Kasta

Kasta

video
dodano: 2020-10-16 14:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"2.0" to drugi singiel z nadchodzącego krążka Kabe, "MOWGLI", który wydany będzie nakładem QueQuality. Gościnnie słyszymy w nim zwrotkę wrocławskiej legendy, Kasty. Za produkcję numeru, jak i całego albumu odpowiada Opiat.

Tagi:
video
dodano: 2019-12-05 19:14 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Jak zostałem gangsterem" to film Macieja Kawulskiego, w którym będziemy mieli okazję zobaczyć Waldemara Kastę i Winiego. Ten pierwszy, wraz z Tymkiem nagrał wspólny kawałek promujący film o tym samym tytule. Produkcją utworu zajął się Matheo.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-10 10:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Cztery Korony" to singiel nagrany w kooperacji Paluch, Białas, Żabson, Sitek, Kasta (prod. Matheo). Utwór zapowiada 39 galę Konfrontacji Sztuk Walki "Colosseum", która odbędzie się 27 maja na stadionie narodowym. Za produkcję muzyki do utworu odpowiada Matheo.

video
dodano: 2015-02-10 21:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Przedstawiamy dokument KASTA & EABS, który powstał podczas 6 edycji wrocławskiego Festiwalu WroSound 2014. Ciepłe brzmienie Electro-Acoustic Beat Sessions połączyło się z charyzmatycznym głosem Waldemara KASTY - legendy wrocławskiej sceny muzycznej. Zgromadzona publiczność była światkiem eksplozji emocji. Muzycy odświeżyli klasyczne numery z repertuaru KASTY, takie jak: "Musisz", "Peryferie", "Po co" czy też "Wychylylybymy"...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-26 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Nowe Pokolenie 14/44" to wyjątkowy projekt autorstwa Mateusza Schmidta "Matheo" oraz Grzecha Piotrowskiego, a w nim wyjątkowi artyści w przejmującej muzycznej opowieści o dniu codziennym mieszkańców Walczącej Warszawy. To opowieść, która zamienia się w dialog pokoleń 14/44 - oryginalne wiersze młodych twórców czasu Walczącej Stolicy zaśpiewane z niezwykłym wyczuciem rzeczywistości minionych dni w połączeniu z historią opowiedzianą przez raperów językiem dzisiejszej ulicy. O.S.T.R., LUKASYNO, BORIXON, WALDEMAR KASTA, SOBOTA, TADEK, PROCEENTE, KĘKĘ oraz Anna Karwan, Joanna Kulig, Joanna Lewandowska, Kari Amirian, Monika Kuczera, Marta Zalewska, Mateusz Krautwurst, Sławek Uniatowski to artyści, którzy uwierzyli, że słowem i muzyką można połączyć, na pierwszy rzut oka, odległe od siebie czasy. Premiera albumu 3 października.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-07-08 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)


Na ostatniego płycie Waldemara Kasty gościnnie pojawił się cały Trzeci Wymiar. Nullo rapuje w numerze "Ból" do którego właśnie powstał teledysk, który możecie obejrzeć sobie wyżej. We wszystkich informacjach dotyczących tej produkcji znajdziemy dodatek "part 1", a na końcu pojawia się "C.D.N.". Czyżby jakaś szersza akcja całego 3WKasta?