Kieru

Kieru

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-15 17:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Dziś światło dzienne ujrzał nowy utwór Mopsa z gościnnym udziałem Kiera. "Kolorowy świat" promuje nadchodzący album - "Alfabet Mopsa", który ukaże się na początku 2018 roku. Teledysk w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-14 19:16 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawił się pierwszy teledysk promujący solową płytę Kordaza – „O.P.P.S. Mixtape”. Jest to sentymentalny utwór, w którym gościnnie udzielił się Kieru ze Stoprocent, a za produkcję odpowiada Dj Pete. „Najlepszy czas” to już czwarty premierowy kawałek, który Kordaz zaprezentował nam w ciągu ostatnich tygodni. Premiera „O.P.P.S. Mixtape” planowana jest na początek grudnia, można już zamawiać fizyczna limitowaną wersję albumu wysyłając maila na adres kordaz@wp.pl Cena płyty wynosi 20PLN + 5PLN przesyłka. Klip zaś znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-01 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy do obejrzenia teledysku promującego galę KSW 36 "Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo)." Utwór jest dedykowany 3 zawodnikom: Michałowi Materli, Mateuszowi Gamrotowi oraz Tomaszowi Narkunowi, których również możecie zobaczyć w klipie. Materiał wyprodukowany przez KSW przy współpracy Stoprocent.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-06-14 17:50 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wini przedstawiaja kolejny kawałek zapowiadający jego nadchodzący mixtape "Fałszywy Rap, Prawdziwy Hajs". Raper i szef Stoprocent zaprosił do kawałka Kiera, Tomba i Białasa.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop, Rock
dodano: 2015-05-20 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy do odsłuchu płyty Kiera "Komercja czy Underground". Jest ona w całości zrealizowana przez artystę - Kieru jest autorem bitów, a także tekstów, jedynie do piosenki "Ballada o Ex" z gościnnym udziałem Aleksandry Pęczek tekst napisał Wini. Na płycie gościnnie udzieliło się wielu muzyków. Za mix i master odpowiedzialny jest L PRO.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-01 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kieru - Wspólny numer (prod. Kieru)

Zapraszamy do obejrzenia teledysku Kiera promującego album "Komercja czy Underground", który będzie miał premierę w maju 2015 nakładem Stoprocent.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-22 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Egzotyczne collabo spod szyldu WagWan & StoPro. Popek Monster skrzyżował bowiem mikrofony z reprezentantami StoPro (Bonsonem, TomBem aka King Tombem i Kieru) oraz Niziołem i... Seanem Price'em. Sprawdźcie co z tego wyszło.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-06 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Sprawdźcie video, które było wynikiem konkursu Stoprocent Pompuj Rap 3 z udziałem Bilona, Wilka WDZ, Jongmena i Kiera. Stoprocent Pompuj Rap to seria, która daje młodym ludziom szansę na spotkanie oraz nagranie utworu ze swoimi idolami. Uczestnicy zostali wybrani spośród bardzo wielu zgłoszeń. W poprzednich edycjach wzięli udział Pih, Sobota i Matheo. Zwycięzcy poprzednich serii: Sulin, Dondi, Big A, Piszczu, Boczek CAS, Leszek JedeNstąd.

video
dodano: 2013-03-12 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

VNM, SOBOTA, TEDE, KIERU - NA ZAJAWIE 2 (prod. MATHEO)

Teledysk "Na Zajawie 2" powstał dzięki inicjatywie Tomasza "Tylasa" Tylki - jednego z czołowych polskich snowboardzistów. Zdjęcia do klipu realizowane były w ośrodku Jasna-Chopok na Słowacji. "Na Zajawie 2" to kontynuacja teledysku z 2011 r. w którym wzięli udział: Vienio (Molesta), donGuralesko, Tony Jazzu. Sprawdźcie sami jak na bicie Matheo spisali się VNM, Tede, Sobota i Kieru.

Tagi: