Jan Borysewicz zapowiada klasyk Lady Pank w wersji z raperem!

Na rynku ukazała się właśnie autobiografia Jana Borysewicza "Mniej obcy", napisana w formie wywiadu-rzeki z Marcinem Prokopem. W ubiegłym tygodniu miało miejsce specjalne spotkanie premierowe w warszawskiej Stodole, gdzie Jan Bo odpowiadał na pytania, a także wykonał kilka klasycznych utworów z początku swojej kariery.

Po pytaniach od prowadzącego swój czas mieli fani, a w trakcie sesji Q&A poruszony został wątek współpracy z młodymi artystami. Legendarny gitarzysta zdradził, że zbliża się nowa wersja klasycznego utworu z repertuaru Lady Pank. W niej pojawić ma się także raper - nie wiadomo jednak póki co kto to będzie.

"Teraz np wychodzi 'Sztuka Latania', Gromee zrobił bardzo fajną przeróbkę przy moim udziale, z moimi gitarami, z raperem i z wokalistką. Naprawdę bardzo fajna wersja, niedługo będziecie mogli posłuchać i będzie też teledysk do tego. Dzisiaj nawet Gromee mnie zapytał czy chcę wystąpić w teledysku i się łamię czy mam tam wystąpić" - mówił założyciel Lady Pank, na co zgromadzeni fani odkrzyknęli gromkie 'Taaak'.

Poniżej przypominamy "Sztukę Latania" w oryginalnej wersji.

Lady Pank - Sztuka latania

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>