Manifest

Manifest

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-12-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

asthma i Młody zdecydowali się zobrazować cały "Manifest" klipami, a najnowsze video to koncertowy obrazek do jednego z ciekawszych numerów na płycie, czyli posse-cuta, w którym krzyżuje się szereg ciekawych styli. Poza gospodarzami słyszymy tu Bobera, Floral Bugsa, Madę, Ryfę Ri, Pryksona Fiska, RakRaczeja, Młodego Leszcza i JHN'a. Czyli w skrócie - underground ma się dobrze.

Tagi:
dodano: 2016-02-26 13:55 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Warszawski raper i producent, zwycięzca konkursu Pompuj RAP organizowanego przez Stoprocent – Manifest, debiutuje dzisiaj legalnie. Jego krążek "Infamia", wydany nakładem S!EMANKO i dystrybuowany przez Warner Music Poland, znaleźć można w dobrych sklepach na terenie całej Polski. "Infamia" to 13 utworów utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Na krążku, w całości wyprodukowanym przez Manifesta, gościnnie udzielają się AdE, B.R.O i VNM. Z okazji premiery raper postanowił udostępnić kilka utworów w serwisie Youtube. Dziś także odbędzie się premierowy koncert w warszawskim klubie niePowiem, gdzie zagra również VNM.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-02-24 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

26 lutego, z okazji oficjalnego release’u płyty Manifesta, w NiePowiem odbędą się dwa koncerty – autora płyty, a także gościa specjalnego: VNMa, który po kilku miesiącach przerwy w końcu wystąpi w Warszawie. Raper zaprezentuje m.in. materiał z nowego wydawnictwa De Nekst Best Mixtape.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-10 13:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

S!EMANKO prezentuje street video do utworu Manifesta 'Superflow' z gościnnym udziałem AdE. Singiel ten promuje album 'Infamia', którego premiera już 26 lutego. Najnowszy singiel, podobnie jak cała płyta, jest wyprodukowany przez Manifesta. Krążek patronatem objęło KOKA Beats, a dystrybucją zajmie się Warner Music Poland. Album został zrealizowany w warszawskim studiu Otrabarwa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-01 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 26 lutego, nakładem S!EMANKO, ukaże się debiutancki legalny album Manifesta "Infamia". Ukazał się klip promujący ten krążek - w utworze "Sugar Man" gościnnie pojawia się B.R.O. Realizacją teledysku zajęła się ekipa Distort Media, a jego produkcję wsparł XENON SHOP. Najnowszy singiel podobnie jak cała płyta jest wyprodukowany przez Manifesta. Płytę "Infamia" patronatem objęło KOKA Beats, a dystrybucją zajmie się Warner Music Poland. Materiał został zrealizowany w warszawskim studiu Otrabarwa.

Tagi:
dodano: 2015-12-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.

dodano: 2014-10-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie zebraliśmy nowe luźne numery od Karwana, Żyta Tostera, Sisty Flo, Neile, Emtesa i DJa Owata, odrzuty z najnowszej płyty HST, nowe teledyski od Karima, Sativy, Maciosa i Erade, a także utwory z nadchodzących projektów od Manifesta, Dondiego, Gibky'ego, Morala i Fusa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-06 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Sprawdźcie video, które było wynikiem konkursu Stoprocent Pompuj Rap 3 z udziałem Bilona, Wilka WDZ, Jongmena i Kiera. Stoprocent Pompuj Rap to seria, która daje młodym ludziom szansę na spotkanie oraz nagranie utworu ze swoimi idolami. Uczestnicy zostali wybrani spośród bardzo wielu zgłoszeń. W poprzednich edycjach wzięli udział Pih, Sobota i Matheo. Zwycięzcy poprzednich serii: Sulin, Dondi, Big A, Piszczu, Boczek CAS, Leszek JedeNstąd.

video
dodano: 2013-07-29 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Manifest feat. Kwadry - Usiądź Ze Mną (prod. Manifest)

SWAGmusic, we współpracy z UrbanCity.pl oraz markami odzieżowymi LRG i Kush, prezentuje teledysk do utworu "Usiądź Ze Mną" pochodzącego z albumu "Manifestival". Numer, podobnie jak całą płytę, wyprodukował sam Manifest - zwycięzca najnowszej edycji Pompuj Rap, a gościnną zwrotkę dograł Kwadry.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty
dodano: 2013-07-18 19:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 19 lipca w warszawskim klubie Odessa (dawny Harlem) wystąpią Gedz, 2sty, Żyt Toster oraz Jodsen, jako supporty pojawią się reprezentanci wytwórni SWAGmusic AdE i Manifest, a imprezę poprowadzi Dj Krug.

dodano: 2013-03-20 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Najnowszy singiel Małolata narobił sporo zamieszania i wywołał wiele dyskusji. Teraz opublikowany został oficjalny remix wyprodukowany przez Manifesta, ukazujący nam "Horyzont" w trochę innej odsłonie. Podoba Wam się bardziej niż oryginał?

video
dodano: 2013-03-05 15:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

Manifest - Zbyt Idealni (prod. Manifest) [OFICJALNY TELEDYSK]

SWAGmusic prezentuje kolejny teledysk promujący album Manifesta "Manifestival". Tym razem klip został zrealizowany do "Zbyt idealnych", czyli jednego z najcieplej przyjętych utworów z tej płyty.

Tagi:
video
dodano: 2012-12-18 16:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Manifest - Czas Na Mnie (Intro) [STREET VIDEO]

Prezentujemy street video do utworu otwierającego pierwszy solowy materiał Manifesta "Manifestival". Klip do kawałka "Czas Na Mnie" powstał w dniu robienia zdjęć na okładkę krążka tego warszawskiego rapera i producenta.

Tagi:
dodano: 2012-12-14 22:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Warszawski raper i producent Manifest jeszcze w tym roku ze wsparciem labelu SWAGmusic wypuści swój "Manifestival" a na razie otrzymujemy promomix. Razem z nim przypominamy też dwa dotychczasowe klipy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-07-19 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
AWAR to MC z Nowego Jorku, który nie tylko potrafi doskonale odnaleźć się za mikrofonem, ale również ogarnąć sobie zaplecze muzyczne. Jego nadchodzący street-album zatytułowany "Nature Of The Beast" zostanie wyprodukowany przez ludzi, którzy sami potrafią przyciągnąć uwagę do płyty.

Nie chcielibyście posłuchać Alchemista, Sid Roams, MPhazesa, Frank Dukesa czy Ayatollaha i to jeszcze w zdecydowanej większości w dobrej formie? Skąd wiem, skoro albumu jeszcze nie ma? Mamy dla was porcję singli, która może robić naprawdę duże wrażenie.