Peja

Peja

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-21 18:19 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 11)

Wydawałoby się, że głośne spięcie na linii Bedoes - Filipek po deklaracji Borysa o chęci spotkania i rozwiązania konfilktu, powoli traciło na mocy. Lider 2115 zasugerował, żeby nie brnąć dalej w beef, bo "nie są oni jak Tede i Peja", których wieloletni konflikt jest jednym z najgłośniejszych na polskiej rap scenie. W pewnym momencie do zamieszania dołączył jednak wspomniany Rychu Peja, który zarzucił reprezentantowi SBM Label "wycieranie sobie ryja" jego ksywką, przez co cała sprawa nabrała nowego kształtu. Teraz Bedoes skomentował wpis legendarnego członka Slums Attack oraz odniósł się do swoich słów skierowanych w stronę Guziora, za pośrednictwem Instagrama. 

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-21 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Do sieci wyciekło niedawno wideo z koncertu Bedoesa, na którym raper zachęca Filipka do zakończenia konfliktu, porównując go do wieloletniego beefu Peji i Tedego. Temu pierwszemu ewidentnie nie spodobały się słowa członka SBM - Poznaniak napisał do niego publiczną wiadomość, odnoszącą się do tej sytuacji.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-09-16 14:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

25 lat od debiutu i 45 urodziny - a Peja wciąż jest w muzycznym gazie. Bardzo udany dla siebie okres poznański raper będzie świętował już jutro na specjalnym koncercie w Poznaniu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-09 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Albumy kolaboracyjne zazwyczaj spotykają się z dużym sukcesem, głównie ze względu na zebranie różnych fanbejsów. Jedene słuchaczy podsunął Peji pomysł, by ten połączył siły z Erosem i Lukasyno oraz nagrał z nimi wspólny krążek. Autor "Ricardo" zdradził, co myśli o tym pomyśle.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-09-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dziś mija 25 lat od premiery debiutanckiego albumu Slums Attack - z tej okazji Peja podzielił się szczerym i osobistym wpisem, który zarówno daje do myślenia jak dodaje motywacji do realizowania swoich pasji.

dodano: 2021-09-04 18:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Peja kontynuuje serię treningowych zwrotek one-take, surowo rapowanych do kamery. Tym razem rozpoczyna weekend krótką 16-tką na bicie Jima Jonesa "Summer Wit Miami", a w tekście znajdziemy nawiązania do Stetsasonic czy... Marcina Flinta.

Tagi:
dodano: 2021-08-12 17:39 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

KaeN i Peja kolejny raz łączą siły! "Faceci w czerni" to numer z ostatniego albumu sanockiego rapera, "Jason", a poprzedza premierę nowej płyty "Jason II: Lunapark". Za produkcję kawałka odpowiada Phono CoZaBit.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-09 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Peja jakiś czas temu w jednym z komentarzy pod swoim postem na Facebooku stwierdził, że Magiera jest dużo lepszym producentem od DJ-a Decksa, podkreślając, że jego relacja z byłym współpracownikiem nie ma wpływu na tę wypowiedź. Wątek zaczął krążyć w weekend po muzycznych mediach, fanpage'ach i grupkach, przedstawiony jako krytyka Decksa, co rozgrzało dyskusje. Peja oraz Magiera postanowili zamknąć ten temat swoimi dobitnymi wypowiedziami, komentując całą sytuację.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-07 18:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Peja nie zwalnia tempa i także poza studiem nie przestaje rapować. Poznański MC ogłosił dziś, że jego kolejny album ukaże się 26 listopada, a nawet odpoczywając na zasłużonych wakacjach dostarcza nam filmiki z rapowanymi zwrotkami.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-04 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Słuchaczy zawsze interesuje co gości na słuchawkach ich ulubionych artystów. Swoją listą najczęściej słuchanych obecnie wykonawców podzielił się Rychu Peja podczas swojego ostatniego instagramowego Q&A. 

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-25 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ostatnia płyta Peji została wypuszczona w dwóch wersjach okładkowych. Preorderowa miała niebieski kolor, natomiast podstawowa czerwony. Fani od razu dopatrzyli się podobieństwa między tą czerwoną wersją "Ricardo", a okładką "Wojtka Sokoła". Poznański raper w rozmowie z Jackiem Adamkiewiczem skomentował tę sytuację.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Peja nie zwalnia tempa, serwując nam album za albumem - widać, że poznański raper ewidentnie jest w gazie. W przerwie między studyjnymi nagrywkami za to... Peja też rapuje. Teraz podzielił się z fanami spontanicznym video.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-10 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja i Magiera kontynuują promocję "Ricardo" klipem do kolejnego numeru. Tym razem wybór padł na "Wszyscy umrzemy", w którym gościnnie udzieliło się dwóch zagranicznych MC: Perro ZW z Meksyku i Shazaam ze Szwecji. Klip powstał niezależnie w 4 lokalizacjach, z których bez wątpienia wyróżnia się motyw meksykański. Wszystko to okraszone klimatycznymi archiwkami, również autorskimi, które Rychu przeznaczył na potrzeby video.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-26 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja jeszcze przed wydaniem "Ricardo" zdradził, że wraz z Magierą szykują już następny krążek. Teraz raper ujawnił tytuł następnej płyty.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-20 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja i Magiera kontynuują promocję wydanego prawie miesiąc temu "Ricardo". Dziś światło dzienne ujrzał klip do numeru "Droga mistrza" z gościnnym udziałem VNM-a. Kawałek oskreczował DJ Urlich, a realizacją klipu zajął się Igor Wojtkowiak.

Strony