Audio

Audio

dodano: 2024-07-21 09:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Za nami kolejny tydzień, a to oznacza masę nowości. W tym tygodniu otrzymaliśmy 6 nowych albumów - Zeamsone pokazał, że jest "Wirtuozem", Zbuku wydał "goddamnit.", który celebruje jego 10-lecie na scenie, Wroobel wyleciał z gniazda i wypuścił "Karmnik". Nowe krążki wypuścili również Expo 2000, Kolektyw Fala i Asl33p.

Wśród singli możemy znaleźć Kaza Bałagane, który rozpoczyna promocje nadchodzącego albumu od współpracy z Oskarem83, Tomba oficjalnie powracającego do SBM Label, ciekawą i niespodziewaną kooperację Mr. Polski i Aleshena czy Malika Montanę z osobistym i pełnym przemyśleń numerem. To tylko zajawka, ponieważ w tym tygodniu pojawiło się blisko 25 nowych numerów. Zapraszamy do słuchania!

dodano: 2024-07-14 16:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Ostatnie dni przyniosły Nam nie tylko wysokie temperatury, ale także gorące nowości. Chociaż w tym tygodniu otrzymaliśmy tylko 2 nowe albumy, to są to bardzo ciekawe pozycje. Tau przygotował nam kontynuację absolutnego klasyka, czyli "Remedium II". Natomiast Def Jam we współpracy z Oskarem83, CatchUpem i Hubertem. prezentują muzyczną pocztówkę z kolejnego przystanku "Def Jam World Tour". Tym razem artyści udali się do Johannesburga.

Wśród singli możemy znaleźć Mata i White'a 2115, którzy chyba szykują dla Nas coś więcej niż pojedynczy numer, Kaliber 44 i Molestę, którzy nagrali pierwszy wspólny numer w historii, powracającego tym razem tylko po roku Kubana, Palucha kontynuującego promocję "Najlepszego Życia Diler" czy Young Multiego z pobudzającym trackiem. To tylko zajawka, ponieważ w tym tygodniu pojawiło się blisko 25 nowych numerów. Zapraszamy do słuchania!

dodano: 2024-07-09 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Mamy lipiec, wiec okres wakacyjny rozpoczęty już w 100%! Nie oznacza to jednak, że branża odpoczywa. W tym tygodniu otrzymaliśmy 5 nowych albumów - cztery stworzone w duetach i jeden solowy Macieja Sponsa, na którym możemy usłyszeć takie ksywki jak Conway the Machine, Juvenile czy Ghostface Killah. Grubo. 

Wśród singli możemy znaleźć nowość od Żabsona, który również zapowiada mocne ruchy, powracającego po kilku miesiącach Alberto, którego wsparła młoda wokalistka Viki Gabor, 4Money rozpoczął promocję swojego producenckiego albumu, a nie mógł zrobić tego lepiej, niż od pierwszego singla z udziałem Gibbsa, Kuqe i Bambi dostarczyli numer przepełniony miłością, a Oskar83 połączył siły z południowoafrykańską gwiazdą rapu Nasty C. To tylko zajawka, ponieważ w tym tygodniu pojawiło się blisko 30 nowych numerów. Zapraszamy do słuchania!

dodano: 2024-06-30 09:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Mocne zamknięcie czerwca! W tym tygodniu otrzymaliśmy 11 albumów - duet Białas/Lanek powrócił z kontynuacją "POLONNu", KęKę opublikował EP "03:59", która była dołączana do wersji preorderowej wydanej dwa tygodnie temu "04:01", a nowe krążki dostarczyi również m.in. Floral Bugs czy Lukasyno.

Wśród singli możemy znaleźć nowość od Wzgórza Ya-Pa 3, którzy zostali wsparci wokalnie przez Jareckiego, Aleshena promującego nadchodzący wielkimi krokami SBM FFestival 2024, Vkiego rozpoczynającego promocję albumu i wiele więcej. To tylko zajawka, ponieważ w tym tygodniu pojawiło się ponad 25 nowych numerów. Zapraszamy do słuchania!

dodano: 2024-06-17 13:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

21 lat temu Mezo, Duże Pe i Tabb wydali ikoniczny już numer "Futbol". Teraz trio powraca z odświeżoną wersją tego utworu z okazji EURO 2024. Kolorytu dodaje jeszcze fakt, że kawałek pojawił się na kanale... SBM Label!

