Quebonafide

Quebonafide

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-08 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Raper dziś za pośrednictwem swojego Instagrama, pokazał, że każdy może swoim telefonem poprzez aplikację zeskanować swój egzemplarz "ROMANTIC PSYCHO", co spowoduje, że na ekranie zobaczymy tył płyty wraz z pełną tracklistą. Uwagę fanów przykuła od razu pewna nieprawidłowość w trackliście, mianowicie brak 10 numeru...

Tagi:
dodano: 2020-10-04 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Około 2 tygodnie temu w ramach 17 edycji festiwalu Millenium Docs Against Gravity miałem okazję zobaczyć film dokumentalny związany z tegoroczną płytą Quebo, który wyprodukowali ludzie z Red Bull Media House. Teraz film można obejrzeć na stronie Red Bulla i jest on ogólnodostępny dla wszystkich. Mimo ogólnego zadowolenia z seansu, znalazłem też parę mankamentów, w tym największy, czyli długość materiału.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-03 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Warszawska legenda często za pośrednictwem swojego Instagrama propsuje różne kawałki z naszego rodzimego podwórka, tym razem Sokół postanowił wyróżnić jeden z nich, który określił mianem singla roku (jak na razie).

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-01 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Coś często widzimy ostatnio Quebo i Matę razem... Były przecinki w studio zakończone udziałem na "Romantic Psycho", był wspólny występ na evencie Quebo a potem na koncercie finałowym Maty. Teraz są zdjęcia ze wspólnego tripu.

Tagi:
dodano: 2020-09-29 13:36 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Wyczekiwany od kilku miesięcy dokument Quebonafide: Romantic Psycho w końcu jest dostępny do obejrzenia online. Wszyscy, którzy przegapili premierowe pokazy, dostali możliwość obejrzenia pełnometrażowego projektu ukazującego jego podróż w poszukiwaniu inspiracji do stworzenia ostatniego albumu "Romantic Psycho". Zobaczymy tam m.in. podróż ekipy koleją transsyberyjską czy wyprawę przez Mongolskie stepy. 

dodano: 2020-09-21 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Dominik Czubak

Głosami publiczności nagrodę za Album Dekady otrzymał Quebonafide za epicki projekt "Egzotyka" - raper z Ciechanowa nie był w stanie dotrzeć na galę Popkillerów z uwagi na... kolejne podróże, jednak w jego imieniu statuetkę odebrał kompan egzotycznych wojaży, Krzy Krzysztof.

video
dodano: 2020-09-12 15:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Dominik Czubak

"Egzotyka" została przez Was uznana Albumem Dekady - nagrodę odebrał członek Wesołej Ekipy i kompan egzotycznych podróży Krzy Krzysztof, dodając ze sceny, że Quebo nie mógł być z nami, bo robi właśnie to za co został nagrodzony - podróżuje. Z nami wrócił pamięcią do tripów w ramach "Egzotyki", zdradzając jak wyglądały one od kulis.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2020-08-29 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Końca dobiega lato dziwne i nietypowe, pozbawione wielkich festiwalowych wrażeń. Polscy raperzy niezmiennie starali się jednak uchwycić najlepsze momenty wakacji, a my dostaliśmy sporo letniaków, które mogły umilić chwile i pomóc w naładowaniu akumulatorów na jesień. Które najmocniej zapadły nam w pamięć? Wybraliśmy 11, ułożonych w kolejności dowolnej.

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-07 14:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Konkurs Polskich Filmów Dokumentalnych organizowany po raz pierwszy podczas 17. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity wzbogacił się o jeszcze jeden tytuł. W konkursie weźmie udział 12 najwyższej jakości filmów, do których dołączył właśnie „Quebonafide: Romantic Psycho Film” wyprodukowany przez Red Bull Media House.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-25 15:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ubiegłotygodniowe spotkanie z Quebo nad Wisłą zgromadziło tłumy, o czym Wam już pisaliśmy. Teraz raper postanowił podziękować fanom w specjalnym oświadczeniu i złożyć też pewną obietnicę...

Tagi:
dodano: 2020-07-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
fot. Young Sandi

Prezentowaliśmy Wam już fotorelację z niedzielnego eventu, będącego otwarciem nowego lokalu rapera pt Miss Ti, a także pierwszym spotkaniem się Quebo z fanami od czasu premiery "Romantic Psycho" - zajrzeliśmy jednak nad Wisłę także z kamerą, mamy więc dla Was krótkie video ze środka całego zamieszania.

dodano: 2020-07-21 14:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Ostatnio Quebo dorzucił swoje dwa grosze do absurdów roku 2020 - dzięki "Bubbletea" na okrągło słyszeć możemy w radio o tęsknocie za Smarki Smarkiem. A pewnie usłyszymy jeszcze nieraz, bo zaraźliwy hit z Darią Zawiałow dopiero doczekał się klipu - co ciekawe zdjęciami zajął się Ajron.

dodano: 2020-07-20 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trasa "Romantic Psycho", która miała odbyć się wiosną została przełożona przez pandemię, wczoraj czekało więc na nas pierwsze publiczne wydarzenie Quebonafide po premierze głośnego albumu. Raper zaciągnął tysiące fanów nad Wisłę, gdzie zajął im pełne pół dnia.

dodano: 2020-07-19 22:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dziś nad Wisłą miał miejsce tajemniczy event Quebonafide. Efekt? Tłumy, które zapełniły schodki i bulwary oraz kolejka po zdjęcie, w której stać można było godzinami...

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-18 22:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Pisaliśmy Wam już o tajemniczym evencie Quebonafide, który ma odbyć się jutro nad warszawską Wisłą. Dziś poznaliśmy kolejne szczegóły.

Tagi:

Strony