Peja

Peja

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-13 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Przedwczoraj szum w internecie zrobił post Przemka Fergusona, który szukał podkładów na nowy materiał. Sytuację potem skomentował DJ Decks, który również współnależy do StoproRap. Wczoraj natomiast do dyskusji dołączyli Kałach oraz Remik, czyli szef Gun Talk Music, w którym wcześniej wydawał Przemek, oraz właściciel StoproRap.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-02 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Raper wraz z początkiem Nowego Roku postanowił dokładnie prześledzić i przeanalizować swoje muzyczne ruchy w 2020 roku.

Tagi:
dodano: 2021-01-01 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Rychu Peja zakończył rok 2020 w ciekawy sposób. Dzień przed Sylwestrem wspólnie z Fundacją Otwarta Strefa Kultury zorganizował osiedlowy, zaaranżowany koncert na poznańskim Łazarzu.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-31 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Rok 2020 był dla Peji bardzo owocny studyjnie, jako że raper dostarczył nam aż 3 materiały - dla odmiany niedosyt musiała zostawić mu kwestia koncertowa, bo po każdej płycie grał naprawdę sporo, a tym razem z uwagi na sytuację mało kto miał już okazję usłyszeć nowe numery na żywo...

Zamykając ten rok postanowiliśmy więc razem z Rychem trochę powspominać - sprawdźcie jakie najlepsze i najgorsze wspomnienia związane z koncertami przywołał przed naszą kamerą poznański MC.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-30 17:53 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

"Red Zone" to drugi klip promujący EP-kę Peji i Magiery "AR-15". Kawałek jest komentarzem do obecnej sytuacji politycznej i został napisany tuż po ogłoszeniu w całym kraju czerwonej strefy - stąd tytuł utworu. Klip, w którym widzimy różne przebitki z jesiennych protestów, to dzieło Igora Wojtkowiaka.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-28 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Cezary Pazura był gościem najnowszego 2 odcinka Magazynu Popkillera, gdzie wywiad przeprowadził z nim... Bober, który w tym roku nagrał dedykowany aktorowi singiel "Czarek". W rozmowie nie zabrakło ciekawych tematów.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-26 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tego jednego dnia cała polska scena mówi jednym głosem, jednocząc się w rodzinnym gronie i śląc w świat masę pozytywnych życzeń. Zebraliśmy dla was najciekawsze z nich.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-23 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Peja był gościem pierwszego wywiadu w ramach naszego Magazynu Popkillera, który przeprowadził Hirek Wrona. Prowadzący w pewnym momencie wyjął pierwszą solową płytę Kazika "Spalam się", która postrzegana jest przez wielu jako pierwszy album rapowy w Polsce. Poznański raper zdradził jaki wpływ miał na niego ten krążek oraz w czym był on innowacyjny.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-21 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

"TEEN KASIA", czyli najnowszy singiel Quebo, wzbudził olbrzymie zainteresowanie i nadal utrzymuje pierwsze miejsce na youtubowej karcie Na Czasie. Artysta zaskoczył nie tylko muzycznie, ale też wizerunkowo. Skomentował to Peja na swoim Facebooku, gdzie nie szczędził miłych słów pod adresem szefa QueQuality.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-20 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W ramach 1 odcinka Magazynu Popkillera zaprezentowaliśmy Wam 10-minutowy skrót wywiadu, który Hirek Wrona przeprowadził z Peją. Teraz pora na całą blisko godzinną rozmowę, a w niej nie brak ciekawych wątków.

Od obecnych inspiracji i tego jak Rychu łączy proces twórczy z życiem rodzinnym, przez to jak odbierał pierwsze rapowane numery Kazika i jakie znaczenie miał dla niego rap w wieku nastoletnim, aż po kulisy codziennej walki z alkoholizmem. Dowiecie się również jaką rolę na początkowym etapie wychodzenia Peji z nałogów odegrał Hirek.

Tagi:
dodano: 2020-12-18 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

RPS Enterteyment z wielką dumą prezentuje klip do rozszerzonej wersji utworu Richtown promującego EP AR-15 nagraną z Magierą. Po sukcesie EP 2050 (28/03/20)  i Black Albumu (17/09/20) Rychu powraca z trzecim wydawnictwem w tym roku, którego premiera jest właśnie dziś.

dodano: 2020-12-16 18:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Magazyn Popkillera to nowy cotygodniowy format, którym zaczynamy współpracę z Hirkiem Wroną, oficjalnie dołączającym do naszej redakcji! Będziemy łączyć newsy, komentarze, wywiady, aktualności, ale i garść historii i ciekawostek. Formuła Magazynu będzie płynnie ewoluowała - w pierwszym odcinku czekają na Was m.in. Peja, Słoń i Chris Carson, Rahim, Tau czy Ryfa Ri.

Chcemy by program osiągnął formę jak najciekawszą, dlatego chętnie wysłuchamy Waszych uwag i sugestii odnośnie jego dokładnej formuły! Pełen wywiad z Peją już na dniach na kanale PopkillerTV Plus.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jano PW wyda niedługo swoje trzecie solo, "Hipnoza", i z tej okazji pojawił się w studiu RapNews. Raper ujawnił, którzy polscy, klasyczni MC byli jego idolami oraz wskazał album, który długo gościł na jego słuchawkach w młodości.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-13 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zapowiadaliśmy wam niedawno, że raperzy niedługo usiądą przed kamerą, by przeprowadzić "rozmowę nie tylko o tym, jak byli wrogowie potrafią się godzić". Wczoraj do sieci trafił ten wywiad, a Peja i Kasta opowiedzieli o tym, jak wyglądało zakończenie ich wieloletniego konfliktu podczas koncertu Naughty By Nature w Łodzi w 2007 roku.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-11 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja oraz Killaz Group pod koniec lat 90 rozpoczęli między sobą konflikt, w który po czasie włączył się również Kasta, stając po stronie zespołu. Jego punktem kulminacyjnym było przerwanie koncertu Peji przez wrocławskiego rapera w 2002 roku. 2 lata temu współzałożyciel Slums Attack zagrał wspólny gig z Kastą oraz ujawnił, że konflikt nieoficjalnie został zażegnany kilkanaście lat temu. Wczoraj natomiast raperzy ogłosili, że nadchodzi ich wspólny wywiad zrealizowany we współpracy z marką szyjącą garnitury, KRUK's different.

Tagi:

Strony