Peja

Peja

video
dodano: 2018-11-17 14:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

To jedna z najbardziej niespodziewanych kooperacji tego roku - na nowym albumie Young Multiego pojawi się Peja. Dopytaliśmy autora "Trapstar" o kulisy i genezę tej współpracy - sprawdźcie jak doszło do nagrania tego niecodziennego duetu!

dodano: 2018-11-15 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Rychu Peja wraca do korzeni i odświeża swój kultowy hit! Na bicie Magiery, jednak z nieśmiertelnym wokalem Stana Borysa. Równocześnie poznaliśmy też komplet szczegółów albumu - datę premiery, tracklistę czy okładkę. Ruszył także preorder.

kategorie:
dodano: 2018-11-15 17:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przedstawiamy 18 studyjny album Rycha Peji! Tym razem wrócił do pracy zespołowej z wieloletnim kompanem, weteranem beatmakingu i mixu (główne ucho Slums Attack jak o nim mawia Rychu) - Magierą (White House Records). 18 traków w wersji deluxe tylko w pre orderze na www.pejaslumsattack.com już od teraz aż do wyczerpania zapasów. Okrojona wersja sklepowa zawierać będzie 16 utworów. Autorem grafiki jest Boomer. Mastering to dzieło DJ. Eproma. Masa znamienitych gości dopełnia finalnie liryki poznańskiego weterana.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-14 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Premiera numeru Peji z Young Igim czy zapowiedzi kooperacji z Young Multim i Beteo wywołały burzę komentarzy. O opinię na temat tych niecodziennych muzycznych zderzeń zapytany został przez jednego z fanów Bonus RPK, który również dopiero co zaskoczył listą gości na swojej płycie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-03 17:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Pisaliśmy Wam już jak do internetowej burzy wokół współpracy z Young Multim odniósł się rano Peja w krótkim komentarzu. Teraz obchodzący 25-lecie twórczości poznański raper postanowił wystosować obszerne oświadczenie rozwijające ten temat.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-03 13:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wczorajsza informacja o gościnnym udziale Peji na płycie Young Multiego rozpaliła Internet - poznański raper postanowił krótko odnieść się do niej w dyskusji z fanami na swoim profilu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-02 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 27)

Young Multi zapowiadał, że jego drugi album będzie sporym krokiem naprzód. "Progresowo i brzmieniowo ta płyta jest pięć poziomów wyżej. Ma to być wydawnictwo dojrzalsze od poprzedniego i zawierać wartościowy przekaz. Więcej merytoryki i treści motywacyjnej, ale oczywiście nie zabraknie takich typowych, imprezowych kawałków jak "Plecak'" - mówił Multi.

Sporym zaskoczeniem był wydany kilka dni temu emocjonalny i osobisty singiel "Plan", a jeszcze większym jest opublikowana dziś tracklista. Wśród gości na krążku znalazł się bowiem m.in. Peja!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-27 19:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tuż przed swoim 25-leciem (właśnie zaczyna się jubileuszowy koncert!) Peja zaskoczył wielu słuchaczy kooperacjami z młodym pokoleniem - gościnnym udziałem na płycie Young Igiego czy zapowiedzianą kooperacją z Beteo. O swoim podejściu do młodych, a także do starszego pokolenia krytykującego ich opowiedział w nowym wywiadzie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-25 22:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sobotni koncert na 25-lecie kariery Peja poprzedza premierą nowego teledysku na bicie Magiery. Numer "Tu Jest Najlepiej" promuje nadchodzący album "25_godzin".

Tagi:
dodano: 2018-10-22 17:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Była to z pewnością jedna z najbardziej sensacyjnych i intrygujących kooperacji ostatnich lat - Young Igi i Peja to duet, którego nie spodziewali się fani ani jednego ani drugiego rapera. Jak wyszło muzyczne zderzenie światów i pokoleń? "Lego" mogliśmy już odsłuchać a teraz mamy dla Was parę słów od Igiego, którego dorwaliśmy na planie klipu do numeru "Flava" nagranego z Bałagane...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-21 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ta kooperacja wzbudziła masę emocji i kontrowersji - teraz możemy sprawdzić już finalny efekt współpracy Young Igiego z Peją! A jutro u nas parę słów o tej kooperacji...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W trakcie niedawnej wizyty w USA Peja odwiedził także chicagowskie radio Polska.FM - opowiedział tam o swoim podejściu do zestawiania oldschoolu z newschoolem, a także o dobrych i złych stronach dzisiejszej muzyki.

Tagi:
dodano: 2018-10-02 19:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dla fanów hip-hopu to już tradycja i kolejne pięć lat odliczania do następnego jubileuszu, który Ryszard za każdym razem hucznie świętuje, zarówno z przyjaciółmi z branży i bliskimi jak również z najwierniejszymi fanami w każdym wieku, a tych jak wiadomo artysta z 25-cio letnim stażem ma nie mało i to na całym świecie. Peja konsekwentnie wychowuje kolejne pokolenia słuchaczy już ćwierć wieku (!!!), a często używany wśród entuzjastów jego poczynań przydomek "Ojciec Chrzestny polskiego hip-hopu" jest w tym przypadku jak najbardziej trafny.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-09-27 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ogromnym echem odbiło się info o tym, że Peja znajdzie się na nowej płycie Young Igiego. Jak doszło do tej zaskakującej kooperacji? Oddajmy głos Igiemu:

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-09-25 15:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa to projekt poświęcony 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę  a zarazem kontynuacja akcji z udziałem Eldo i Czarnego HIFI.

Ruszyła właśnie podwójna rejestracja na warsztaty w Poznaniu i Warszawie pod okiem legend i ikon polskiego rapu i scen z obu miast. W Poznaniu dowodzenie przejmie Peja (świętujący 25 lat twórczości), a w Warszawie formacja Hemp Gru, powracająca z nowym albumem z okazji 20-lecia istnienia – poprowadzą oni warsztaty rapowe, zwieńczone wspólnymi utworami z uczestnikami nagranymi na bitach Magiery z White House Records (Poznań) oraz Szweda SWD (Warszawa), którzy z kolei odpowiadają za warsztaty produkcji muzycznej. Do obu numerów powstaną profesjonalne teledyski. Warsztaty projektowania graficznego tradycyjnie odbędą się pod dowództwem Forina.

Strony