dodano: 2024-06-13 07:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Na Instastories Łyskacza ze składu Mor W.A. pojawiło się nagranie, w którym to mówi o tym, że jeden z numerów zespołu pojawi się w soundtracku amerykańskiego filmu. 

dodano: 2024-06-09 17:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 2)

Nowy miesiąc, nowe płyty i nowe single. Ostatnie 7 dni to 4 nowe albumy. Długo wyczekiwany nowy krążek OKIego, a także warte uwagi projekty Cichonia, MtZ i Atheralla. Single wypuścili za to Białas z Lankiem, którzy już niedługo przedstawią światu "POLONN", Dobry Dzieciak tym razem na numer zaprosił Janusza Walczuka i Bambi, a nowości wrzucili również Zeamsone, Pih, Dixon37, Rów Babicze i wielu innych. Premierę fizyczną miał też album Piha, który na streamingach pojawi się za tydzień. Sprawdźcie 4 albumy i ponad 20 nowych singli z minionego tygodnia!

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-06-05 07:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 9)

Podczas ostatniej transmisji z powstawania albumu na żywo Śliwa nawinął swój nowy numer, w którym zaczepia m.in. Malika Montanę, Smolastego czy Blache 2115. 

dodano: 2024-06-03 18:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Scena nie zwalnia. Ostatnie 7 dni to 10 nowych płyt, z różnych stylistycznych stron. Od historycznego projektu O.S.T.R.'a, przez mainstreamowy przelot Beteo po dwie twarze ulicznego rapu na płytach Nizioła i Ćpaj Stajlu. Płyty dostarczyli też Indeb, VBS, Plus, Okekel czy Def Jam z projektem łączącym polskich i rumuńskich artystów. Single wypuścili za to OKI, Kubi Producent (ze Szpakiem i Tulią), DGE, Kinny Zimmer, KęKę czy Floral Bugs. Sprawdźcie 10 albumów i ponad 30 singli z minionego tygodnia!

współpraca płatna
dodano: 2024-05-28 13:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 7)

W 2011 roku ukazał się wspólny album 2stego i Kota Kulera jako Tłusty Kot (& DJ Bidi) pt "TheRapy" - po 13 latach obaj postanowili wrócić do tamtych czasów i przedstawić wspólny singiel, zobrazowany ponownie okładką Lisa Kuli.

Tagi:
dodano: 2024-05-20 12:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Ten tydzień przyniósł płyty, które ucieszą fanów klasycznego rapu oraz bardziej alternatywnych brzmień. Nowe albumy dostarczyli donGURALesko, Kosi x Hades x 2k88 (jako Strata), Szymi Szyms, Kwiatek Haze (Hałastra) czy Gruby Mielzky i Pers. W singlach było nie mniej ciekawie - otrzymaliśmy utwory od OKIego, Zeamsone, Białasa i Gibbsa, Young Igiego, Kizo i Bletki, Dixon37, Feno, Kamila Pivota czy Dobrego Dzieciaka i White'a 2115. Sprawdźcie 6 płyt oraz blisko 30 singli z ostatniego tygodnia!

współpraca płatna
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-17 08:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Do serwisów streamingowych trafił właśnie remix od Kobika.Utwór z gościnnym udziałem Bersona otrzymał swoje drugie życie dzięki duetowi producenckiemu Foxs i ADZ.

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-06 23:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

W najgłośniejszym beefie ostatnich lat gorąco jak nigdy. Ostatnio Kendrick Lamar wypuścił mocny numer "Not Like Us", a w poniedziałek Drake odpowiedział mu kawałkiem "The Heart Part 6".

dodano: 2024-05-05 09:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Majówkowy tydzień nie powoduje przerwy w premierach - dostaliśmy mniej płyt, lecz sporo głośnych singli. Album wydali Kali i Sir Mich, a z nowymi klipami wjechali OKI (ze wsparciem Sobla), Miły ATZ, Zeamsone czy Diset. Nie zabrakło ciekawych połączeń - Maciej Spons nagrał z Conwayem The Machine, Nizioł połączył siły z Bonusem RPK i Dudkiem P56, Kwiatek Haze z Benito i Hodakiem, a Deemz zaprosił Bambi, Waimę, Young Leosię i Kizo. Sprawdźcie 2 albumy i 20 singli z ostatniego tygodnia!

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-04 14:40 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 10)

Jeszcze nie ochłonęliśmy po "6:16 In L.A.", a dziś dostaliśmy dwa nowe dissy. Najpierw zaatakował Drake swoim "FAMILY MATTERS", a potem odpowiedział Kendrick numerem "meet the grahams".

Strony