Bal Maturalny

Bal Maturalny

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2014-12-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Okres świąteczny to czas otrzymywania prezentów i takowe dostała dwójka reprezentantów Step Records od swoich słuchaczy. Złotem pokryły się albumy "Bal Maturalny" Rozbójnika Alibaby i Jana Borysewicza oraz "Że Życie Ma Sens", czyli debiut ZBUKU. Oto, co do powiedzenia mieli sami zainteresowani.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-11 17:30 przez: Step Records (komentarze: 0)

Rozbójnik Alibaba ft. Chada, Kroolik Underwood - Zosia

W sieci pojawił się kolejny klip promujący wspólny projekt Rozbójnika Alibaby & Jana Borysewicza pt. "Bal Maturalny". W utworze "Zosia" gościnnie udzielili się Chada i Kroolik Underwood. Za video odpowiedzialna jest ekipa Evil Eye Studio.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-27 15:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

"Młodość" to kolejny klip promujący wspólny projekt Rozbójnika Alibaby i Jana Borysewicza pt. "Bal Maturalny". Gościnnie w utworze udzielił się weteran sceny hip-hopowej – Pih, oraz znany wokalista rockowy, były lider zespołu Piersi - Paweł Kukiz. Za obraz do klipu odpowiedzialna jest ekipa 9Liter Filmy.

dodano: 2014-11-14 15:06 przez: Step Records (komentarze: 1)

Za projektem Rozbójnik Alibaba stoją Robert M i Jan Borysewicz. Wersja standardowa „Balu Maturalnego” to ekskluzywne, dwupłytowe wydawnictwo i aż 25 utworów. Bal Maturalny” to zderzenie twórców polskiej muzyki klubowej i rockowej, z rapem w różnych odcieniach. Melodyczne i radiowe refreny zbiegają się ze sporą porcją storytellingów. O odpowiedni klimat muzyczny zadbał Jan Borysewicz, którego riffy gitarowe wzbogacają podkłady stworzone przez Rozbójnika Alibabę. Jeszcze przed premierą, płyta wywołała wokół siebie wiele szumu, głównie przez bardzo dobrze przyjęte klipy i nietuzinkowych artystów, którzy biorą udział w projekcie. Gościnnie, obok takich wokalistów jak Krzysztof Cugowski, Paweł Kukiz czy Janusz Panasewicz pojawiają się min. Pih, Peja, Onar, VNM, Bezczel, Lukasyno, Sobota, Paluch, Chada, Borixon, Diox, Pono, Fu. Z okazji premiery sklepowej "Balu Maturalnego", Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz udostępniają oficjalny odsłuch albumu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2014-11-13 13:30 przez: Step Records (komentarze: 0)

Dwa dni przed premierą Balu Maturalnego, Rozbójnik Alibaba udostępnia kolejny singiel. W utworze "Nie możemy być" gościnnie udzielili się Beeres, Sulin, Aicha & Asteya. Premiera “Balu Maturalnego” 14 listopada.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-06 15:13 przez: Step Records (komentarze: 0)

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz ft. Bezczel - Zakazany owoc

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz przedstawiają kolejny klip promujący ich wspólny album "Bal Maturalny". W utworze “Zakazany Owoc” gościnnie udzielił się Bezczel. Za klip odpowiedzialna jest ekipa Evil Eye Studio. Premiera “Balu Maturalnego” 14 listopada.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-23 16:30 przez: Step Records (komentarze: 0)

Rozbójnik Alibaba ft. Paluch - Dzisiaj mamy siłę

Rozbójnik Alibaba udostępnia kolejny klip promujący jego nadchodzący album “Bal Maturalny”. W utworze “Dzisiaj mamy siłę” gościnnie udzielił się poznański raper – Paluch. Za klip odpowiedzialna jest ekipa Evil Eye Studio. Premiera “Balu Maturalnego” 14 listopada. Album zamówisz na preorder.pl.

dodano: 2014-10-08 15:30 przez: Step Records (komentarze: 0)

"Bal Maturalny" ukaże się na rynku 14 listopada 2014 roku nakładem Step Records. "Proch i Pył" to kolejny singiel, który zapowiada wspólny projekt Rozbójnika Alibaby i Jana Borysewicza. W numerze gościnnie udzielił się Diox. Album w przedsprzedaży możesz zamówić na preorder.pl/alibaba

kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Bal Maturalny” to zderzenie twórców polskiej muzyki klubowej i rockowej, z rapem w różnych odcieniach. Melodyczne i radiowe refreny zbiegają się ze sporą porcją storytellingów. O odpowiedni klimat muzyczny zadbał Jan Borysewicz, którego riffy gitarowe wzbogacają podkłady stworzone przez Rozbójnika Alibabę. Jeszcze przed premierą, płyta wywołała wokół siebie wiele szumu, głównie przez bardzo dobrze przyjęte klipy i nietuzinkowych artystów, którzy biorą udział w projekcie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2014-09-19 16:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

„Bal Maturalny” ukaże się w sklepach 14 listopada 2014 roku nakładem Step Records. W dniu dzisiejszym opublikowano okładkę, tracklistę oraz preorder krążka. Za projektem Rozbójnik Alibaba stoją Robert M i Jan Borysewicz. Wersja standardowa „Balu Maturalnego” to ekskluzywne, dwupłytowe wydawnictwo i aż 25 utworów. Wydanie preorderowe zostało wzbogacone o nigdzie niedostępny bonusowy dysk z instrumentalami numerów umieszczonych na podstawowej wersji. Dostępne są również okazjonalne koszulki (damskie i męskie) oraz bluzy z kapturem. Zamawiając preorder albumu w dniu premiery otrzymasz „Bal Maturalny” w mp3 wraz z pełną poligrafią na swój adres e-mail.