PlanBe

PlanBe

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-10 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

PlanBe wydał w kwietniu wspólny album z Sir Michem. "Blue Moon" to materiał, który sam PlanBe określa jako swoją „drugą pełnię". Ma to odniesienie do jakości jaką prezentuje na tym krążku ale i do nocnego klimatu, w którym Plan od zawsze czuł się najlepiej i który towarzyszył mu na debiutanckiej "Insomnii". Przy okazji gali Popkillerów porozmawiał krótko z Yurkoskym na naszej ściance, opowiadając mu m.in. o swoich muzycznych planach, zmianie w podejściu, ale także o swoich typach.

Tagi:
dodano: 2024-05-03 17:07 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W trakcie tegorocznej gali Popkillerów rozmowy realizował dla nas duet Ola Buczyńska x Yurkosky - mamy dla Was ponad 20 wywiadów ze ścianki, w sumie trwających aż 90 minut! Posłuchajcie co ciekawego mieli do powiedzenia goście z różnych stron sceny.

współpraca płatna
dodano: 2024-04-12 18:01 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Dziś otrzymaliśmy nowy krążek od duetu PlanBe x Sir Mich. "Blue Moon" to album, który sam PlanBe określa jako swoją „drugą pełnię". Ma to odniesienie do jakości jaką prezentuje na tym krążku ale i do nocnego klimatu, w którym Plan od zawsze czuł się najlepiej i który towarzyszył mu na debiutanckiej "Insomnii".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2024-04-12 11:33 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

"BLUE MOON" to album, który sam PlanBe określa jako swoją „drugą pełnię". Ma to odniesienie do jakości jaką prezentuje na tym krążku ale i do nocnego klimatu, w którym Plan od zawsze czuł się najlepiej i który towarzyszył mu już od wydania swojego debiutu - „Insomnii". Swoją drogą - na BLUE MOON wyraźnie słychać inspirację jego debiutanckim materiałem, wzbogaconą o nowe flow, szczere teksty i zebrane przez lata doświadczenie. Materiał produkcyjnie spina klamrą Sir Mich, co jest równoznaczne z gwarancją dopracowanego brzmienia, spójności i poziomu, jaki zdecydowanie prezentuje ten krążek.

dodano: 2024-03-03 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Za nami kolejny intensywny tydzień premier. Dostaliśmy sporo płyt - głównie podziemnych, ale też kooperację O.S.T.R.'a z jego młodymi podopiecznymi. W singlach też działo się dużo - nowe numery wydali m.in. Sarius, Małach/Rufuz, Tau feat. Medium, Kinny Zimmer, Waima czy PlanBe a słuchaczy undergroundu ucieszy nowy kolektyw z udziałem m.in. Miłego ATZ i Barto Katta.

współpraca płatna
dodano: 2024-02-29 18:37 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po kilku miesiącach przerwy PlanBe wraca z nowym singlem i od razu zapowiada nowy album. Od dzisiaj na youtube i w serwisach streamingowych dostępny jest utwór ‘Blow Up!’, który zwiastuje album ‘BLUE MOON’. Video, wyreżyserowane przez Borysa Bernackiego, dostępne jest poniżej.

Tagi:
kategorie: Polska, Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-28 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Dzisiaj ostatnia niedziela stycznia, a to oznacza 32. finał WOŚP. Tak samo jak w poprzednich latach do pomocy włączyli się polscy raperzy.

video
dodano: 2023-09-22 15:47 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Z ciężkim sercem trzeba to przyznać, ale nie ma co ukrywać – lato się kończy. A co za tym idzie przyszedł czas podsumowań i wspominek, a także wyczekiwania do następnych letnich dni. Właśnie na tę okazję PlanBe oraz Sir Mich postanowili przygotować coś specjalnego. „Lato Się Kończy” to singiel, który oficjalnie kończy lato i wprowadza powoli w klimat jesiennej nostalgii i melancholii.

Muzycznie Planek nawiązuje do swoich starych numerów i wyraźnie w nowym singlu czuć ducha jego pierwszego albumu „Insomnia”, co z pewnością spodoba się jego fanom, którzy właśnie na takie utwory czekają najbardziej.

Tagi:
video
dodano: 2023-06-10 17:52 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Za oknem już gorąco i nadchodzi lato, a wszyscy doskonale wiemy, co to oznacza w muzyce. Czas letniaczków, lekkich wakacyjnych numerów. Niezobowiązujący muzyczny klimat udziela się wszystkim. Ale czy na pewno? PlanBe w duecie z Sir Michem udowadniają, że lato może być idealnym czasem, żeby w housowy wakacyjny numer wpleść mocną nutę nostalgii, a nawet mocno melancholijny tekst.

Tagi:
dodano: 2023-02-10 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Chyba wszyscy pamiętamy takie hity jak jak "Kolor", "Hollywood$" czy "Cola", które sprawiły że Planek stał się jednym z najbardziej popularnych raperów swojego pokolenia. Ostatni czas to dla Planka okres kreatywnych eksperymentów, które w 2022 roku zaowocowały ciepło przyjętym albumem „Flamingo” stworzonym przy współudziale Sir Micha. Po tak słonecznej i funkowej płycie, PlanBe przygotował na 2023 rok coś specjalnego i postanowił nawiązać do brzmienia, dzięki któremu lata temu znalazł się na ustach całej polskiej rap sceny.

Tagi:
video
dodano: 2022-07-07 15:09 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Na dzień przed premierą albumu PlanBe & Sir Mich ‘Flamingo’ artyści przygotowali kolejny, siódmy już teledysk, promujący to wydawnictwo. Tym razem zobrazowany został utwór ‘LA’, a video powstało w czerwcu tego roku w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia do obrazka realizowane były w tytułowym Los Angeles, ale także w Pasadenie oraz La Canada Flintridge w stanie Kalifornia.

video
dodano: 2022-06-05 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Złe autorytety" to piąty singiel zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami album duetu PlanBe & Sir Mich "Flamingo". Gościnnie dograł się Wac Toja. Preorder jest cały czas możliwy do zamówienia.

dodano: 2022-05-12 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Współpraca duetu PlanBe & Sir Mich wreszcie owocuje albumem, już 24 czerwca światło dzienne ujrzy krążek o tytule „Flamingo”. Od dzisiaj we wszystkich serwisach streamingowych dostępny jest najnowszy, czwarty już, singiel zapowiadający ten projekt: „Kuloodporny”. Nowy utwór zaskakuje formą, a PlanBe pokazuje w nim swoje możliwości wokalne.

Tagi:
video
dodano: 2022-01-22 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

PlanBe i Sir Mich wspólnie po raz trzeci! „Bling Bling” to kolejny zwiastun wspólnego albumu obu artystów, który ukaże się wkrótce nakładem Warner Music Poland. O zbliżającym materiale wiemy coraz więcej, ale z informacji docierających od Planka można wywnioskować, że wiele czeka jeszcze na odkrycie.

Tagi:
video
dodano: 2021-11-03 14:06 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Po kilkumiesięcznej wydawniczej przerwie PlanBe coraz bardziej się rozkręca. Niespełna miesiąc temu ukazał się pierwszy singiel z nowego projektu, szykowanego wspólnie z Sir Michem.

Tagi:

Strony