pierwszego singla "KID - krocz inną drogą" otwierającego preorder albumu "PANACEUM 3: CZARNO NA BIAŁYM", warszawski raper zaprosił legendy polskiej sceny rapowej - Peję i Pezeta oraz znanego z rockowej grupy Illusion - Tomasza Lipę Lipnickiego. Utwór niesie mocno osobiste, rodzinne przesłanie, przedstawione z perspektywy każdego z trójki raperów.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-22 14:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

DJ Decks zadebiutował wczoraj w formule MMA i oczarował widzów i krytyków, demolując swojego rywala już w 1 rundzie. Zwycięstwo to nie umknęło uwadze Peji.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-18 13:00 przez: Kontakt (komentarze: 9)

Peja pojawił się w audycji Numera Raza w Czwórce, co było sporym zaskoczeniem - a także okazją do powrotu do sytuacji wokół beefu Rycha z TDF'em.

Tagi:
dodano: 2019-12-13 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po wywiadzie udzielonym dla Freshmag.TV, w którym poznański raper przyznał, że odrzucił kontrakt na milion złotych, sprawą zainteresował się Andrzej Kostyra, dziennikarz Super Expressu. Zaprosił artystę przed kamerę, gdzie wypytywał go o powody odrzucenia oferty. Peja, prócz odpowiedzi, ujawnił też kiedy dostawał pierwsze oferty od gal freak-fightowych oraz skomentował wypowiedzi Fu i DJ-a Decksa odnośnie poprzedniego wywiadu z Poznaniakiem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-04 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja wraz z pomocą Artura Rawicza, dziennikarza CGM-u, zamierza wydać swoją biografię. Zasugerował również, że na jej podstawię powinien powstać film o jego życiu.

video
dodano: 2019-12-01 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Brahu serwuje kolejną funkową bombę, tym razem zapraszając do singla "Latam wysoko" Nizioła i Peję. Klip, któy ukazał się na kanale Step Records, promuje nadchodzący krążek Braha "82".

Tagi:
dodano: 2019-11-30 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Gala, budząca spore zainteresowanie, zdążyła skusić swoją ofertą już parę osób ze środowiska, jak na przykład Filipka czy Kizo. Peja w najnowszym wywiadzie dla FRESHMAG.PL przyznał, że sam otrzymał ofertę od Fame MMA i zdradził, czemu odmówił.

Tagi:
video
dodano: 2019-09-25 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W zeszłym tygodniu swoją premierę miał wspólny album Peji i Magiery "G.O.AT.". Panowie kontynuują promocję krążka nowym klipem do utworu "Happy End", w którym gościnnie udzieliła się wokalistka Dziun.

Tagi:

Strony