Żyt Toster

Żyt Toster

kategorie:
dodano: 2024-03-10 00:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Półtora roku pracy zaowocowało najbardziej dopracowaną płytą Żyta w dorobku. "Szafa Gra" to album różnorodny i zaskakujący, z którego bije zajawa i czyste emocje. Suwalskiemu raperowi towarzyszy plejada niezwykle ciekawych gości: Emil Blef, Gverilla, Bober, VBS oraz Tomson. Za całość produkcji muzycznej odpowiada połowa duetu - Surfair. Płyta ukazała się nakładem De Nekst Best.

 

video
dodano: 2023-10-20 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"ATP" to trzeci singiel promujący nadchodzący album duetu Żyt Toster/SurfAir "Szafa Gra". Tym razem artyści wjeżdżają na kort tenisowy i posyłają bombę jak Iga Świątek. Za klip odpowiada Buszman Buszido (Master Vision Production). Łapcie ten mocno panczlajnowy banger i zamawiajcie preorder albumu, który jest już dostępny na stronie labelu De Nekst Best.

video
dodano: 2023-09-08 20:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Klimatyczny, nocny, house'owy bit od Surfaira i świeża, melodyjna nawijka Żytunia składają się na najnowszy singiel duetu promujący jego nadchodzący album. Animację do utworu "Święty Spokój" stworzył Piotr Promptowy. Album "Szafa Gra" ukaże się w tym roku nakładem De Nekst Best. Dajcie trochę hałasu i ciepła, bo to serio płynie, płynie!

video
dodano: 2023-08-10 18:21 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Powietrza" to pierwszy singiel zapowiadający nadchodzącą płytę Żyta Tostera i Surfaira (duet MC/producent), która ukaże się najprawdopodobniej w tym roku nakładem De Nekst Best. Gościnnie do kawałka dograł się Bober. Za teledysk odpowiada Buszman Buszido (Master Vision Production) oraz Sky Fly.

video
dodano: 2022-11-23 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Jak zapowiada wytwórnia DeNekstBest, "Homerun" to ostatni luźny numer przed zbliżającą się wielkimi krokami płytą duetu Żyt Toster/SurfAir. Solidna dawka technicznego bragga na rozgrzewkę przed właściwym wjazdem z płytą, a zarazem prezent, jaki raper z Suwałk sprawił sam sobie na swoje 33 urodziny. Video do kawałka wyprodukowało MDFILMY. 

video
dodano: 2020-11-05 12:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale DeNekstBestTV można już obejrzeć i posłuchać utworu "Zaniedbania 2" z gościnnym udziałem Stera. Singiel jest bezpośrednią kontynuacją wydawnictwa z 2013 roku. Pokazuje on ewolucję, przewartościowanie i zmianę spojrzenia autora na otaczający go świat z perspektywy 7 lat od powstania pierwszej części. Jest za razem ostatnim singlem promującym wydawnictwo "6 miejsc po przecinku”, które premierę będzie miało 20.11.2020r.

video
dodano: 2020-10-15 18:36 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Scatman" - drugi singiel promujący najnowszy album Żyt Toster/ Wezyr - "6 miejsc po przecinku". Jest świetną, luźną odskocznią od aktualnych trendów w polskim rapie. Teledysk nagrany w całości oldschoolowym „kaseciakiem” w reżyserii Buszmana Buszido ma przypomnieć o już dawno zapomnianych wizualnych klimatach Benny Hilla, czy też Monthy Pythona. W klipie gościnnie pojawili się Anna Youya, Mielzky, VNM, Emil Blef, DJ Hubson, DJ Kebs.  

dodano: 2020-09-17 12:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wracam to pierwszy singiel promujący płytę Żyt Toster/Wezyr - 6 Miejsc Po Przecinku. Techniczny, bangerowy utwór kładący nacisk na mocne linijki i zabawę słowem zwiastuje powrót rapera po kilku latach rozbratu z muzyką.

Tagi:
dodano: 2020-05-11 23:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Najgłośniej dziś o Hot16 od Prezydenta Dudy, ale i w środowisku rapowym tempo nie maleje. Znów mamy mnóstwo ciekawych powrotów - od Pelsona, Tymona (jako Techland) i Łyskacza po 2stego, Tostera czy Wicia. Zwrotkę podrzuciły WdoWA i Guova, ale także Kacper HTA, Augustyn, Tymin czy ekipa TWP.

Spoza świata rapowego - są Natalia Szroeder, Piorun czy Stachursky. A czeską drabinkę zainaugurował Yzomandias.

recenzja
dodano: 2017-08-14 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Planet ANM to na tle całej polskiej rapowej sceny niesamowity oryginał. Może nie wyróżnia go wizerunek, w kwestii liryki nie jest człowiekiem odkrywczym, jak sam jednak nawija „nadrabia wkurwieniem i szczęką z metalu”. Wracając po trzech latach, stara się udowodnić, że domniemana „klątwa Aptaunu” to tylko mit. „Flashback” to rozliczenie z przeszłością i spore zaskoczenie. Jeśli oczekiwaliście kolejnego „Pasa Oriona”, powinniście zweryfikować swoje oczekiwania. Już na początku września usłyszycie wszyscy, Planet ANM wraca!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-12-24 14:36 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wraz z Szokazem i Supranem w ramach prezentu od złego mikołaja dla wszystkich degeneratów i tych będących pod kreską przekazujemy MIXTAPE TANIE DRANIE - NA MINUSIE. Zalej przy tym mordę i wypij nasze zdrowie! - tak zapowiada świeży mixtape od suwalskiej ekipy Żyt Toster. Materiał został udostępniony na Wigilię w całości do sieci.

video
dodano: 2015-12-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Duet producencki No Name Full Of Fame prezentuje czwarty singiel promujący ich album pt. "No Name Fuck The Fame". W singlu "Niesmak" swoje zwrotki położyli Żyt Toster, JNR oraz Ad.M.a. Obraz jest dziełem ekipy M.L.FILMZ.

dodano: 2015-12-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.

kategorie:
dodano: 2015-06-02 15:49 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

13 czerwca w przystani wodnej w Nakle nad Notecią w ramach imprezy Rap Marina wystąpią Bonson/Matek oraz Żyt Toster. Imprezę nakręci Dj Paulo. Wstęp na imprezię jest wolny.

dodano: 2015-05-07 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy Qmosa, BZNa, Meda MC czy Feto i Młodego G.R.O. oraz nowe luźne numery od m.in. Żyta Tostera, Guovy czy Flaszek i Szlugów.

Strony