Jan Borysewicz

Jan Borysewicz

dodano: 2022-10-17 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Wspominaliśmy Wam jako pierwsi o zapowiedzi Jana Borysewicza, że pojawi się nowa wersja klasyka Lady Pank, wyprodukowana przez Gromee'ego i wsparta udziałem rapera. Okazuje się, że jest nim Wac Toja!

dodano: 2022-10-04 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na rynku ukazała się właśnie autobiografia Jana Borysewicza "Mniej obcy", napisana w formie wywiadu-rzeki z Marcinem Prokopem. W ubiegłym tygodniu miało miejsce specjalne spotkanie premierowe w warszawskiej Stodole, gdzie Jan Bo odpowiadał na pytania, a także wykonał kilka klasycznych utworów z początku swojej kariery.

dodano: 2020-05-23 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Artyści połączyli siły i nagrali utwór "Oddać siebie", który wesprze akcję #hot16challenge! Specjalny singiel dedykowany wszystkim pracownikom ochrony zdrowia, lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom oraz innym osobom wspierającym walkę z pandemią jest już w sieci.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-05-13 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

1976 to 6 klip promujący album "Remisja" (premiera 07/04/17). Peja i Brahu zaprosili do współpracy filara polskiej muzyki rockowej Jana Borysewicza. Zapraszamy do sprawdzenia klipu, do którego zdjęcia powstały na terenie: Gdyni, Sopotu, Gdańska i Warszawy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Rock
dodano: 2017-03-12 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Peja miał już możliwość nagrać z Januszem Panasewiczem i Janem Borysewiczem na album Rozbójnika Alibaby - teraz na swoim własnym krążku ugości drugiego z nich, założyciela Lady Pank i jednego z najbardziej legendarnych polskich gitarzystów!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-27 15:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

"Młodość" to kolejny klip promujący wspólny projekt Rozbójnika Alibaby i Jana Borysewicza pt. "Bal Maturalny". Gościnnie w utworze udzielił się weteran sceny hip-hopowej – Pih, oraz znany wokalista rockowy, były lider zespołu Piersi - Paweł Kukiz. Za obraz do klipu odpowiedzialna jest ekipa 9Liter Filmy.

dodano: 2014-11-14 15:06 przez: Step Records (komentarze: 1)

Za projektem Rozbójnik Alibaba stoją Robert M i Jan Borysewicz. Wersja standardowa „Balu Maturalnego” to ekskluzywne, dwupłytowe wydawnictwo i aż 25 utworów. Bal Maturalny” to zderzenie twórców polskiej muzyki klubowej i rockowej, z rapem w różnych odcieniach. Melodyczne i radiowe refreny zbiegają się ze sporą porcją storytellingów. O odpowiedni klimat muzyczny zadbał Jan Borysewicz, którego riffy gitarowe wzbogacają podkłady stworzone przez Rozbójnika Alibabę. Jeszcze przed premierą, płyta wywołała wokół siebie wiele szumu, głównie przez bardzo dobrze przyjęte klipy i nietuzinkowych artystów, którzy biorą udział w projekcie. Gościnnie, obok takich wokalistów jak Krzysztof Cugowski, Paweł Kukiz czy Janusz Panasewicz pojawiają się min. Pih, Peja, Onar, VNM, Bezczel, Lukasyno, Sobota, Paluch, Chada, Borixon, Diox, Pono, Fu. Z okazji premiery sklepowej "Balu Maturalnego", Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz udostępniają oficjalny odsłuch albumu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-06 15:13 przez: Step Records (komentarze: 0)

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz ft. Bezczel - Zakazany owoc

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz przedstawiają kolejny klip promujący ich wspólny album "Bal Maturalny". W utworze “Zakazany Owoc” gościnnie udzielił się Bezczel. Za klip odpowiedzialna jest ekipa Evil Eye Studio. Premiera “Balu Maturalnego” 14 listopada.

kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Bal Maturalny” to zderzenie twórców polskiej muzyki klubowej i rockowej, z rapem w różnych odcieniach. Melodyczne i radiowe refreny zbiegają się ze sporą porcją storytellingów. O odpowiedni klimat muzyczny zadbał Jan Borysewicz, którego riffy gitarowe wzbogacają podkłady stworzone przez Rozbójnika Alibabę. Jeszcze przed premierą, płyta wywołała wokół siebie wiele szumu, głównie przez bardzo dobrze przyjęte klipy i nietuzinkowych artystów, którzy biorą udział w projekcie.

video dnia
dodano: 2014-09-21 13:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz ft. Sobota - Uciec stąd

Dlaczego: „Bal Maturalny” ukaże się w sklepach 14 listopada 2014 roku nakładem Step Records. W sieci pojawił się właśnie kolejny teledysk promujący to wydawnictwo. W utworze "Uciec stąd" gościnnie udzielił się Sobota. Główne role w klipie odegrali znany aktor Olaf Lubaszenko, Monika Goździalska, Przemek Men, Artur Sowiński oraz Sławomir Zakrzewski. Teledysk to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2014-09-19 16:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

„Bal Maturalny” ukaże się w sklepach 14 listopada 2014 roku nakładem Step Records. W dniu dzisiejszym opublikowano okładkę, tracklistę oraz preorder krążka. Za projektem Rozbójnik Alibaba stoją Robert M i Jan Borysewicz. Wersja standardowa „Balu Maturalnego” to ekskluzywne, dwupłytowe wydawnictwo i aż 25 utworów. Wydanie preorderowe zostało wzbogacone o nigdzie niedostępny bonusowy dysk z instrumentalami numerów umieszczonych na podstawowej wersji. Dostępne są również okazjonalne koszulki (damskie i męskie) oraz bluzy z kapturem. Zamawiając preorder albumu w dniu premiery otrzymasz „Bal Maturalny” w mp3 wraz z pełną poligrafią na swój adres e-mail.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-07-05 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Nagranie „Przyjaciel" jest piątym singlem z nadchodzącej płyty Rozbójnika Alibaby, która ukaże się we wrześniu. Tym razem na wokalu gościnnie Wilku WDZ, refreny zostały nagrane przez Martę Zalewską która niedawno użyczała głosy do kawałka „Dwa Spojrzenia" grupy Hemp Gru z albumu „Lojalność". Gitary dograł Jan Borysewicz z Lady Pank, którego w kooperacji z Rozbójnikiem słyszymy już kolejny raz.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-23 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Rozbójnik Alibaba uderza kolejną pokoleniową mieszanką, w której zestawia czołowego polskiego MC z legendą rodzimego rocka. W czwartym już singlu ze zbliżającego się albumu "Bal maturalny" gościnnie słyszymy zwrotki VNM-a a refreny śpiewa legenda polskiej muzyki - Krzysztof Cugowski. Warto dodać, że nagranie wzbogacają instrumentalnie: Jan Borysewicz (gitara) oraz Tomasz Drabik (saksofon). Klip do "Zbyt wiele" wyprodukowała ekipa Toczy Videos.

video dnia
dodano: 2013-12-26 19:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz feat. Onar - Dożylnie

Dlaczego: Na koniec Świąt dostajemy video do nowego numeru z nadchodzącej płyty producenckiej Roberta M jako Rozbójnika Alibaby... a w nim skrzyżowanie dwóch pokoleń, dwóch gatunków i dwóch światów. Jan Borysewicz, założyciel i lider Lady Pank dostarcza gitarę przywołującą stare brzmienia Panków a Onar dorzuca od siebie klimatyczne zwrotki. Jako stary fan rockowej legendy mogę powiedzieć tylko, że się jaram i że nie mogę się już doczekać kolejnego strzału z tego albumu, w którym usłyszymy Lady Pank oraz Peję.

dodano: 2013-11-06 19:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Prosto Label prezentuje najnowszy singiel Rozbójnika Alibaby. Tym razem producent zaprosił do współpracy legendę polskiego rocka Jana Borysewicza, który nagrał wspaniałe riffy na gitarze, oraz warszawskiego rapera Onara. To kolejna odsłona zawartości albumu producenckiego "Bal maturalny", do którego powstały wcześniej 2 klipy: "W sieci" z Pono, Kazanem i Laurą oraz "Magnes" z Borixonem. Z singlem możecie zapoznać się w rozwinięciu.