Wac Toja

Wac Toja

kategorie:
dodano: 2024-06-14 21:20 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

KęKę powraca po trzy letniej przerwie i prezentuje swój siódmy album.

dodano: 2024-06-11 23:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Premiera najnowszego krążka KęKę już w ten piątek (14.06). Na kilka dni przed tym wydarzeniem wiemy już, kto gościnnie pojawi się na albumie.

dodano: 2023-08-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już w najbliższą środę rozpoczyna się tegoroczna edycja SBM FFestivalu. Organizatorzy jak zwykle zadbali o odpowiedni rozmach i pompę, albowiem wydarzenie potrwa aż cztery dni, a line-up jest wypełniony po brzegi głośnymi ksywkami. To już dawno nie jest impreza z udziałem jedynie artystów z wytwórni, a pełnoprawny festiwal hip-hopopowy, w ramach którego w tym roku postawiono aż trzy sceny. I choć jeszcze niedawno wieszczono tej wytwórni rozpad, to najwyraźniej Solar, nazwając wprost niektóre rzeczy po imieniu w swoim mocnym "Nigdy więcej 2022", wręcz uzdrowił sytuację, bo oto na scenach (może niekoniecznie na jednej, w każdym razie obok siebie w line-upie) zobaczymy i Matę, i Bediego (tym razem nie solo, ale w ramach 2115), jak również Beteo i Jana-rapowanie, których odejście z wytwórni zostało potwierdzone przez jej szefa w wyżej wspomnianym tracku. A oprócz nich pojawią się jeszcze m.in. Sokół, Sobel, Kukon czy Kaz Bałagane.

Najbardziej intrygującym punktem line-upu jest showcase "SB Maffija Classics", który zapowiadany jest jako specjalny występ z udziałem artystów zaprzyjaźnionych i powiązanych z SB Maffiją od początku istnienia. Podjąłem próbę zgadywanki, na czym mniej więcej może to polegać, jakich raperów możemy się spodziewać i wybrałem umowne 5 utworów, które najchętniej bym z tej okazji usłyszał.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Trap
dodano: 2023-03-14 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Wac Toja, a właściwie Wacław Osiecki, przyszedł na świat 12 czerwca 1994 roku w miejscowości Kwidzyn w północnej Polsce w województwie Pomorskim. Wychował się i dorastał w rodzinnych Kisielicach w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to polski raper i autor tekstów, który współpracował z takimi artystami jak np. Quebonafide, Tede, Tymek, Kizo, Gromee, Białas, Reto, Żabson, VNM czy też legendarnymi Januszem Panasewiczem i Janem Borysewiczem z zespołu Lady Pank.

Tagi:
dodano: 2022-10-17 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Wspominaliśmy Wam jako pierwsi o zapowiedzi Jana Borysewicza, że pojawi się nowa wersja klasyka Lady Pank, wyprodukowana przez Gromee'ego i wsparta udziałem rapera. Okazuje się, że jest nim Wac Toja!

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-08-18 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Klub MLKS Olimpia Kisielice ogłosił swojego nowego sponsora strategicznego — rapera Wac Toja!

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-07-30 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Szykuje nam się mocne polsko-ukraińskie połączenie. Na storiesach Szpaka, Kalush Orchestry, a także Mekala i Studia Selekta pojawiły się przebitki ze wspólnych nagrań w Gdańsku.

video
dodano: 2022-06-05 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Złe autorytety" to piąty singiel zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami album duetu PlanBe & Sir Mich "Flamingo". Gościnnie dograł się Wac Toja. Preorder jest cały czas możliwy do zamówienia.

video
dodano: 2022-04-22 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

2021 zmienił w moim życiu wiele. Tak naprawdę od maja zeszłego roku jestem cały czas w trasie. O tym właśnie są Kieliszki - kiedy zaczynasz weekend i idziesz na melanż, ja jadę na nim zagrać koncert, nierzadko przez całą Polskę. Życie w trasie to dużo potu i łzy szczęścia. To zmęczenie, śmieciowe jedzenie i toalety na stacjach benzynowych, koncerty do 2-3 nad ranem i wstawanie o 6-7, by zdążyć na kolejny koncert, klip, sesje w studio czy inną akcję. Jednak kocham to na maxa. Na każdym koncercie widzę Was w ogniu energii, robiących zajebiste pogo, a po koncertach szczęsliwych i dziękujących mi, mówiąc że to był najlepszy koncert w Waszym życiu. Jestem Wam mega wdzięczny, kocham to co robię i jaram się, że możemy dzielić się tą energią i szczęściem. Ten kawałek jest dla Was. Dla wszystkich, którzy bawią się przy mojej muzyce. - takim komunikatem skierowanym do fanów zapowiada swój najnowszy klubowy banger Wac Toja.

Tagi:
video
dodano: 2022-04-07 19:26 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Połączenie tych dwóch raperów ewidentnie jest gwarancją sukcesu... Po ledwie trzech godzinach od publikacji licznik wyświetleń pod "Lotem", czyli najnowszym singlem Kizo z gościnnym udziałem Waca, przebił na spokojnie liczbę 100.000. I choć mamy dopiero kwiecień, to Kizownik, jak rapuje w numerze, najwyraźniej już zaczyna swoje wakacje. I słusznie, bo batony Kizzers goszczą na dobre na półkach sklepowych, preorder albumu odpalony, zaś trasa koncertowa "Ostatni Taniec Tour" startuje od 2 czerwca.

Tagi:
dodano: 2021-11-18 16:56 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Pechowa sytuacja Wac Toji. Raper został zhakowany i stracił dostęp do swoich social-mediów... a wszystko w momencie premiery nowego albumu. Wac wystosował specjalne oświadczenie, które opublikował na kanale YouTube.

Tagi:
dodano: 2021-10-21 19:28 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Wac Toja kontynuuje promocję albumu "CLS" czyli "Cały Lokal Skacze", a teraz dostajemy klimatyczny i refleksyjny singiel "Rejs".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-10-21 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wac Toja - CAŁY LOKAL SKACZE - to najnowszy album artysty, pełen hitów, które porwały już miliony słuchaczy. Wbijaj w letni vibe i popłyń razem z Kapitanem i Butlą przez Lato gorące jak Tropical Island.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-16 14:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Biba", z gościnnym udziałem Tede i Wac Toja, to drugi singiel zapowiadający projekt Chris Carson x Dj Soina "Olimp". Album ukaże się w 2021 roku nakładem Warner Music Poland.

video
dodano: 2021-09-08 16:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"DOBRY SHIT" to kolejny singiel promujący nadchodzący album Waca, "Cały lokal skacze". Gościnnie w kawałku udzielił się Trill Pem, a za jego produkcję odpowiada Grvcy.

Strony