Jongmen

Jongmen

video
dodano: 2021-07-21 14:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Ciuchy i auta" to singiel z wydanego pod koniec tego roku projektu "HEAVYWEIGHT", czyli wspólnej płyty Bonusa RPK, Kizo i Jongmena. Za podkład do numeru odpowiada tegoroczny Młody Wilk, Chivas.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-13 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po projekcie HEAVYWEIGHT Jongmen szykuje się do wydania do kolejnego wydawnictwa, tym razem we współpracy z Restem Dix37. Raperzy zdradzili, że promocja płyty powinna ruszyć już niedługo.

video
dodano: 2021-03-20 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Dwa dni po premierze dissu Jongmena na Sobotę, szczeciński raper odpowiada mu w numerze "UPS MORDO". Kawałek wyśmiewa przy okazji #lockdownchallenge Jongmena, na który żaden z nominowanych dotąd nie odpowiedział.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-18 18:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 14)

Sobota wydał niedawno płytę "Homo Sum", którą poświęcił w całości aferze, jaka rozgrywała się wokół jego osoby. Znalzał się m.in. na niej diss na Jongmena. Teraz żyrardowski raper odpowiada dissem "Do Spodu", który ukazał się na kanale HEAVYWEIGHT PROJECT.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sobota jakis czas temu zdissował Jongmena w utworze "Martwy Ciąg". Jak się okazuje, część fanów posądziła rapera o bycie homofobem za niektóre wersy w tym dissie. SOB ustosunkował się do tego i przeprosił wszystkich urażonych.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-05 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Po różnych numerach odnoszących się do afery pomiędzy Sobotą, a Jongmenem, szczeciński raper publikuje właściwy diss na żyrardowskiego MC. "Martwy ciąg" to numer na bicie Bobaira, w którym autor "Sobotażu" sugeruje m.in., że Jongmen musi żałować wszczęcie afery.

Tagi:
video
dodano: 2021-01-21 18:14 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Jak Nie Wiadomo O Co Chodzi" to kolejny singiel z nadchodzącej płyty Soboty, który wyprodukował Bobair. Szczeciński raper odnosi się w nim do głośnego konfliktu z Jongmenem, który rozpoczął się w zeszłym roku.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-04 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Poznaliśmy tytuł nowej płyty Soboty, która ma przeprowadzić fanów przez szczegóły "afery koperkowej". Znamy też prawdopodobną datę premiery albumu, na którym ma znaleźć się utwór skierowany bezpośrednio do Jongmena.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-20 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 25)

Reedycja "Gdzie jest Eis?" wzbudziła pod koniec roku sporo zamieszania, a w remiksach niektórych numerów z płyty udział wzięli topowi reprezentanci naszej sceny. Wiele osób dzieliło się też sentymentalnymi komentarzami i zachwytem nad wieńczącym reedycję numerem "Astra", w którym Eis dograł nową zwrotkę. Nie zrobiła ona jednak wrażenia na Jongmenie, który przyznał, że nie rozumie nostalgii, stojącej za tym albumem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-06 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Pomimo, że #LOCKDOWNCHALLENGE spotkało się ze sporym zainteresowaniem, generując ponad milion wyświetleń na YT, żaden z nominowanych nie zdecydował się na niego odpowiedzieć. Jongmen w podcaście Proceenta dla CGM-u zdradził, czemu nikt nie odpowiedział na jego nominacje.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-20 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

W najnowszym wywiadzie u Mateusza Kaniowskiego , Sobota oświadczył, że afera skończyła się miesiąc temu i została wyjaśniona poprzez pośredników Soboty oraz Jongmena. Oprócz tego dołożył jeszcze krótkie oświadczenie na Facebooku. Jongmen zanegował informację na swoim Instagramie, na co od razu zareagował były reprezentant StoproRap. Po tej wymianie raper z Żyrardowa opublikował filmik, w którym przedstawił swój punkt widzenia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-10 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

#hot16challenge2 zainicjowane przez Solara przy pierwszym lockdownie przejęło całą scenę hip-hopową i wyszło daleko poza nią. Teraz w okresie trwającego quasi-lockdownu Jongmen rusza z akcją zatytułowaną po prostu #LOCKDOWNCHALLENGE. Raper jako warunek udziału stawia zawarcie w zwrotce subiektywnej oceny panującej sytuacji w celu poszerzeniu świadomości słuchaczy. Oprócz tego nominowani mają wpłacić pieniądze na wybraną zbiórkę z siepomaga.pl. Jongmen w swojej zwrotce nominował m.in. Kaliego czy Bilona.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-06 16:32 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Rufuz oraz wytwórnia Step Records prezentują najnowszy singiel rapera, pt. "Złe żądze". Gościnnie w ostrym, ale jednocześnie refleksyjnym kawałku udzielili się TPS oraz Jongmen. Numer promuje nadchodzący album Rufuza "Design".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja gali Fame MMA 8, na której zobaczyliśmy m.in. Sobotę, którego czeka pierwsza walka na ringu z Filipkiem. Raper został zapytany przez konferansjera, czy jest szansa na jego walkę z Jongmenem, z którym przebywa w otwartym konflikcie. Były reprezentant StoproRap przyznał, że taka walka nigdy się nie odbędzie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-10-12 16:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wspólny projekt reprezentantów ulicznego nurtu, Kizo, Jongmena i Bonusa RPK-a. Póki co, otrzymaliśmy cztery single z tej płyty, w tym jeden z gościnką Kabe. Nie znamy jeszcze reszty gości, ani tracklisty.

Strony