Audio

Audio

dodano: 2022-09-28 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Hazzidy wraca z pierwszym od 7 lat solowym albumem. Album "Hazzidiler" jest obecnie w przedsprzedaży a nowy singiel to wyjątkowy smaczek dla fanów HG i Diil Gangu. W numerze "Nieskończoność gospodarza wspiera Wilku WDZ a produkcją zajął się Szwed SWD.

Tagi:
dodano: 2022-09-25 18:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Lato się skończyło i zaraz koniec września, ale żeby jeszcze podtrzymać trochę słoneczny klimat w głośnikach, przygotowaliśmy zestawienie kilku płyt, które skutecznie zabiorą was z powrotem na słoneczną plażę. Bo kto powiedział, że wakacje nie mogą potrwać trochę dłużej?

dodano: 2022-09-21 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 4)

Wspólny projekt Barto Katta i Soulpete'a zbliża się. Otrzymamy go w październiku, a póki co poznaliśmy tracklistę.

dodano: 2022-09-14 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 7)

W ostatni piątek miała miejsce premiera płyty "Syn Wschodu" Lukasyno, gdzie znajdziemy pierwszą od prawie dwóch dekad współpracę gospodarza z Włodim. Z tej okazji Luka pokusił się o krótki komentarz.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-13 14:49 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

"K4lion" to najbardziej eklektyczny materiał Kaliego od czasu debiutanckiego "50/50". Na płycie usłyszymy przekrój stylistyczny począwszy od klasycznego rapu, poprzez roots reggae, drill, grime aż po niemal klubowo- edm'owe wygrzewki. Doskonale słychać to w nowym singlu "Na zawsze", który jest lekkim elektronicznym utworem, gdzie w klubowej stylistyce Kali snuje miłosną opowieść.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-09 14:48 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Po Bitwie o Południe Jakub Grabowski zaprosił Filipka do studia, czego efektem jest remix singla "Mój przykry lajf" - w zwrotce nowego szefa QueQuality usłyszeć możemy trochę cennych rad dla początkującego kolegi.

dodano: 2022-08-20 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

BUMP'12, czyli label założony przez Barto Katta sukcesywnie zyskuje sobie coraz większą rzeszę odbiorców, co pozwala pokazywać światu kolejne nowe postacie. Tym razem wytwórnia prezentuje najmłodszych graczy w swoim rosterze.

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-20 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

W 2001 roku ukazał się debiutancki album Cormegi zatytułowany "The Realness", krązek jest dziś klasykiem ulicznego rapu z Queens. Dwadzieścia jeden lat po premierze tamtego wydawnictwa Mega szykuje się do wypuszczenia drugiej części. "The Realness 2" zbliża się wielkimi krokami, a już teraz możecie sprawdzać "Essential", pierwszy singiel promujący ten materiał.

Tagi:
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-08-14 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 23)

W piątek The Game wypuścił swój nowy album "DRILLMATIC - Heart vs. Mind", na którym znalazł się diss na Eminema "The Black Slim Shady". Raper ciśnie po Marshallu przez dobre 10 minut.

Tagi:
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-11 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Premiera wspólnej płyty Danger Mouse'a i Black Thoughta już w ten piątek, ale jeszcze przed pojawieniem się "Cheat Codes" na streamingach dostaliśmy najnowszy singiel promujący to wydawnictwo.

kategorie: Polska, Audio, News, R&B
dodano: 2022-08-11 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Miłość i seks w dzisiejszej muzyce przewijają się regularnie - najczęściej jednak w stricte rozrywkowej formie, w której nie ma miejsca choćby na rozmowę o kwestii zabezpieczenia i zdrowia. Chcąc to zmienić, stworzono utwór pt. „Bez Wymówek”. To kawałek, który powstał we współpracy z marką Durex, a jego twórcami są Mery Spolsky i Kuba Karaś. Poprzez mówienie o tym, dlaczego warto używać gumek i stawiać na bezpieczny seks, piosenka ma zachęcić do podejmowania odpowiedzialnych decyzji. 

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-07-30 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

W tym miesiącu DJ Premier wypuścił swoją najnowszą epkę "Hip Hop 50 Vol. 1", na której udało mu się zebrać kilku naprawdę znakomitych gości - Slick Ricka, Lil Wayne'a, Joey'a Bada$$'a czy Run The Jewels. Niedawno pojawił się też wywiad w na stronie Fadera, w którym legendarny producent opowiadał o procesie powstawania poszczególnych kawałków.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-06-05 18:14 przez: Jan Stokowski (komentarze: 4)

Quebonafide zapowiadał, że po zakończeniu trasy "Psycho Relations" będzie miał dla fanów nowe wieści. No i są - otrzymaliśmy dość obszerne oświadczenie z kilkoma zaskakującymi fragmentami, a także utwór, który można było usłyszeć na finał koncertów z trasy.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-06-02 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Fani czekający na wyjście Bonusa RPK otrzymali muzyczny prezent. W Sieci ukazał się nowy numer rapera!

video
dodano: 2022-05-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Z okazji swoich trzydziestych urodzin nasz Młody Wilk z 7. edycji - wówczas Augustyn, a obecnie Augustyn Kennedy, wypuścił nowy projekt. "Konrad (30yo/14h)" to 9 utworów, nagranych - jak pisze sam Konrad - w 14 godzin, dostępnych już teraz do odsłuchu zarówno na Youtube, jak i serwisach streamingowych. Uwagę przykuwa przede wszystkim zobrazowany klipem "30" (w którym nie brak odniesień również do w/w naszej akcji), oraz "Modlę się", które można określić jako punkowo-rapowe chrześcijańskie kolabo z zaskakującą listą gości - m.in. Anatomem, księdzem Jakubem Bartczakiem, Cukrem oraz Gospelem.

Strony