Jongmen

Jongmen

video
dodano: 2021-01-21 18:14 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Jak Nie Wiadomo O Co Chodzi" to kolejny singiel z nadchodzącej płyty Soboty, który wyprodukował Bobair. Szczeciński raper odnosi się w nim do głośnego konfliktu z Jongmenem, który rozpoczął się w zeszłym roku.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-04 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Poznaliśmy tytuł nowej płyty Soboty, która ma przeprowadzić fanów przez szczegóły "afery koperkowej". Znamy też prawdopodobną datę premiery albumu, na którym ma znaleźć się utwór skierowany bezpośrednio do Jongmena.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-20 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 25)

Reedycja "Gdzie jest Eis?" wzbudziła pod koniec roku sporo zamieszania, a w remiksach niektórych numerów z płyty udział wzięli topowi reprezentanci naszej sceny. Wiele osób dzieliło się też sentymentalnymi komentarzami i zachwytem nad wieńczącym reedycję numerem "Astra", w którym Eis dograł nową zwrotkę. Nie zrobiła ona jednak wrażenia na Jongmenie, który przyznał, że nie rozumie nostalgii, stojącej za tym albumem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-06 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Pomimo, że #LOCKDOWNCHALLENGE spotkało się ze sporym zainteresowaniem, generując ponad milion wyświetleń na YT, żaden z nominowanych nie zdecydował się na niego odpowiedzieć. Jongmen w podcaście Proceenta dla CGM-u zdradził, czemu nikt nie odpowiedział na jego nominacje.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-20 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

W najnowszym wywiadzie u Mateusza Kaniowskiego , Sobota oświadczył, że afera skończyła się miesiąc temu i została wyjaśniona poprzez pośredników Soboty oraz Jongmena. Oprócz tego dołożył jeszcze krótkie oświadczenie na Facebooku. Jongmen zanegował informację na swoim Instagramie, na co od razu zareagował były reprezentant StoproRap. Po tej wymianie raper z Żyrardowa opublikował filmik, w którym przedstawił swój punkt widzenia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-10 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

#hot16challenge2 zainicjowane przez Solara przy pierwszym lockdownie przejęło całą scenę hip-hopową i wyszło daleko poza nią. Teraz w okresie trwającego quasi-lockdownu Jongmen rusza z akcją zatytułowaną po prostu #LOCKDOWNCHALLENGE. Raper jako warunek udziału stawia zawarcie w zwrotce subiektywnej oceny panującej sytuacji w celu poszerzeniu świadomości słuchaczy. Oprócz tego nominowani mają wpłacić pieniądze na wybraną zbiórkę z siepomaga.pl. Jongmen w swojej zwrotce nominował m.in. Kaliego czy Bilona.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-06 16:32 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Rufuz oraz wytwórnia Step Records prezentują najnowszy singiel rapera, pt. "Złe żądze". Gościnnie w ostrym, ale jednocześnie refleksyjnym kawałku udzielili się TPS oraz Jongmen. Numer promuje nadchodzący album Rufuza "Design".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja gali Fame MMA 8, na której zobaczyliśmy m.in. Sobotę, którego czeka pierwsza walka na ringu z Filipkiem. Raper został zapytany przez konferansjera, czy jest szansa na jego walkę z Jongmenem, z którym przebywa w otwartym konflikcie. Były reprezentant StoproRap przyznał, że taka walka nigdy się nie odbędzie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-10-12 16:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wspólny projekt reprezentantów ulicznego nurtu, Kizo, Jongmena i Bonusa RPK-a. Póki co, otrzymaliśmy cztery single z tej płyty, w tym jeden z gościnką Kabe. Nie znamy jeszcze reszty gości, ani tracklisty.

video
dodano: 2020-10-12 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"NO LIMIT" to kolejny singiel z projektu "HEAVYWEIGHT", czyli wspólnej płyty Kizo, Jongmena i Bonusa RPK. Ten ostatni przebywa obecnie w więzieniu, więc nie zobaczymy go na klipie, a zwrotka została nagrana zapewne przed rozpoczęciem wyroku. Produkcją kawałka zajął się Chivas.

dodano: 2020-07-18 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Kizo, Bonus RPK i Jongmen połączyli siły i wspólnie stworzyli projekt Heavyweight, na który czekali fani w całym kraju! Dzisiaj raperzy odsłaniają pierwsze karty i prezentują numer 'Pod jednym niebem', który jest mocną zapowiedzią tej kooperacji!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-09 15:00 przez: Kontakt (komentarze: 13)

Kolejni artyści komentują głośną sprawę konfliktu Jongmena z Sobotą oraz stawianych zarzutów.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-07 17:16 przez: Kontakt (komentarze: 32)

Sobota opublikował zdjęcia i wpis, które sugerują, że spotkał się już z Jongmenem, by wyjaśnić całą sytuację twarzą w twarz.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-07 15:19 przez: Kontakt (komentarze: 10)

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami ostrej wymiany zdań między Sobotą a Jongmenem. Teraz do sytuacji odniósł się Kafar.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-06 15:57 przez: Kontakt (komentarze: 19)

Trwa ostra wymiana zdań między Sobotą a Jongmenem. Szczeciński raper postanowił ostro odnieść się do faktu, że oprócz niego w całej sprawie dostało się także jego żonie.

Tagi:

Strony