Planet ANM

Planet ANM

dodano: 2020-01-30 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Anatom nie zwalnia tempa i po mocnym otwarciu roku numerem "Diament" serwuje duet z Planetem ANM. Obaj raperzy wypowiedzieli się na swój temat w bardzo ciepły sposób, a efekt ich wspólnej pracy to mocna życiówka.

kategorie:
dodano: 2017-10-02 11:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Flashback" to pierwszy album Planeta ANM, który wyłamuje się ze schematu dotychczasowej "galaktycznej" symboliki. Jak zresztą mówi sam Planet: "Nie zabiorę Cię w kosmos, nie będę namawiał abyś oderwał się od matki Ziemi i złapał wraz ze mną ogon komety. Posłuchaj co mam Ci do przekazania o mnie ...".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-09-12 12:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

8 września swą premierę miał 3 album Planeta ANM, pt. "Flashback". Z tej okazji wytwórnia artysty - Aptaun Records - udostępniła darmowy odsłuch albumu na swoim kanale AptaunTV na YouTube. Jest to pierwszy album rapera, który wyłamuje się ze schematu dotychczasowej "galaktycznej" symboliki. Jak zresztą mówi sam Planet: "Nie zabiorę Cię w kosmos, nie będę namawiał abyś oderwał się od matki Ziemi i złapał wraz ze mną ogon komety. Posłuchaj co mam Ci do przekazania o mnie ...".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-24 18:07 przez: Aptaun Records (komentarze: 0)

Wyprodukowany przez Mihtala utwór "Zdjęcie za szkłem" to już 4 singiel promujący najnowszy album Planeta ANM pt. "Flasback", który będzie miał swą premierę 8 września. To najbardziej osobisty i emocjonalny ze wszystkich dotychczas ujawnionych utworów, co zostało doskonale podkreślone klimatycznym video przygotowanym przez ekipę iMPROBROS.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-15 10:03 przez: Aptaun Records (komentarze: 0)

Na niespełna miesiąc przed premierą "Flashback", Aptaun spontaniczne publikuje nowy, niezwykle klimatyczny utwór, który nie wszedł na album. Wyprodukowany przez Mihtala "Partyzant" to utwór, który pomimo swej magii, z uwagi na fakt, iż stylistycznie odstawał od reszty, nie znalazł się na albumie "Flashback". Numer trafił jednak na edycję specjalną 2CD, którą możecie zamawiać tylko do 15 sierpnia.

recenzja
dodano: 2017-08-14 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Planet ANM to na tle całej polskiej rapowej sceny niesamowity oryginał. Może nie wyróżnia go wizerunek, w kwestii liryki nie jest człowiekiem odkrywczym, jak sam jednak nawija „nadrabia wkurwieniem i szczęką z metalu”. Wracając po trzech latach, stara się udowodnić, że domniemana „klątwa Aptaunu” to tylko mit. „Flashback” to rozliczenie z przeszłością i spore zaskoczenie. Jeśli oczekiwaliście kolejnego „Pasa Oriona”, powinniście zweryfikować swoje oczekiwania. Już na początku września usłyszycie wszyscy, Planet ANM wraca!

video
dodano: 2017-08-10 20:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przed Wami drugi, zrealizowany ponownie przez ekipę theMoon, klip promujący album Planet ANM "Flashback", którego premiera będzie miała miejsce już 08.09.2017 r. Niepokojący teledysk nakręcony został do utworu "Avada Kedavra", za produkcję którego odpowiedzialny jest niezawodny Uraz.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-26 03:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przed Wami drugi singiel promujący album "Flashback", do którego video mash-up zrealizowany został specjalnie przez ekipę iMPROBROS. Sam Planet w liner-notes wspominał o tym utworze: "Rodzice mówili mi kiedyś tak 'Zobaczysz synek, że ci koledzy ci nie pomogą, a już na pewno nie tacy'. Głównie ojciec tak mówił. Facet zna się na ludziach a ja jestem jego klonem. Z tym, że ja kocham ubierać sens w przenośnie, a tym utworze jest i przenośnia i sens bez przenośni."

