Gural

Gural

video
dodano: 2021-04-04 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do sieci trafił ostatnio drugi singiel z nadchodzącego solo donGURALesko “Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu”. "Memy" to numer na bicie Magiery, który traktuje o ludzkiej ignorancji i lenistwie w dobie internetu i mediów społecznościowych.

Tagi:
dodano: 2021-02-23 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Niedawno informowaliśmy was o specjalnych koncertach online, które organizuje platforma Streamder. Teraz przyszkowaliśmy dla was konkurs, dzięki któremu macie szansę wygrać bilety na wybrane wydarzenie.

video
dodano: 2020-11-13 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

"Pipa, Lampa, Oranżada" to kolejny singiel z "VRONÓW I PRO-TONÓW", jednak będzie zapewne jednym z najbardziej wyróżniających się ze względu na obecność gościnki Kasty. Legendarny duet przypomina w braggowym numerze o oldschoolowym klimacie znanym z KASTA Squad, a sam numer został opatrzony świetnym, bujającym bitem Matheo.

Tagi:
video
dodano: 2019-03-15 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

DGE x Matheo x Shellerini - Spitfire [MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL]

Klip do numeru "Spitfire" promuje najnowsze wydawnictwo Gurala i Matheo "Miłość, szmaragd i krokodyl", którego premiera już 1 kwietnia. 

video
dodano: 2019-03-10 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

MANSA MUSA - DGE wersja - STAMINA

Solowa wersja numeru, który zwiastuje projekt Donatana i Roberta Lewandowskiego - DON & RL9 STAMINA.

video
dodano: 2015-04-04 20:12 przez: Maciej Sulima (komentarze: 17)

Na tę kooperację słuchacze czekali bardzo długo. I doczekali się, bowiem otrzymujemy "Magazynek". Na minimalistycznie brzmiącym bicie od Tasty Beatz swoje linijki położyli Gural i Kaczor. Dołóżmy do tego klimatyczny klip i otrzymujemy świetny track. Obraz znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2013-05-28 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Myślę, że wielu słuchaczy, którym twórczość Kajmana nie jest obca, zgodzi się ze mną, że po wzięciu udziału w trasie koncertowej Stoprocent Tour 2007, fejm kielczanina wystrzelił w górę. Nie mogło być inaczej, gdy za kompanów w podróży ma się Peję, Kaczora, Gurala, Piha, Borixona i Sobotę, słowem godnych reprezentantów śmietanki polskiego rapu. Idealną promocją tak bogatej trasy koncertowej była publikacja klipu, gdzie każdy z wyżej wymienionych artystów pokusił się o konkretną szesnastkę, zobrazowaną pomysłowymi ujęciami. Przyjrzyjmy się jednak bliżej, jak wypadł na tle kolegów nasz popkillerowy Artysta Tygodnia. 

dodano: 2012-11-15 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

donGURALesko - Mogliśmy Wszystko feat. The Returners

donGURALesko ft. The Returners "Mogliśmy Wszystko" (2012)

Dlaczego: Po kapitalnym teledysku do numeru "Defto" Jamala, grupa Głęboki Off wzięła na warsztat singiel z nadchdzącego albumu Gurala. Efekt jak nietrudno było się spodziewać jest świetny, ma olbrzymi rozmach, treść i przede wszystkim emocje. Ostatnio co się nie pojawi na Dziadzior TV to zaraz ma odsłon w milionach. Nie sądzę, żeby tym razem było inaczej. Więcej takich klipów poproszę.

 

video
dodano: 2012-09-24 20:02 przez: Damian Noga (komentarze: 14)

Donatan RÓWNONOC "Słowiańska krew" Gural, Sheller, Kaczor, Ry23, Rafi

Mamy teledysk do "Słowiańskiej krwi", na który tak długo czekaliśmy. Etyka pracy Donatana jest godna podziwu; genialna muzyka, świetna okładka i strona wizualna teledysków. Liryczną esencję płyty stanowi mieszanka całkiem celnie dobranych graczy. Tutaj gościnnie Gural, Kaczor, Sheller, Ry23 i Rafi. "Równonoc" dostępna już w preorderze na UrbanCity.