Kroolik Underwood

Kroolik Underwood

dodano: 2016-03-28 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

2 września tego roku będzie miala miejsce premiera "Mixtape'u vol. 5" DJa Decksa. Płyta ukaże się nakładem Fonografiki. Przypomnijmy, że na płycie gościnnie udzielili się: Paluch, Cira, Poszwix, Bezczel, Obywatel MC, Brahu, RDW, Małach/Rufuz, Koras, Fu, Juras, Pono, Kuba Knap, Stasiak, Ten Typ Mes, KęKę, Lukasyno, Kali, Ero, Kosi, Ry23, Śliwa, Gandzior, VNM, Kaczor, Oxon, Słoń, Sarius, Pyskaty, Sokół, Pih, O.S.T.R. i Kroolik Underwood. Z kolei 7 października tego roku w Arenie w Poznaniu odbędzie się impreza promująca to wydawnictwo - jako gwiazda wieczoru zagra Fat Joe. Poniżej sprawdzicie video-zapowiedź koncertu nagraną przez rapera.

video
dodano: 2015-05-16 14:35 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 13)

Z okazji sklepowej premiery płyty "Dwie Strony Świata" duet producencki Steel Banging dzieli się ze słuchaczami kolejnym klipem. Obraz powstał do numeru "West Coast", gdzie gościnnie udzielili się RPS, Śliwa i Kroolik Underwood. Video to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-11 17:30 przez: Step Records (komentarze: 0)

Rozbójnik Alibaba ft. Chada, Kroolik Underwood - Zosia

W sieci pojawił się kolejny klip promujący wspólny projekt Rozbójnika Alibaby & Jana Borysewicza pt. "Bal Maturalny". W utworze "Zosia" gościnnie udzielili się Chada i Kroolik Underwood. Za video odpowiedzialna jest ekipa Evil Eye Studio.

video
dodano: 2014-09-17 23:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 11)

RPS/WHR "Back in the Days" feat. Kroolik Underwood & DJ. Danek (OFFICIAL VIDEO)

Prezentujemy trzeci klip promujący najnowszą płytę Peji w kooperacji z ekipą White House Records "Książę aka SLUMILIONER". Obrazek do kawałka "Back in the Days" powstał dzięki zaangażowaniu ekipy 9liter FILMY z Chorzowa. Gościnnie w utworze udzielił się Kroolik Underwood, scratche wyszły spod ręki DJ. Danka. Premiera albumu RPS/WHR 18.10.14. nakładem firmy Fonografika. Poniżej także pełna tracklista krążka wraz z listą gości.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-16 17:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Niepewność to pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Buczera pt. "Emocje". Jest to album zawierający 16 premierowych kawałków. Dla mnie to coś więcej niż tylko album, jest to zapis przeżyć ostatnich trzech lat mego życia, które praktycznie na każdej płaszczyźnie nie były dla mnie łatwe. Jest to najszczerszy album w moim dorobku i opowiada o moim życiu, oraz problemach z którymi musiałem się w tym czasie borykać. Teraz mam się znacznie lepiej, ale album oddaje klimat właśnie tych EMOCJI jakie towarzyszyły mi w tamtym okresie, stąd też taki tytuł - mówi raper. Premiera sklepowa albumu przewidziana jest na 28 listopada 2014r. nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Step Records.

video dnia
dodano: 2014-05-26 20:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

White House Records ft. RPS, Śliwa, Kroolik Underwood - Firewall Kodex 5

Dlaczego: Kolejny klip promujący Kodex 5 a w nim na klasycznym, klimatycznym bicie White House pojawia się poznański tercet - Peja, Śliwa i Kroolik Underwood.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-10 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pionier trójmiejskiej sceny, RDW udostępnił najnowszy klip zrealizowany do utworu „Bez względu na wszystko”, który pochodzi z wydanego nakładem wytwórni RPS Enterteyment albumu „W żyłach rap mam”. To pierwszy krążek z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem". Gościnny udział w singlu wzięli natomiast Peja jako RPS, Kroolik Underwood oraz M-Dot.

video
dodano: 2014-02-17 14:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Vis A Vis" to najnowszy singiel z nadchodzącej płyty Bezczela "Słowo Honoru". Za muzykę w tym utworze odpowiada Marek Kubik, gościnnie refren zaśpiewał Kroolik Underwood. Premiera nowego albumu członka Fabuły już w przyszłym miesiącu.

video
dodano: 2013-12-14 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Kroolik Underwood feat.Zeus FLASH GORDON (scratch DJ.SAB, prod.SoDrumatic)

