PlanBe

PlanBe

video
dodano: 2018-06-11 21:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

White House Records przy współpracy z UrbanRecTv przedstawia drugi klip promujący projekt White House Connection: PlanBe - Wszystko jedno / donGURALesko - Więcej. Premiera płyty 22 czerwca.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-03-04 16:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W piątek w rzeszowskim klubie Lukr na scenie zaprezentowała się dwójka ubiegłorocznych Młodych Wilków - Bedoes i PlanBe. Sprawdźcie fotorelację z tego wieczoru przygotowaną przez Vandal Familia.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-15 21:12 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"FREESTYLE" to, jak mówi PlanBe, luźny kawałek nagrany w przerwie od płyty, do którego zrealizowano równie luźny klip. Za bit odpowiada Raven, natomiast za mix i master Grrracz.

Tagi:
video
dodano: 2018-01-21 20:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dlaczego droga do celu może być lepsza i ciekawsza niż jego osiągnięcie? Kiedy osiąga się sukces? Dlaczego ciężko długo się nim cieszyć? Sprawdźcie co do powiedzenia w tym temacie mieli nam Bedoes, PlanBe czy ReTo!

Tagi:
video
dodano: 2018-01-20 15:05 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

W ostatnią niedzielę opublikowaliśmy zapis video fragmentu niedawnej Rap Sesji w Radiu Kampus, gdzie sympatyczny nowojorski MC wizytujący Warszawę rzucił spontaniczny freestyle na bicie Deemza z kawałka Quebonafide i Klaudii Szafrańskiej "Candy". Patrząc na świetne przyjęcie tamtego freestyle'u pomyśleliśmy, że szkoda byłoby nie pokazać też, jak izzeYe zaprezentował się na nietypowym pod wolny styl bicie z innego z ubiegłorocznych hitów - numeru Deemza, Bedoesa i PlanBe "Eldorado". Sprawdzajcie jak wyszło!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-08 18:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Gdy rozmawialiśmy z Planem w Rentgenie przy okazji Młodych Wilków to wspominał, że jego tripem marzeń jest zobaczenie Toronto - minęło kilka miesięcy i poleciał tam z Quebo, by stworzyć hitowy singiel "Kawa i Xanax". Sprawdźcie jak PlanBe wspomina ten wypad za Ocean...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-28 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Joetown" to miasto, do którego zabiera nas wyobraźnia Młodszego Joe w czasie podróży po 9 utworach znajdujących się na jego albumie o tym samym tytule. Za produkcje większości numerów odpowiada zarówno raper jak i znany szerszej publiczności producent ka-meal. 19-letniego rapera oraz producenta wspierają na krążku Deys oraz PlanBe. Pierwszy album Młodszego Joe, znanego także jako Apriljoke, ukaże się na rynku 29 grudnia nakładem QueQuality. Album promują single do utworów "Joetown" oraz "Sukces".

video
dodano: 2017-11-06 22:18 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

PlanBe serwuje kolejny klip promujący jego album "Insomnia". Obrazek powstał do numeru "Wyrwać się". Za produkcję odpowiada Faded Dollars.

video
dodano: 2017-10-25 22:32 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny klip promujący debiutancką płytę PlanBe pt. "Insomnia". Za produkcję odpowiada Cian P, a realizacją teledysku do numeru zajęła się ekipa kriskej films.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-25 12:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się numer Young Lungsa, na którym gościnnie udzielił się PlanBe. Za produkcję odpowiada Cian P.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Eldorado" to niespodziewane collabo Bedoesa i PlanBe. Dwójka Młodych Wilków przygotowała murowany przebój na bicie Deemza.

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-07 17:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się odsłuch płyty tegorocznego Młodego Wilka.

Na "Insomnii" możemy usłyszeć gościnne zwrotki ReTo oraz Sztossa. Za produkcję odpowiadają m.in. Lanek, Jacon, Got Barss i Apriljoke. Premiera albumu miała miejsce 15 września. "Insomnia" to album, który łączy w sobie wysokiej jakości rap z z lekkimi, marzycielskimi brzmieniami. Dzięki swojej różnorodności, płyta z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-09-21 23:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Insomnia to album, który łączy w sobie wysokiej jakości rap z z lekkimi, marzycielskimi brzmieniami. Pierwsze legalne wydawnictwo PlanBe odsłania zarówno ciemną jak i jasną stronę nocnych przemyśleń artysty,okraszonych nostalgicznymi wspomnieniami przeszłości, rozmyśleniami o przyszłości i surowej analizy teraźniejszości. Dzięki swojej różnorodności, płyta z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 19:30 przez: SB Maffija (komentarze: 0)

SB Maffija Label prezentuje audio pierwszego utworu z POLON Deluxe - dodatkowego krążka, który został dołączony do preorderowego wydania albumu BIAŁAS & LANKA. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów duetu Solar/Białas oraz sympatyków collabo PlanaBe i Lanka.

W "Znam cię" pojawiła się cała czwórka, a efekt ich współpracy to prawdopodobnie najbardziej taneczny ze wszystkich numerów, które znalazły się na zawierającym trzy kompakty wydaniu POLONu.

video
dodano: 2017-09-13 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ostatnie półrocze to dla PlanaBe przełomowy okres - nabrał wiatru w żagle, wykręcił ogromny hype a teraz atakuje debiutanckim albumem "Insomnia". Z reprezentantem QueQuality porozmawialiśmy o szalonych miesiącach po Młodych Wilkach, wyprawie marzeń z Quebonafide do Nowego Jorku i Toronto, o sukcesie "Hollywood$" czy wreszcie o tym, czego spodziewać się po ukazującym się w piątek legalnym debiucie.

Strony