Beyonce

Beyonce

dodano: 2018-06-17 18:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jedna z najbardziej wyczekiwanych i wymarzonych kooperacji w końcu ujrzała światło dzienne. Po "Lemonade" i "4:44" naturalnym wydawał się wspólny album Beyonce i Jaya-Z - i w końcu go dostaliśmy! Materiał sprawdzicie na Tidalu, mamy też klip do "Apeshit" a swoim wrażeniem na gorąco podzielił się z nami dziennikarz i raper, wielki fan Hovy, Kamil Migoń aka Kamel..

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Pop, R&B
dodano: 2018-03-12 17:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Plotki i spekulacje na ten temat okazują się faktem - najbardziej znana hip-hopowa para rusza w trasę i nie ominie naszego kraju!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-02 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

DJ Khaled wraca, niecały rok po premierze "Grateful", z zapowiedzią nowego albumu pt. "Father of Asahd". Pierwszy singiel promujący nowy krążek to "Top Off", na którym udzielili się Future, JAY-Z i Beyonce. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2018-02-06 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Czyżby kolejny koncertowy grom z jasnego nieba? Małżeństwo Carterów nie wydało jeszcze wspólnej płyty, jednak wiele głosów twierdzi, że ostatnie solówki są do niej naturalnym wprowadzeniem... A kolejne wieści, które do nas dotarły są jeszcze bardziej elektryzujące! Co powiecie na wspólny występ pary w Polsce?

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-25 13:51 przez: Adrian Felis (komentarze: 0)

Eminem prezentuje teledysk do pierwszego singla promującego jego najnowszy album "Revival". "Walk On Water" to utwór otwierający krążek, na którym gościnnie wystąpiła Beyoncé.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-10 19:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Po zapowiedziach na Instagramie i ciekawej akcji promocyjnej, w końcu otrzymaliśmy pierwszy utwór Ema promujący "Revival", zatytułowany "Walk On Water", na którym gościnnie udzieliła się Beyonce. Shady na spokojnym podkładzie podchodzi autokrytycznie do swojej osoby, mówiąc między innymi, że nie stawia się na równi ze swoimi idolami, na przykład z Nasem, Biggiem czy Rakimem. Odsłuch w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2017-02-14 13:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

DJ Khaled zaprezentował z okazji rozdania nagród Grammy singiel "Shining", który zwiastuje nadejście jego dziesiątego albumu. Beyonce i Jay-Z, najpotężniejsza para branży muzycznej, pojawiają się w utworze gościnnie. Khaled ogłosił, że nowa płyta nosi nazwę "Grateful", a jej producentem wykonawczym jest urodzony w październiku ubiegłego roku syn producenta, Asahd. Ostatnim wydawnictwem Khaleda jest longplay "Major Key" wydany w lipcu 2016 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2016-04-24 23:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Wypuszczone dziś "Lemonade" było szokiem nie tylko dlatego, że Beyonce nowy album wydała totalnie z zaskoczenia - ale też dlatego, że aż roi się tam od dwuznacznych wersów, z których wyczytać można oskarżenia Jaya Z o zdradę!

Tagi:
kategorie: Audio, News, Premiery, R&B
dodano: 2016-04-24 14:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Beyonce upodobała sobie atakowanie z zaskoczenia. Dziś w Sieci bez wcześniejszych zapowiedzi pojawił się jej nowy "visual album" pt "Lemonade"! Na płycie gościnnie obecność zaznaczyli m.in. Kendrick Lamar czy The Weeknd.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2015-05-21 22:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Beyonce i Drake współpracowali już przy utworze "Mine" z ostatniego albumu wokalistki. Kilka dni temu w internecie pojawił się snippet ich nowego wspólnego kawałka o tytule "Can I", a teraz mamy już oficjalną wersję. Rola Beyonce ogranicza się jedynie do powtarzania kilku słów, natomiast od Drake'a dostajemy nowe wersy. Utwór takiego kalibru powinien być okraszony mocną promocją, a ten pojawił się znikąd. Wszystko to wygląda na to, że nieopublikowane zwrotki Drake'a i sampel Beyonce mówiącej "Can I, baby" zostały po prostu dołożone do bitu i wokali anonimowego wcześniej Houdiniego. Taki leak nie zrobiłby żadnego szumu, gdyby nie fakt, że Drake w ostatnim wywiadzie dla Four Pins nie zdradził, że do tej pory ma tylko 2 nagrane utwory na "View From The 6" z czego jeden jest z gościnnym udziałem właśnie Beyonce... Przesłuchajcie "Can I" w rozwinięciu i oceńcie sami.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, Rock
dodano: 2015-02-12 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 11)