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-07-24 18:37 przez: Aptaun Records (komentarze: 1)
Flashback

"Flashback", to drugi legalny album Planeta ANM, który nadal możecie nabyć w preorderze w sklepach Aptaun, QueQuality i Preorder.pl, i który już 08.09.2017 r. ukaże się na rynku nakładem powracającego labelu - Aptaun Records. Jako, że już wcześniej poznaliśmy pełną tracklistę, tym razem z okazji zbliżającej się premiery mamy dla Was krótkie komentarze autora, tzw. "liner notes", odnośnie każdego utworu z albumu. Oto i one:

video
dodano: 2017-07-20 17:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Planet ANM zapowiedział na 8 września premierę swojego drugiego albumu o tytule "Flashback". Na follow-upie do "Universum" z 2014 roku znajdzie się w sumie 20 kawałków i 4 instrumentale (mowa o wersji 2CD dostępnej w sklepie Aptaun). Planet opublikował pierwszy teledysk promujący płytę, a także jej okładkę.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-06-30 15:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Jednym z pierwszych singli promującym nowy krążek Planeta miał być numer pod tytułem <Bla Bla Bla>, który powstał już jakiś czas temu, czekając sobie spokojnie, aż zostanie zobrazowany teledyskiem. Sprawdzając jednak nowości z naszej sceny na bieżąco, trafiliśmy na numer Qbik - <Fejm>, który jak się okazuje jest oparty na tym samym, chwytliwym samplu i podobnym patencie. Czysty zbieg okoliczności, ale aby uniknąć posądzeń o jakąkolwiek inspirację ... numer na AptaunTV już teraz" - w taki sposób o swoim nowym kawałku wyraził się Planet ANM. Na to oświadczenie natychmiast zareagował wspomniany Qbik.

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2015-03-17 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Aptaun Records postanowiło wyjść naprzeciw wielu prośbom i pytaniom ze strony fanów i wydać album "Pas Oriona" w dwóch wersjach: winylowej oraz instrumentalnej. Od dnia 15.03 możecie nabyć w AptaunSklepie debiutancki album duetu Planet ANM/EljotSounds z 2013 roku zarówno na wosku, jak i w formie pozbawionej wokali Planeta i zawierającej wyłącznie produkcje Eljota (oraz dodatkowo bity Matka i Fouxa z utwórów będących bonusami do płyty).

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-26 21:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 32)

Tak jak można było się spodziewać, wypuszczony w Wigilię numer Tedego "Lecę jak Magik" wywołał branżowe kontrowersje. Publikację utworu skomentował już krytycznie Tau, teraz dołączył do niego Planet ANM.

Tagi:
video
dodano: 2014-12-15 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Planet ANM / EljotSounds - Dupy z LO (Official Video)

"Dupy z LO" to czwarty klip promujący album Planet ANM/EljotSounds pt. "Universum", którego premiera miała miejsce 05.12.2014r.

dodano: 2014-12-05 15:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po nadzwyczaj ciepło przyjętym "Pasie Oriona", który był wydawnictwem undergroundowym wspieranym przez Aptaun Records, Planet ANM i EljotSounds, czyli klasyczny duet mc-producent, debiutują na rynku, wydanym tym razem w oficjalnym obiegu, albumem pt. "Universum".
"Universum" to swoista kontynuacja i kolejny koncepcyjny przystanek na drodze Planeta, którą zapoczątkował pierwszym solowym albumem pt. "Konstelacja".
Universum to nic innego jak wszechświat, wszechrzecz, wszystko co nas otacza. Temat kosmosu, jest tutaj odniesieniem do człowieka, jego duchowości i doświadczeń co przekłada się na warstwę liryczną albumu, obfitującą w przenośnie i ukryte między wierszami "przesłanie", czego wspólnym mianownikiem jest samo Universum.

Strony