The Carters "Everything Is Love" - album Beyonce i Jaya-Z dostępny w wersji fizycznej!

W minioną sobotę Beyonce i Jay-Z porwali publiczność Stadionu Narodowego w Warszawie ponad 2 godzinnym koncertem. Wokalistka ujawniła, że wspólna płyta duetu, nazwanego na tę okoliczność The Carters, dostępna będzie nie tylko w wersji cyfrowej: album na płycie CD z 24-stronicową książeczką trafi do sklepów muzycznych już w najbliższy piątek 6 lipca. Przypomnijmy – na płycie znalazł się singiel ‘APESHIT’, do którego kultowy już teledysk kręcony był we wnętrzach najsłynniejszego francuskiego muzeum – w Luwrze.

Album "Everything Is Love" był tak naprawdę słynny na długo, zanim się ukazał. Plotki o wspólnej płycie Królowej Popu i Króla Hip-Hopu krążyły od kiedy Beyonce i Jay-Z wyruszyli na wspólną trasę koncertową w 2014r. I gdy nawet najwytrwalsi fani przestali wierzyć, że usłyszą ich wspólną płytę… podczas pewnego czerwcowego koncertu w Londynie para ogłosiła, że w serwisach streamingowych i na iTunes właśnie ukazała się ich nowa płyta. Teraz krążek dostępny będzie także w formie fizycznej – na razie na płycie CD, wkrótce także na winylu.

reklama
kult
jak może być kultowy teledysk jak nei minął miesiąc od premiery :/ nie podniecajcie się niech najpierw przetrwa próbę czasu, zapisze sie w zbiorowej pamięci ludzi a nie
Anonim
A co w nim takiego kultowego ja się pytam? I tak jak koło wyżej zobaczymy za rok dwa pięć czy ktoś będzie o tym pamiętał.
polski rap gówno
kultowy w dniu premiery to był klip do ps & qs uziego albo 1night yachty'ego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>