Pop

Pop

dodano: 2022-09-25 18:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Lato się skończyło i zaraz koniec września, ale żeby jeszcze podtrzymać trochę słoneczny klimat w głośnikach, przygotowaliśmy zestawienie kilku płyt, które skutecznie zabiorą was z powrotem na słoneczną plażę. Bo kto powiedział, że wakacje nie mogą potrwać trochę dłużej?

dodano: 2022-09-18 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Mamy koniec weekendu, czas więc, jak co tydzień, na podsumowanie najważniejszych premier ostatnich siedmiu dni.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2022-09-14 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Kubańczyk zapowiada mocne muzyczne ruchy na najbliższe miesiące - w tym tajemniczą współpracę z "legendą".

Tagi:
dodano: 2022-09-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nadciąga ostatni duży plenerowy festiwal tych wakacji. On Air już w ten weekend na Lotnisku Bemowo w Warszawie, a mimo że lineup jest nastawiony na inne brzmienia niż rap... to i tak polecamy go nie przegapić. Bo sporo tam jakościowej muzyki, a Jamie XX czy Jorja Smith muzycznie nie odbiegają za daleko od naszych ulubionych rejonów.

Zdarzyło im się też już dostarczyć ciekawe collaby z udziałem reprezentantów sceny rapowej - zebraliśmy dla Was kilka z nich, byście mogli lepiej wkręcić się w klimat.

dodano: 2022-09-06 18:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

ON  AIR to nowy event na warszawskiej mapie festiwali, którego pierwsza edycja odbędzie się między 9 a 10 września na Lotnisku Bemowo. Wystąpią między innymi: Tame Impala, Jamie xx, Jorja Smith, The Kooks, Celeste, Noah Cyrus,  Röyksopp,  Polo & Pan, Tash Sultana, The Comet is Coming, Alexandra Savior, Artur Rojek, Baasch, Kaśka Sochacka, Otsochodzi, Ralph Kaminski, Rubens, Tymek i inni.

video
kategorie: Polska, News, Pop, Video
dodano: 2022-08-29 00:30 przez: Michael Moch (komentarze: 4)

Trwa trasa Mega Hip-Hop Tour a po występie na SBM FFestivalu Jakub On Stage zawitał na... Miodobranie Kurpiowskie.

wydarzenie
dodano: 2022-08-26 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Produkcja festiwali muzycznych w Polsce z roku na rok idzie mocno do przodu. Liczy się dużo więcej niż duża scena i mocny lineup - a doskonale pokazał to Fest Festival, gdzie w tym roku bawiło się ponad 40 000 osób.

Peany na cześć Festa słyszałem już od pierwszej edycji. Szczerze i emocjonalnie zachwalał mi go wtedy m.in. GrubSon, który festiwali zwiedził już tyle, że nic nie powinno robić na nim wrażenia. A zapewniał, że koniecznie powinniśmy odwiedzić Park Śląski, bo sednem tego wydarzenia jest klimat stworzony na miejscu.

W końcu w tym roku udało się jakoś zgrać kalendarze i zawitać do Chorzowa. I co?

dodano: 2022-08-03 13:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Mówią o nim "śmieszek", a do tego ma wiele wspólnego z muzyką elektroniczną. Marc Rebillet już dzisiaj wystąpi w warszawskiej Progresji!

kategorie: USA, Klasyka, News, Pop, R&B, Soul
dodano: 2022-06-29 23:02 przez: Michael Moch (komentarze: 16)

R. Kelly (właściwie Robert Sylvester Kelly), piosenkarz i producent muzyczny został dziś skazany na 30 lat więzienia. Wokalista został uznany winnym zarzutów związanych z: wymuszaniem okupu i handlem ludźmi na tle seksualnym a także wykorzystywanie seksualne nieletnich oraz ściąganie haraczy.

Tagi:
dodano: 2022-06-20 19:43 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Lollapalooza Berlin 2022 finalny line up

W marcu Lollapalooza Berlin ogłosiła pierwszych artystów i zapowiedziała comeback w pięknym stylu. Jako przedsmak ostatniego weekendu września festival ujawnił już takich lokalnych artystów jak AnnenMayKantereit, Kraftklub, Die Fantastischen Vier, Badmómzjay, Zoe Wees czy Alice Merton oraz międzynarodowe gwiazdy takie jak Tiësto, Machine Gun Kelly, Anne-Marie czy Paolo Nutini. Dziś jako wisienkę na torcie ujawniamy ostatniego headlinera Lollapaloozy Berlin 2022: Seeed. Dodatkowo line up zamykają tacy artyści jak Loredana, Lari Luke, Kid Francescoli czy Emir Taha

video
dodano: 2022-06-05 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bedi nie zwalnia tempa - dopiero co ekipa 2115 wypuściła mocny strzał dedykowany wszystkim "Bedoesiarom", a niedługo po tym gruchnęła wiadomość, że raper z Bydgoszczy udzielił się w ramach najnowszej odsłony projektu "Męskie Granie". "Jest tylko teraz" to wspólny utwór nagrany wraz z Krzysztofem Zalewskim (dla którego po udziale na albumie Favsta i Gibbsa obok Pezeta to kolejna okazja do współpracy z rapowym światem) oraz Kwiatem Jabłoni. 

dodano: 2022-03-30 20:54 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Pierwszy line up update Lollapaloozy Berlin 2022

Szósta berlińska edycja najbardziej popularnego festivalu na świecie sprowadzi z powrotem całą śmietankę niemieckiej sceny muzycznej na największe sceny festivalowe, dając nadzieję na normalność lokalnym artystom. Dodatkowo nie możemy doczekać się spektakularnych występów międzynarodowych trendsetterów. Kolejny headliner i inni pierwszorzędni artyści zostaną ujawnieni w czerwcu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2022-03-17 15:08 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Poznaliśmy dziś nominacje do tegorocznych Fryderyków. Wśród nich znalazły się ksywki takich osób jak Sobel, Sokół, Miuosh. Mata, @atutowy czy Zdechły Osa.

dodano: 2022-02-03 14:05 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Od premiery wersji deluxe płyty w serwisach streamingowych można było zauważyć niemożliwy do odtworzenia utwór pt. „Pull Up”. Okazuje się, że to ostatni numer, nawiązujący mniej lub bardziej bezpośrednio do zeszłorocznych kontrowersji. Publikacji towarzyszy teledysk zrealizowany na początku roku we współpracy z Radziejem, odpowiedzialnym za klipy do „Bandyty”, „Fiołkowego pola”, „To ja”, czy „Rutyny”.

Tagi:
video
dodano: 2022-02-02 15:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

“Gold” to singiel promujący nadchodzący wielkimi krokami album producencki DJ’a BRK pt. “JUICE”.  Wydawnictwo planowane jest na połowę 2022 i ukaże się w Polsce nakładem Def Jam Recordings Polska.

Tagi:

Strony