Pięć Dwa

Pięć Dwa

video
dodano: 2020-05-01 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Nuntius Preorderus Bonitatem Maximus. Roku dwudziestego, nieznanego dnia, szóstego miesiąca. Spodziewaj się niespodziewanego. Hawgh!" - czytamy pod klipem. Czyli pierwszy singiel z nowego albumu Pięć Dwa, o którym dopiero co Wam pisaliśmy!

wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-23 15:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Pięć Dwa wraca z nowym wydawnictwem. Grupa na stronie - sklep.52debiec.pl odpaliła prorder swojej nowej płyty. Album nosi nazwę: „TÖLGY FÖLD” i zostanie wydany w czerwcu.

dodano: 2019-04-19 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Ego-Tyka to trzy prawdziwe historie, które być może zmieniły moje życie. Być może zmienią także Twoje. Może masz jakieś własne historie które to zrobiły, a nigdy ich nie opowiedziałeś?" - czytamy w opisie. Po wydanym w 2018 "Czystym Szumieniu" Pięć Dwa teraz pora na "Poprawną Pracę Serca" Hansa. Pierwszy singiel uderza naprawdę mocno.

dodano: 2019-04-17 19:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Czyste Szumienie" było krążkiem, na który czekało wielu fanów Pięć Dwa - dojrzałym, emocjonalnym, osadzonym w klasycznym brzmieniu. Z Hansem i Deepem spotkaliśmy się przy okazji ich występu w Warszawie, co zaowocowało obszernym i interesującym wywiadem...

kategorie:
dodano: 2019-03-18 22:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po 52 Dębiec – P-Ń VI i Hans Solo - 8, Hans wraca z nowym solowym albumem. Poprawna Praca Serca to kolejna porcja dobrego humoru, satyry, złośliwości i zabawy słowem wkomponowana w treści ważne i poważne, życiowe i społeczne – celnie, ciekawie, refleksyjnie. Nic dziwnego Hans to dobry obserwator i doświadczony autor tekstów. Po 20 latach doświadczenia i licznych albumach Luxtorpedy i Pięć Dwa, wydawać się może że Hans jest „jeszcze bardziej sobą” kiedy „idzie solo”.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-12-13 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wrześniowy powrót Pięć Dwa z "Czystym Szumieniem" spotkał się z szeregiem pozytywnych opinii. Hans i Deep wyruszyli też w trasę, która dobiega właśnie powoli końca...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dopiero co otrzymaliśmy "Czyste Szumienie" od ekipy Pięć Dwa a wygląda na to, że Hans postanowił iść za ciosem i dostarczyć nam kolejne solo!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-24 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na kanale Pięć Dwa pojawił się osobisty materiał z 15-minutowym monologiem Hansa opowiadającego o problemach i uzależnieniach, z którymi borykał się w przeszłości. Film nagrany był dla konkretnej osoby, jednak raper postanowił podzielić się nim z większym gronem.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-08-29 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Niemal tydzień przed premierą nowego wydawnictwa Pięć Dwa do sieci trafia najnowszy singiel! "Czyste szumienie" trafi do sprzedaży już 7 września. Do tego czasu apetyt musimy nasycić odsłuchem "Szampana", którego tekst przewija się w klipie. Deep i Hans wydają krążek samodzielnie, korzystając ze wsparcia dystrybucyjnego MyMusic, więc nie możecie tego przegapić! 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-08-17 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Nic tak nie pomaga jak zrozumienie i akceptacja, a grupa wsparcia i grono ludzi którzy rozumieją że „jedenastak, nie jeden z nas tak ma, że nie jeden raz..” to skarb największy. Dlatego zapraszamy „Ciebie i Ciebie a najbardziej siebie” na terapię grupową dla wszystkich jedenastaków!" - czytamy w info prasowym.

"Jedenastak" to kolejny singiel promujący "Czyste Szumienie" Pięć Dwa. Premiera albumu już 7 września.

kategorie:
dodano: 2018-08-17 19:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Znany z eksperymentów i eklektyzmu duet powraca po 4 latach przerwy z nowym rapowym albumem. "W stylistyce polskiego hiphopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość." - Hans. Czyste Szumienie to ciekawe spojrzenie i oryginalne pomysły, a warstwa muzyczna i tekstowa jest, jak zawsze w Pięć Dwa, treściwa i sycąca.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-08-10 21:35 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Pięć Dwa atakuje kolejnym singlem, który promuje najnowsze wydawnictwo "Czyste szumienie". Premiera krążka planowana jest na 7 września. W te upalne dni i duszne noce zapraszamy do odsłuchania tego leniwego, relaksującego i adekwatnego do pogody utworu z nadchodzącej płyty - piszą muzycy o numerze "I-siup". 

video
dodano: 2018-07-27 11:45 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Takie coś napisałem, nie wiem co dalej, zróbmy coś z tym" - powiedział Deep i tak zaczęła się przygoda Tadeusza w tradycyjnym dla hiphopu storytellingu. Zwrotki pisane były chronologicznie, jedna po drugiej bez żadnego planu. Deep nie widział jak rozwinie się historia dopóki nie usłyszał zwrotki Hansa, ten natomiast nie wiedział, jak pokieruje ją dalej dopóki nie posłuchał kolejnej swojej i tak aż po zaskakujący finał i pointę. Eksperyment wielce udany - prezentujemy zatem drugi singiel z nadchodzącej płyty „Pięć Dwa – Czyste Szumienie”. Animację kolejny raz stworzyła Strefa57, a udźwiękowienie autorstwa Pięć Dwa sprawia że teledysk nabiera bardziej bajkowego charakteru.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-07-08 23:40 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Pięć Dwa opublikowali na swoim kanale na Youtube pierwszy teledysk, który promuje ich najnowszy album "Czyste sumienie". Krążek będzie miał premierę 7 września. Wtedy też dowiemy się, jakie rezultaty przyniosą zmiany podjęte przez artystów. Póki co, muzycy pozostawili fanów z krótką informacją: "Pierwszy raz w historii Pięć Dwa jest samemu sobie sternikiem, żeglarzem i okrętem – a przede wszystkim swoim własnym wydawcą" . Posłuchajcie, jaką zapowiedź materiału przygotowali związani przez lata z MyMusic artyści.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-10-11 23:28 przez: Kontakt (komentarze: 5)

"Prezentujemy Wam nasz pierwszy w historii zespołu w całości animowany teledysk, który powstał dzięki uprzejmości i pomocy Strefa 57 Ogromnie wdzięczni za włożoną pracę dziękujemy! Zapraszamy Was do świata Diabła, co zwiał z uwięzi, by robić to co człowiek!" - napisała wczoraj ekipa Pięć Dwa publikując swój klip "Diabeł zwiał z uwięzi". Klip którego jeden wers i scena skupiły uwagę Tedego...

Tagi:

Strony