Podczas niedawnych Grammy po tym jak ogłoszono, że Beck wygrał nagrodę za album roku, Kanye West wtargnął na scenę, lecz w ostatniej chwili powstrzymał się od komentarzy przed publicznością. Zdarzenie to początkowo zostało odebrane jako żart, lecz w późniejszym wywiadzie raper potwierdził, że nie zgadza się ze zwycięską nominacją i wyjawił, że jego zdaniem to Beyonce powinna ją wygrać. Teraz swoją opinię na temat całej sprawy wyraził 50 Cent i nie zgadza się on z Kanye Westem.

dodano: 2015-02-09 14:20 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Każde rozdanie Grammy przynosi dużo emocji, świetnych występów oraz kontrowersji. Rok temu hip-hopowe środowisku wzburzyło się, gdy Macklemore "okradł" Kendricka Lamara ze statuetek, natomiast 5 lat temu byliśmy świadkami tego, jak Kanye West wtargnął na scenę, zabrał mikrofon odbierającej nagrodę Taylor Swift oraz stwierdził, że nagroda ta należała się Beyonce. W kategoriach Rap nagrodami podzielili się Eminem oraz Kendrick Lamar. Na 57 gali rozdania Grammy również było wiele kontrowersyjnych nominacji oraz spektakularnych wystąpień muzycznych, ale przede wszystkim nie zabrakło też... wtargnięcia na scenę Kanye. Wideo z tego oraz show m.in. Commona, Johna Legenda czy Pharrella możecie obejrzeć w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2014-12-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mała huśtawka nastrojów. Beyonce i Jay Z dopiero co odebrali dwie nominacje do Grammy za numer "Drunk In Love", teraz za to odebrali... pozew o nielegalne użycie sampla w tym utworze.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2014-07-04 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 3)

Jak co roku Nagrody BET Awards były pełne niespodzianek! Beyonce i Jay-Z podeszli do ceremoni rozdania nagród z czterema nominacjami, ale noc należała do Pharella Williamsa i Augusta Alsiny. Wykonawcy, zgarniając po dwa tytuły, udowodnili, że sprzedaż ich albumów, nie była przypadkowa.

video
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-05-18 22:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

W obliczu ostatniej ogromnej afery dotyczącej "bójki" Solange Knowles i Jaya Z w windzie, najbogatsza para przemysłu hip-hopowego postanowiła wydać video zatytułowane "RUN". Wizualizacja ta jest określana mianem traileru do filmu, który nigdy nie powstanie. Generalnie rzecz biorąc, głównym tego zamierzeniem jest promocja nadchodzącej trasy koncertowej Jay'a i Beyonce "On The Run". Podczas kilku minutowego klipu można usłyszeć fragmentu utworów "FuckWithMeYouKnowIGotIt" oraz "Part II (On The Run)" z albumu Hovy "Magna Carta Holy Grail". Ciekawy trailer mocno nawiązujący do historii "Bonnie & Clyde", w którym oprócz pańśtwa Carterów pojawiają się  Sean Penn, Jake Gyllenhaal, Blake Lively, Don Cheadle i Emmy Rossum możecie sprawdzić poniżej. 

Tagi:

Strony