Pokój Z Widokiem Na Wojnę

Pokój Z Widokiem Na Wojnę

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-22 20:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pokój z Widokiem na Wojnę feat. Sokół i Marysia Starosta - Religia

"Pamiętacie utwór "Religia" zespołu Pokój Z Widokiem Na Wojnę (album "Grawitacja") z gościnnym udziałem Sokół i Marysia Starosta? Około 4 lat temu został do niego nakręcony teledysk, który leżał niezmontowany na dyskach komputerów, a jego premiera z różnych przyczyn stała pod znakiem zapytania. Teraz, po wielu perturbacjach i obsuwach możemy go pokazać!" - pisze Prosto Label.

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

kategorie:
dodano: 2014-06-22 18:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pokoju Z Widokiem Na Wojnę zatytułowanego "Grawitacja". Warstwą muzyczną płyty zajął się w całości Pereł. Gościnnie na płycie usłyszymy: Sokoła i Marysię Starostę, ZIP Skład, Włodiego, Vienia, Erosa i Kosiego. Za skrecze na albumie odpowiedzialni są: Deszczu Strugi, Def, Kebs i DJ B. Za całokształt nowej płyty Pokoju z Widokiem na Wojnę odpowiada Koras - Juras udziela się w czterech utworach. Pierwszym singlem promującym album jest klip "Media". Płyta dostępna na prosto.pl oraz w sklepach muzycznych w całej Polsce.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-06-16 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

9 czerwca miała miejsce premiera trzeciego albumu Pokoju Z Widokiem Na Wojnę zatytułowanego "Grawitacja". Warstwą muzyczną płyty zajął się w całości Pereł. Gościnnie na płycie usłyszymy: Sokoła i Marysię Starostę, ZIP Skład, Włodiego, Vienia, Erosa i Kosiego. Za skrecze na albumie odpowiedzialni są: Deszczu Strugi, Def, Kebs i DJ B. Za całokształt nowej płyty Pokoju z Widokiem na Wojnę odpowiada Koras - Juras udziela się w czterech utworach. Pierwszym singlem promującym album jest klip "Media". Płyta dostępna na prosto.pl oraz w sklepach muzycznych w całej Polsce.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-05-29 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Znamy już tracklistę i gości z nadchodzącego albumu Pokoju Z Widokiem Na Wojnę zatytułowanego "Grawitacja". Tak jak na poprzednich dwóch płytach pod względem ilości zwrotek prym wiódł Juras, tak tym razem za całościowy kształt płyty odpowiada Koras, zaś Juras udzielił się jedynie w czterech utworach. Za wszystkie bity na "Grawitacji" odpowiada Pereł, gościnnie na płycie usłyszymy Sokoła z Marysią Starostą, ZIP Skład, Włodiego, Vienia, Kosiego i Erosa. Preorder dostępny w internetowym sklepie Prosto.

video
dodano: 2014-05-22 17:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Media" to pierwszy utwór, który promuje zbliżającą się wielkimi krokami premierę nowego albumu "Grawitacja". Tym razem, wiodącą rolę w projekcie odgrywa Koras (Zip-Skład, Zipera). Klip "Media" w dosadny sposób obrazuje rolę mediów w naszym życiu. Surowy obraz jest zasługą ekipy ĆMA. Produkcją utworu zajął się Pereł. Premiera albumu Pokój z Widokiem na Wojnę - "Grawitacja" już 9 czerwca.

kategorie:
dodano: 2014-05-17 17:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Poznaliśmy datę premiery nowego albumu Pokoju z Widokiem Na Wojnę. Płyta zatytułowana "Grawitacja" ukaże się 9 czerwca nakładem Prosto Label. Tym razem za większość płyty będzie odpowiedzialny Koras. Juras wystąpi w kilku nagraniach. Na zdjęciu okładka poprzedniej płyty PZWNW.

Tracklista:

na razie nieznana

kategorie:
dodano: 2014-05-14 14:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już 31 maja w Redzie odbędzie się trzecia edycja festiwalu DRAP RAP HH FEST. Swoją obecność na festiwalowej scenie w tym roku potwierdzili tacy artyści jak: WALDEMAR KASTA, PMM, POLSKA WERSJA, POKÓJ Z WIDOKIEM NA WOJNĘ czy ZELO PTP. Impreza startuje o godzinie 17:00 - wstęp jest bezpłatny.
Odbywać się to będzie na boisku piaskowym przy MOSIR (przy stadionie).

video
dodano: 2013-02-19 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pokoj z Widokiem na Wojne - To jest moj czas

Dlaczego: "Droga Wojownika" to świetny materiał z nurtu świadomego i dojrzałego ulicznego rapu i płyta pełna mądrych, celnych numerów, ukazująca duży progres jej autora. Juras przeszedł wiele, dzięki zaparciu wyszedł na swoje... i teraz z pewnością ma swój czas. "Moja Pierwsza Dziewczyna" osiągnęła już 4 miliony odsłon a my otrzymujemy kolejne video, opisujące ową życiową drogę.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-11-20 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)
"2010", czyli pierwszy projekt Pokoju Z Widokiem Na Wojnę udowadniało konsekwentny progres Jurasa i przypominało jednego z mniej aktywnych, ale bynajmniej nie niewartych uwagi członków ZIP Składu - Korasa, będąc zarazem ciekawą pozycją z nurtu refleksyjnego ulicznego rapu.

"Droga Wojownika" to teoretycznie kontynuacja, ale praktycznie materiał zdominowany przez Jurasa i będący w większości jego solowym popisem (Koras pojawia się w dwóch numerach). Świetny singiel "Moja pierwsza dziewczyna" zaostrzył apetyty i podkręcił oczekiwania. Jak całość wypada w porównaniu do poprzednika?

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2011-05-26 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
W sobotę fani futbolu z całego świata gromadzić się będą przy londyńskim Wembley, gdzie w finale tegorocznej Champions League spotkają się Manchester United z Barceloną. Jeśli będziecie tam też wy a po meczu będziecie chcieli udać się na solidny rapowy melanż to warto wpaść do położonej niedaleko stadionu Restauracji Pyza.

Zagrają tam bowiem Pono, Pokój Z Widokiem Na Wojnę, DJ Morowy oraz Subtelny Bezczel i BWA Squad. Zobaczycie też WJDN'a, który w Anglii mieszka na stałe.