Kroolik Underwood oraz wytwórnia RPS Enterteyment przedstawia kolejny teledysk promujący wydany w październiku tego roku album ''Punkt G''. Jest to drugie legalne wydawnictwo Underwood'a. Tym razem przedstawiamy wam obraz do kawałka Flash Gordon z gościnnym udziałem Zeusa (Pierwszy Milion) oraz DJ'a SAB. Muzykę wyprodukował SoDrumatic. Teledysk jest dziełem ekipy Blaszany Sad.

video
dodano: 2013-12-04 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kręci Mnie Vinyl 2" to najnowszy, obsadzony przeróżnymi gośćmi mixtape DJ-a Soiny. W piątym klipie możemy usłyszeć kielecko-poznańskie collabo w osobach Kajmana, Kroolika Underwooda oraz Ramzesa. Poniżej video oraz tracklista materiału.

dodano: 2013-11-07 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Do Gwiazd" to trzeci singiel z płyty "Golden Era", który poznański MC Kobra oddaje słuchaczom przedpremierowo do odsłuchu. Utwór został wyprodukowany przez Świerzbę i wsparty wokalnie przez Kroolika Underwood. Premiera płyty Golden Era została zaplanowana na 22 listopada. Album w przedsprzedaży w wersji 3CD znajduje się na http://www.preorder.pl

video
dodano: 2013-10-11 18:00 przez: Iron Media (komentarze: 7)

Dziś swoją premierę ma najnowszy klip Kroolika Underwood. Utwór „Zatańcz ze mną” oraz zrealizowany do niego teledysk mogą być sporym zaskoczeniem dla oczekujących po wydawnictwie sygnowanym marką RPS Enterteyment twardego rapu. Kroolik Underwood serwuje tym razem mocno G-Funkowy, a nawet swingujący utwór… Nazwa płyty „Punkt G” wzięła się od miasta, w którym mieszka Kroolik Underwood, czyli od Gniezna, jak i od G Funku, bo utwory o takiej stylistyce możemy na niej miedzy innymi znaleźć.  Oczywiście nie tylko G Funk znalazł się na krążku. Jak już wiadomo Kroolik lubi eksperymentować, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Album jest drugim legalnym wydawnictwem artysty i jak sam twierdzi jest o wiele bardziej spójny niż poprzedni chociażby dlatego, że wszystkie utwory były nagrane w tym samym okrasie, a nie jak w przypadku „Gentleman flow” na przestrzeni 2 lat. 
Obraz do kawałka „Zatańcz ze mną” na pewno was zaskoczy – deklaruje tajemniczo Kroolik Underwood.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-10-10 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

19 października odbędzie się premiera zapowiadanej płyty związanego z wytwórnią RPS Enterteyment – rapera, producenta i multiinstrumentalisty Kroolika Underwood. Póki co, album „Punkt G” promowany był klipem „Dziki szał” (feat. Kean) oraz singlem „Nie obchodzisz mnie (feat. PeMeR, Sheller). Jutro artysta ujawni kolejny teledysk. Nazwa płyty „Punkt G” wzięła się od miasta, w którym mieszka Kroolik Underwood, czyli od Gniezna, jak i od G Funku, bo utwory o takiej stylistyce możemy na niej miedzy innymi znaleźć.  Oczywiście nie tylko G Funk znalazł się na krążku. Jak już wiadomo Kroolik lubi eksperymentować, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Album jest drugim legalnym wydawnictwem artysty i jak sam twierdzi jest o wiele bardziej spójny niż poprzedni chociażby dlatego, że wszystkie utwory były nagrane w tym samym okrasie, a nie jak w przypadku „Gentleman flow” na przestrzeni 2 lat.

video
dodano: 2013-09-18 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Kroolik Underwood feat. KaeN -''Dziki szał'' (prod. Kroolik Underwood)

Kroolik Underwood oraz RPS Enterteyment przedstawiają pierwszy klip p.t. "Dziki Szał", promujący nadchodzący album ''Punkt G'', który ukaże się już 12 października. W utworze gościnnie udzielił się nietuzinkowy raper z wytwórni Prosto, KaeN. Za obraz odpowiedzialna jest ekipa Blaszany Sad współpracująca z Kroolikiem od początku jego solowej działalności.

video
dodano: 2013-09-10 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Buczer ft. Kroolik Underwood - Can You Feel Me

"Can You Feel Me" to najnowszy singiel promujących solowy album Buczera pt. "uTRAPiony". Gościnnie w nagraniu pojawił się reprezentant RPS Enterteyment - Kroolik Underwood. Za produkcję odpowiada Świerzba. "uTRAPiony" ukaże się na rynku 20 września nakładem opolskiej wytwórni Step Records. Za klip "Can You Feel Me" odpowiada ekipa InSane Films (montaż) oraz Delaflow.com (zdjęcia).

Strony