Folku

Folku

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:29 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Folku x Śmiech to dwóch krakowskich raperów, których współpraca sięga 2011 roku. Rok później ukazała się ich współna płyta "Nic Tu Po Nas". Po wydaniu albumu, obaj MC's zajęli się twórczością solową, by pod koniec 2015 roku powrócić z kolejnym projektem, potwierdzającym osiągnięty progres oraz chęć poszukiwania nowych rozwiązań.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-24 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Prezentujemy teledysk do numeru "Draft" z nadchodzącego projektu krakowskiego MC Mbego pt. "Space Jam". Gościnnie na tracku występują Śmiech, Folku, Kleban i Bednar. Na bicie Kudel.

video
dodano: 2012-12-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Folku Śmiech - Najgorsze za nami (prod. Folku)

„Nic tu po nas” to pierwsza wspólna płyta Folka i Śmiecha. Zawiera ona 14 utworów, w których krakowscy mc’s połączyli dbałość o technikę oraz wartość merytoryczną. Folku odpowiada również za całą warstwę muzyczną albumu, utrzymanego w luźnej konwencji. Chcielibyście się dowiedzieć, czy rap faktycznie umiera, jak wygląda dotyk rzeczywistości oraz co cechuje prawdziwego dziwoląga? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź na pierwszej płycie krakowskich twórców. Oprócz gospodarzy, usłyszycie na niej również krakowskiego rapera Juhacino.

Powyżej najnowszy klip, poniżej tracklista i linki do pobrania oraz odsłuchu albumu.