Black Eyed Peas

Black Eyed Peas

kategorie:
dodano: 2022-11-13 00:01 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Black Eyed Peas.

Tracklista:

01. Simply The Best feat. Anitta & El Alfa
02. Muevelo feat. Anuel AA & Marshall Jefferson
03. Audios
04. Double D'z feat. J. Rey Soul
05. Bailar Contigo feat. Daddy Yankee
06. Get Down feat. Nicky Jam
07. Dance 4 U
08. Guarantee
09. Filipina Queen feat. J. Rey Soul
10. Jump
11. In The Air
12. Fire Starter
13. No One Loves Me feat. Nicole Scherzinger
14. Don't You Worry feat. Shakira & David Guetta
15. L.O.V.E. feat. Ozuna

dodano: 2018-10-24 14:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Niewielu słuchaczy pamięta, że przed wielką karierą i dołączeniem Fergie Black Eyed Peas było soczyście trueschoolowym składem, kontynuującym dorobek Native Tongues. Teraz grupa wraca do tych czasów przy okazji swojej pierwszej od 8 lat płyty "Masters of The Sun vol.1", która ukaże się w piątek. Na krążku pojawił się znakomity zestaw gości, w tym m.in. Nas, Phife Dawg, Ali Shaheeed Muhammad z A Tribe Called Quest, sensacja k-popu CL, Slick Rick, Nicole Scherzinger oraz Posdnuos z De La Soul.

kategorie:
dodano: 2018-10-24 13:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Black Eyed Peas prezentują „Masters of The Sun Vol. 1”, pierwszy po ośmioletniej przerwie premierowy album grupy. Na krążku pojawił się znakomity zestaw gości, w tym m.in. Nas, Phife Dawg, Ali Shaheeed Muhammad z A Tribe Called Quest, sensacja k-popu CL, Slick Rick, Nicole Scherzinger oraz Posdnuos z De La Soul.

„Masters of The Sun Vol. 1” to siódmy studyjny album w dorobku Black Eyed Peas. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Big Love”, do którego powstał mocne, zaangażowane społecznie teledyski. Na płycie nie brakuje trudnych tematów. BEP śpiewają o dostępie do broni, rasizmie, problemie imigracji, sytuacji w więzieniach oraz brutalności policji.

video
dodano: 2018-09-16 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Black Eyed Peas z miłością do całego świata. Prezentujemy najnowszy utwór zespołu, „Big Love”, który jest również zapowiedzią nowego albumu grupy. Krążek zatytułowany „Masters of the Sun” ukaże się już 12 października. Znajdziecie na nim single „Ring the Alarm, pt. 1, pt.2, pt.3” oraz „Constant Part 1 & 2”. „Masters of The Sun” to pierwszy od ośmiu lat nowy album BEP, następca wydanego w 2010 „The Beginning”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak, Pop
dodano: 2011-09-02 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
Często zdarza się, że mixtape'owe remixy hitów odstają od oryginałów dość znacznie, albo po prostu niczym specjalnym się nie wyróżniają. Wayne jest na tyle charyzmatycznym zawodnikiem, że nawet gdy bierze się za numery z pogranicza czarnych brzmień i popu to efekt potrafi znacznie przeskoczyć pierwowzór i zapewnić DJ-om parę asów z rękawa.

Podobnie było na bardzo udanym "No Ceilings", gdzie "obróbce" poddane zostały m.in. "I Gotta Feeling" Black Eyed Peas i "Sweet Dreams" Beyonce... Jak dla mnie oba numery sporo na tym zyskały.