White House Records

White House Records

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-09-25 15:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa to projekt poświęcony 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę  a zarazem kontynuacja akcji z udziałem Eldo i Czarnego HIFI.

Ruszyła właśnie podwójna rejestracja na warsztaty w Poznaniu i Warszawie pod okiem legend i ikon polskiego rapu i scen z obu miast. W Poznaniu dowodzenie przejmie Peja (świętujący 25 lat twórczości), a w Warszawie formacja Hemp Gru, powracająca z nowym albumem z okazji 20-lecia istnienia – poprowadzą oni warsztaty rapowe, zwieńczone wspólnymi utworami z uczestnikami nagranymi na bitach Magiery z White House Records (Poznań) oraz Szweda SWD (Warszawa), którzy z kolei odpowiadają za warsztaty produkcji muzycznej. Do obu numerów powstaną profesjonalne teledyski. Warsztaty projektowania graficznego tradycyjnie odbędą się pod dowództwem Forina.
video
dodano: 2018-06-11 21:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

White House Records przy współpracy z UrbanRecTv przedstawia drugi klip promujący projekt White House Connection: PlanBe - Wszystko jedno / donGURALesko - Więcej. Premiera płyty 22 czerwca.

video
dodano: 2018-06-09 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Pora na drugi Cypher i szalony mix styli - na brudnym klasycznym bicie od Magiery z White House Records pojawili się Frosti Rege, Fejz i Zero!

video
dodano: 2018-05-17 22:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

White House Records przy współpracy z UrbanRecTv przedstawia pierwszy klip promujący projekt White House Connection, "Szpaku - BOBO / Kali - Dziady". Premiera płyty przewidziana jest na 22 czerwca.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-05-14 20:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Seria "Kodexów" to jedna z najlepszych rzeczy jakie przytrafiły się polskiemu rapowi pod względem płyt producenckich - zgodnie z zapowiedziami Magiera i L.A. zamknęli Kodexy po części 5, jednak nie oznacza to końca ich muzycznych działań. Najnowszy projekt White House trafi do nas jeszcze przed wakacjami!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-15 17:54 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Teledysk do utworu "Modern Talking" na klasycznym bicie produkcji White House to zapowiedź nowego albumu donGURALesko pod tytułem "Dom Otwartych Drzwi". Start preorderu krążka już wkrótce na www.donguralesko.pl. Utwór "Modern Talking" traktuje o aktualnej kondycji społeczeństwa i debaty publicznej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2015-01-14 19:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dopiero co napisaliśmy Wam o Złotej Płycie KęKę, ale to nie wszystko - rok rozpoczął się naprawdę hucznie. Złoto do kolekcji dołączyli także Trzeci Wymiar, White House Records, Kali/Gibbs, Ganja Mafia oraz - o czym pisaliśmy już wcześniej - Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz i ZBUKU!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-09 20:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Stworzony wspólnie z 9LiterFilmy teledysk do numeru "Nie oglądam się" to już szóste video promujące album "Książe aka. Slumilioner".

dodano: 2015-01-02 16:00 przez: Artur Rychlik (komentarze: 11)

Wczoraj przedstawiłem Wam jak wyglądała lista najpopularniejszych polskich teledysków rapowych w roku 2014... Dziś czas na Olis. Tutaj rekordy już nie były bite... chociaż są też wyjątki. Aż 79 płyt zostało minimum raz odnotowanych na liście – to osiągnięcie zostało poprawione. Dla porównania w 2013 roku na Olisie znalazło się miejsce dla  66 produkcji a w 2012 dla 55...

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-01 20:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Druga część utworu "Trudny dzieciak" była nie lada wyzwaniem dla Rycha, dlatego w klipie pojawia się również dawny Trudny dzieciak - roboczo ochrzczony na planie tym "złym dzieciakiem". Wierzymy, że kawałek tak jak i klip sprostał legendzie sprzed lat a przede wszystkim oczekiwaniom słuchaczy. Ten scenariusz napisało życie - dziś mamy szansę poznać epilog tej historii" - czytamy w opisie. Sprawdźcie video do "Trudnego dzieciaka 2" i czekajcie na nasz wywiad z Peją przeprowadzony zaraz po premierze albumu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-10-18 20:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Kolejny solowy krążek Rycha Peji powstał przy pełnym wsparciu producenckim wrocławskiego duetu White House. Album „Ksiażę aka. SLUMILIONER” to 19 premierowych utworów nagranych między styczniem a wrześniem 2014 r. w podpoznańskim La Bomba Studio. Materiał właśnie dziś trafia do sklepów a my otrzymujemy odsłuch całości.

video dnia
dodano: 2014-10-18 20:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

RPS/WHR "Defekt Mózgu" (OFFICIAL VIDEO)

Dlaczego: "Książę aka. Slumilioner" czyli efekt kooperacji Peji z White House Records trafił dziś do sklepów a my otrzymujemy kolejny klip promujący ten materiał.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-10-02 23:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kultowy album Poeci (prod. White House , 2009) powraca w wersji dwupłytowej. Na reedycji znajdziemy trzy bonusowe tracki oraz wersje instrumentalne utworów. Jak z interpretacją tekstów polskich poetów poradzili sobie Tau, Ńemy i Novika? Sprawdzicie kupując płytę już dziś w preorderze w sklepie www.hustla.pl. W sprzedaży sklepowej pojawi się w dniu 21 października.
 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-01 19:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny teledysk do płyty Kodex 5 Elements autorstwa duetu producentów L.A. & Magiera, czyli White House Records. Tym razem jest to obraz do utworu “Wierny”, w którym uslyszymy I zobaczymy reprezentanta BOR Records, czyli Palucha. Teledysk został zrealizowany we Frankfurcie przez ekipę Dirt Video.

Strony