Eis

Eis

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-11-28 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Reedycja i specjalne wydanie "Gdzie jest Eis?" budzi sporo sentymentów, a zarazem pozwala zainteresować klasycznym materiałem młodszych słuchaczy. Do tej pory otrzymaliśmy 3 remiksy z udziałem Bedoesa, Oskara i Otsochodzi, a Eis postanowił podziękować za dobre przyjęcie.

dodano: 2020-11-20 14:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pojawił się kolejny singiel Eisa promujący reedycję "Gdzie jest Eis?" - tym razem do "Teraz albo Nigdy" dograł się Otsochodzi. Płyta "Gdzie jest Eis?" jest do kupienia w przedsprzedaży w dwóch wersjach: 2003 i 2003-2020.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-07 21:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jeśli zdziwiła Was obecność Bedoesa i Oskara w remiksach Eisa promujących reedycję "Gdzie jest Eis?"... to wygląda na to, że to dopiero początek niespodzianek. Na profilu współtwórcy Elemera pojawiły się materiały, które fani odczytują jednoznacznie - jako zapowiedzi kolejnych gości. I to bardzo zaskakujących.

Tagi:
dodano: 2020-11-05 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Po remiksie "Najlepszych dni" z udziałem Bedoesa przyszedł czas na kolejny z nich, któy znajdzie się na reedycji "Gdzie jest Eis?". Tym razem wybór padł na krytykujący kokainę "Box-I-Kox", w którym autoironiczną zwrotkę zapodał Oskar z PRO8L3Mu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-23 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Ta międzypokoleniowa współpraca wywołała wczoraj niemały szum, elektryzując zarówno starszych, jak i młodszych fanów hip-hopu. Obu raperów skomentowało tę kooperację na swoich profilach instagramowych, nie szczędząc miłych słów.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Dziś w nocy informowaliśmy was o pojawieniu się płyty "Gdzie jest Eis?" na streamingach wraz z remiksem "Najlepszych dni", w którym udzielił się Bedoes. Teraz otrzymaliśmy oldschoolowy klip do tego remiksu, jasno stylistyką nawiązującą do oryginału. Ruszył również preorder reedycji płyty w dwóch wersjach.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-10-22 13:56 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pierwsza reedycja klasyka "Gdzie jest Eis?". Album na potrzeby wznowienia został ponownie zmasterowany przez Noona. Zawiera również dodatkowy utwór "Astra", który nie ukazał się na pierwotnym wydaniu.

Tagi:
dodano: 2020-10-22 00:46 przez: Marek Adamski (komentarze: 14)

"Gdzie jest Eis?" to jeden z klasyków polskiego hip-hopu, którego cena na rynku wtórnym sięga astronomicznych kwot, jak na cenę za płytę CD, a jedynym źródłem z którego można było posłuchać płyty, był nieoficjalny odsłuch na Youtubie. Przed chwilą to się zmieniło, za sprawą wylądowania płyty na serwisach streamingowych, a wraz z nią... remiksu "Najlepszych dni", w którym swoją zwrotkę nawinął Bedoes.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-21 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Pierwsza od ponad dekady zwrotka Eisa odbiła się w środowisku dużym - i w pełni zrozumiałym - echem. Rano pisaliśmy Wam, co miał na jej temat do powiedzenia Bezczel, teraz parę słów od siebie dorzucił Onar.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-21 12:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zdecydowanie najbardziej sensacyjną wieścią ubiegłego tygodnia w polskim rapie był powrót Eisa i jego gościnna zwrotka u PRO8L3M'u. Dziś emocjonalnym komentarzem z tym związanym podzielił się Bezczel.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-15 11:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Gdzie jest Eis? To pytanie zadają sobie od ponad dekady fani rapu w całym kraju. Przez ten czas Eis odezwał się jedynie w rozmowie do "Antologii Polskiego Rapu", a teraz Oskarowi i Steezowi udało się to, czego nie dokonał nikt od czasu Włodiego i numeru "Mam siłę" - namówili zaginioną legendę do nagrania gościnnej zwrotki!

Eis pojawił się w specjalnym winylowym remiksie "Dr Melfi", jako ukryty featuring!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-05-02 15:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

"Gdzie jest Eis?" to jedno z najczęściej powtarzanych w środowisku pytań i to od ponad dekady. Nowe światło na całą sytuację rzuca legendarny Krzysztof Kozak, KNT, szef wytwórni RRX...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

To pytanie spędza sen z powiek słuchaczom rapu od ponad dekady. Teraz wątek postanowił wyjaśnić TVN w swoim nowym serialu detektywistycznym!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-28 14:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj do sklepów trafił Prosto Mixtape Cztery, wieńczący obchody XV-lecia warszawskiego labelu i zawierający sporo ciekawych kooperacji. Trochę szczegółów odnośnie sposobu prac nad płytą zdradził właśnie Sokół...

dodano: 2015-06-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 28)

Wczoraj przybliżając naszą szaloną symulację mającą wprowadzić Was w główny etap tegorocznych Młodych Wilków pisaliśmy:

"Wyobraziliśmy sobie taką hipotetyczną sytuację. Jest rok 2001, w redakcji magazynu (bo przecież jeszcze nie serwisu internetowego) Popkiller pada pomysł "zróbmy akcję Młode Wilki, zbierzmy najciekawsze nowe twarze, talenty, które obecnie wchodzą na poważnie na scenę i poświęćmy im jeden numer naszego czasopisma!". Bingo!

Jednak nie chodzi o stosowanie się do tradycyjnej zasady "Mądry Polak po szkodzie" i udawanie ekspertów w oparciu o przyszłe osiągnięcia danych artystów, nawet jeśli w tamtej chwili nic ich nie zapowiadało. Nie. Staraliśmy się oprzeć na sytuacji z danego roku, wiedzy z danego roku oraz tym, jak malował się potencjał konkretnych MC. To, czy później stali się ikonami, zaliczyli równię pochyłą, czy przepadli całkowicie, nie miało dla nas znaczenia. I to chyba ciekawsze, bo niczym przegląd Freshmanów XXL'a "parę lat po", pokazuje jak różnie układają się kariery, a nie zbiera największe gwiazdy z danych lat."

Dziś pora na pierwszą odsłonę - sprawdźcie kogo wybralibyśmy w roku 2001, również opisy tworzone są z perspektywy danego roku!

Strony