Waldemar Kasta

Waldemar Kasta

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-05-23 15:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)
waldemar kasta

O pożegnalnym albumie Waldemara Kasty mówiło się już dawno temu, potem temat jednak trochę ucichł. 

video
dodano: 2022-11-17 19:42 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Zgodnie z zapowiedziami w wywiadach, Kasta odkrywa kolejną muzyczną kartę i gościa z nadchodzącego albumu. Tym razem do współpracy zaprosił jednego z czołowych raperów młodego pokolenia – Kabe. Efektem współpracy jest ekspresyjny singiel „Bankroll”.

video
dodano: 2022-10-15 18:00 przez: Michael Moch (komentarze: 2)

Na kanale StoproRap premierę miał najnowszy singiel promujący Mixtape 8 od DJ Decksa. W utworze gościnnie udzielili się: Waldemar Kasta, KęKę, Pyskaty (dawno niesłyszany, Kabe, Hinol (Polska Wersja), Ero (JWP) oraz VNM. Gdyby tego było mało na sam koniec nawinął… DJ Decks!

dodano: 2022-09-29 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dzień przed galą Popkillery 2022 Waldemar Kasta pojawił się w specjalnym odcinku Hejt Parku u Krzysztofa Stanowskiego - rozmowa przebiegała wyjątkowo płynnie i ciekawie, cieszyła się też sporym zainteresowaniem internautów, bo obejrzało ją ponad 500 000 osób. Jeśli Wam też podobało się połączenie Kanał Sportowy x Kasta to... będziecie mogli oglądać je regularnie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-08-18 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wczoraj minęło 20 lat od premiery "Kastanietów", klasycznego debiutu K.A.S.T.A. Squadu - w tym roku na gali Popkillery uczciliśmy tę rocznicę specjalnym tributem, w którym "Wrocławską Premierę" zagrali Sitek i Miły ATZ. A swój rocznicowy smaczek przygotował też sam Waldemar Kasta...

dodano: 2022-04-29 20:11 przez: Jan Stokowski (komentarze: 7)

Waldemar Kasta powraca i publikuje jeden z najbardziej zaskakujących utworów w swoim dorobku. Piosenka wykonana w duecie z Sariusem, zapowiada nowy album Kasty, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. „Delirka” wbrew pozorom nie mówi o uzależnieniu, a miłosnej historii dopełnionej filmowym klipem w reżyserii Macieja Kawulskiego.

kategorie: Popkillery
dodano: 2022-04-24 22:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Rok temu prowadzili wspólnie część gali, w tym roku poprowadzą całość. Gospodarzami wtorkowej ceremonii Popkillerów będą Waldemar Wall-E Kasta i WdoWA!

Transmisja rusza już o 19:00 na kanale PopkillerTV, wcześniej widzimy się o 17:45 w studiu galowym w Kanale Sportowym, które poprowadzą AdMa i Krzysztof Stanowski

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-14 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Serwisy streamingowe zdominowane są głównie przez młodych artystów, jednak także legendy polskiego rapu potrafią zebrać tam spore grono odbiorców. Zaskakujące nawet dla nich samych.

dodano: 2021-12-13 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

donGURALesko i Waldemar Kasta ostatni album w duecie, czyli “Kastatomy”, wydali w 2003 roku. Rok wcześniej wyszła płyta “Kastaniety”. Przez ostatnie lata kilkukrotnie wypuszczali wspólne numery. “Antyhit” to jednak to pierwszy od dawna utwór wydany pod szyldem K.A.S.T.A Squad, do tego na bicie Matheo.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-03 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Album-pomost łączący Waldemara Kastę i młodych artystów zapowiadany był już jakiś czas temu - jak się okazuje wrocławski raper jest już na finiszu prac i wszystko w tym momencie rozbija się głównie o kwestie formalne.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-10-20 14:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Wrocławska Premiera" była potężnym uderzeniem prezentującym Polsce K.A.S.T.A. Skład, a połączenie brudnych bitów White House z chropowatym wokalem Wall-E'go robiło piorunujące wrażenie. Jaki był początek tej współpracy?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-09 18:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Dziś w nocy Szpaku opublikował singiel "Hałas", w którym odnosi się do dyskusji po Popkillerach oraz reakcji innych raperów na jego ostry wpis w trakcie gali. Na utwór zareagował Waldemar Kasta, publikując 10-minutowy film, w którym spokojnie lecz stanowczo skomentował singiel i zastanawiał się czy ma go odbierać jako diss. Po chwili usunął video, informując, że Szpaku właśnie do niego zadzwonił i sytuacja wygląda na zażegnaną.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-05 08:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 2)

Historia pokazuje, że zapowiedź końca muzycznej kariery rapera oznacza często co najwyżej nieco dłuższą niż standardowa przerwę wydawniczą i prędzej czy później powrót na scenę się materializuje.

dodano: 2020-07-15 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Kiedy pierwszy raz usłyszałem KASTA SQUAD i utwory jak Peryferie, Wrocławska Premiera czy Wychylylybymy nie mogłem uwierzyć że można przenieść to w taki sposób na nasz kraj. Naturalny luz, styl jak z NY, kozackie flow, bandany i całe to g***o „It Hit Different” to były czasy kiedy do Clinic bazar nie jeździło się po ciuchy, a żeby spotkać Wall-E. Gdyby wtedy ktoś powiedział mi, że za kilka lat będę robił numery z donGURALesko i Waldemarem Kastą nie dałbym wiary. Następny klip jest dla mnie mega ważnym kawałkiem i wierze, że to rozj**ie" - opowiadał kilka dni temu Sitek. Teraz dostajemy efekt tego zderzenia pokoleń!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-06-29 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Od dawna czekamy na dłuższy rapowy projekt ze strony Waldemara Kasty, legendy wrocławskiej sceny a ostatnio m.in. prowadzącego galę Popkillery. Jak się okazuje - Wall-E po przerwie zaczął prace nad nowym projektem!

Strony