Quebonafide

Quebonafide

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-11-25 14:26 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)
fot. Quebo - Jakub Szarzyński @szarzolph

Quebonafide zapowiadał jakiś czas temu, że ukażą się jeszcze 3 numery z jego gościnnymi zwrotkami - teraz nadeszła pora na ostatni z nich.

Tagi:
dodano: 2023-09-05 15:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Wielu fanów rapu czeka na powrót Taconafide... a niektórzy postanowili się do tego przyczynić. YouTuber Yachuprodukcja postanowił wraz ze swoimi widzami stworzyć album Taco i Quebo, który dzięki pomocy AI brzmi przerażająco realistycznie...

dodano: 2023-08-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już w najbliższą środę rozpoczyna się tegoroczna edycja SBM FFestivalu. Organizatorzy jak zwykle zadbali o odpowiedni rozmach i pompę, albowiem wydarzenie potrwa aż cztery dni, a line-up jest wypełniony po brzegi głośnymi ksywkami. To już dawno nie jest impreza z udziałem jedynie artystów z wytwórni, a pełnoprawny festiwal hip-hopopowy, w ramach którego w tym roku postawiono aż trzy sceny. I choć jeszcze niedawno wieszczono tej wytwórni rozpad, to najwyraźniej Solar, nazwając wprost niektóre rzeczy po imieniu w swoim mocnym "Nigdy więcej 2022", wręcz uzdrowił sytuację, bo oto na scenach (może niekoniecznie na jednej, w każdym razie obok siebie w line-upie) zobaczymy i Matę, i Bediego (tym razem nie solo, ale w ramach 2115), jak również Beteo i Jana-rapowanie, których odejście z wytwórni zostało potwierdzone przez jej szefa w wyżej wspomnianym tracku. A oprócz nich pojawią się jeszcze m.in. Sokół, Sobel, Kukon czy Kaz Bałagane.

Najbardziej intrygującym punktem line-upu jest showcase "SB Maffija Classics", który zapowiadany jest jako specjalny występ z udziałem artystów zaprzyjaźnionych i powiązanych z SB Maffiją od początku istnienia. Podjąłem próbę zgadywanki, na czym mniej więcej może to polegać, jakich raperów możemy się spodziewać i wybrałem umowne 5 utworów, które najchętniej bym z tej okazji usłyszał.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-06-04 17:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
quebonafide galaktyka

"Galaktyka" to tytuł owiany legendą i poniekąd mem, jeśli chodzi o twórczość Quebonafide. W ostatnim czasie raper za pośrednictwem swojego Twittera udostępnił sporo prevek numerów, które nigdy się nie ukazały.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-05-14 13:52 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 7)

Quebonafide porzucił rap po zakończeniu trasy koncertowej "Romantic Psycho". W planach był jeszcze finał, ale nigdy nie doszedł do skutku. Wczoraj przy okazji Eurowizji Que uaktywnił się na Twitterze.

Tagi:
video
dodano: 2023-03-03 22:11 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Na ostatniej prostej przed premierą "Adwokata Diabła" Malik Montana publikuje osobisty i sentymentalny singiel "Na jedną kartę" z udziałem Quebonafide. Numer powinien trafić do słuchaczy szukających w rapie emocji.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-12-21 14:11 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)

'SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" to numer, w którym Quebonafide zdjął maskę nieśmiałego chłopca przybraną na czas promocji swojego albumu "Romantic Psycho". W numerze pojawił się wers, który nie do końca przypadł Mariuszowi Jopowi.

Tagi:
kategorie: Polska, News
dodano: 2022-11-11 18:00 przez: Michael Moch (komentarze: 1)
fot. Portal Spożywczy

Quebonafide zgarnął aż dwie nagrody dla Miss Ti podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-08 15:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Sebastian Fabijański zastanawiał się w najnowszym wywiadem nad szansami na walkę z Quebonafide na gali Fame MMA, gdzie sam podpisał kontrakt. Raper z Ciechanowa jednak szybko ucina ten temat.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-11-07 14:38 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 11)

Sebastian Fabijański zaskoczył w weekend pojawiając się w oktagonie Fame MMA i zapowiadając walkę pod postacią swojego alter ego. Z kim się zmierzy? W wywiadach wywołano temat Quebonafide, którego aktor-raper już dissował.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-11-06 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 14)

Rapowe supergrupy to temat, który zawsze rozgrzewa emocje a fani uwielbiają zastanawiać się co wyszłoby z połączeń gwiazd z absolutnego topu. W najnowszej rozmowie z Pezetem padł bardzo ciekawy wątek dotyczący hipotetycznego projektu na szczycie...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-12 11:28 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Kilka dni temu informowaliśmy o sądowej rozprawie między Quebonafide i Teen Kasią, związaną z oskarżeniem o wykorzystanie wizerunku w utworze "Teen Kasia". Teraz Quebo zdradził, że pierwszy wyrok już zapadł.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-05 07:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Quebo informował już wcześniej, że była aktorka filmów dla dorosłych postanowiła pozwać go za wykorzystanie jej wizerunku w singlu "Teen Kasia" - wersy na ten temat padły nawet w głośnej zwrotce do "Papugi" ("Nic już tu nie mogę stracić/skoro nawet gwiazda porno chce puścić bez gaci mnie"). Jak się okazuje sprawa faktycznie trafiła do sądu.

dodano: 2022-08-22 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Co to było za starcie! Na Bitwie o Południe udział wzięli Jakub Grabowski oraz Filipek, obaj też spotkali się w wielkim finale. Dwukrotnie zwyciężył Filipek, który okrzyknięty został przez Quebo na Twitterze nowym szefem QueQuality. Co miał do powiedzenia wygrany?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Relacje
dodano: 2022-06-05 22:21 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Wczoraj Jakub Grabowski zagrał swój pierwszy plenerowy koncert w ramach "Mega Hip-Hop Tour" - wystąpił w Lubochni na Festiwalu Masła, jako support Nowatora. Co się tam działo? Na miejscu był jeden z naszych czytelników i fan Quebo, Krzysiek ala Kinek Kellermann. Sprawdźcie jak z jego perspektywy wyglądało całe wydarzenie:

Strony